Zosia Zborowska w okularach

Zosia Zborowska odpowiada na krytykę fana: „Wyluzuj bagietę”, „Ja o Tobie nie wypisuje, że masz małego pindola”

Zosia Zborowska w okularach

Zosia Zborowska postanowiła odpowiedzieć na krytykę internautów, że w karierze pomaga jej ojciec, Wiktor Zborowski. Aktorka znalazła się w finale popularnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ale zdaniem jednego z fanów niezasłużenie. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć.

Zosia Zborowska odpowiada na krytykę internautów

Aktorka słynie z ogromnego dystansu do show-biznesu i wszystkich publikacji, jakie pojawiają się na jej temat. Zosia Zborowska jednak cały czas udowadnia, że ma talent, a za jej sukcesem wcale nie stoi ojciec. Kiedy jeden z internautów postanowił to zasugerować pod filmikiem z finałowego występu w show, gwiazda od razu odpowiedziała:

Tomku, nikt tu nikomu niczego nie załatwiał. To nie jest olimpiada ani eurowizja. My wszyscy się świetnie bawiliśmy i wspieraliśmy kręcąc ten program. Nie ma najmniejszego znaczenia, kto wygrał bo pieniądze nie idą do naszej kieszeni tylko trafiają dla potrzebujących. Uwierz, że wisi mi i powiewa, czy zajęłam 2, 1 czy 10 miejsce, bo nie o to w tym programie chodzi. A Twoje zarzuty wobec mnie są bardzo nie fair, bo ani mnie nie znasz, ani nie pracujesz w tej branży. Ja o Tobie nie wypisuje, że masz małego pindola i że wszystko, co osiągnąłeś zawdzięczasz swoim rodzicom i tym, że masz plecy (nogi, cycki czy też ręce). :) A mogłabym. Także proszę Cię wyluzuj bagietę i ciesz się razem z nami że w tym całym zasranym showbiznesie są ludzie, którzy się lubią, wspierają, mają w dupie, czy ktoś wygra czy nie i przeznaczają hajs na fajne cele.

Komentarz został usunięty, ale na prośbę fanów Zosia zamieściła screen. Przesadziła?

 

Zobacz: Zosia Zborowska o artykułach na swój temat: „W d**** to mam”. Poznajcie córkę znanego aktora!

 

Zosia Zborowska odpowiada na krytykę w internecie

Komenatrz Zosi Zborowskiej na Facebooku

 

Zosia Zborowska na premierze Instaxa

Zofia Zborowska w ciemnozielonej koszuli
ONS

Zosia Zborowska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zosia Zborowska
Materiały prasowe

 

Więcej na temat Zofia Zborowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48