Edyta Zając w "Tańcu z gwiazdami"
East News

Edyta Zając wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Program uleczy jej złamane serce?

Edyta Zając w "Tańcu z gwiazdami"
East News

Jak udało nam się dowiedzieć, kolejną uczestniczką nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" została Edyta Zając - topmodelka, była żona piłkarza Jakuba Rzeźniczaka! Polsat potwierdził właśnie tę informację. Edyta będzie rywalizować m.in. z Anną Karwan, Julią Wieniawą i Karoliną Gilon. Czy ma szansę na wygraną?

Edyta Zając w "Tańcu z gwiazdami"

Jak informowaliśmy niedawno, kolejną osobą, którą zobaczymy na parkiecie "Tańca z gwiazdami" w 11. edycji, będzie Edyta Zając, była żona Jakuba Rzeźniczaka. Polsat potwierdził właśnie tę informację na Instagramie. 

Ladies and Gentelmen!💥💥💥 Przed Państwem @edyta_zajac - jedna z najpiękniejszych polskich modelek💚 Czy wiecie, że zanim zaczęła karierę w modelingu, przez 7 lat śpiewała w zespole dziecięcym ?! Kocha zwierzęta! Miała nawet gęś o imieniu Casper. Dziś ma wspaniałą przyjaciółkę Lani - rasy Cavalier King Charles Spaniel. Edyta! Witamy w Tańcu z Gwiazdami🌟 - czytamy w ich wpisie.

Dlaczego Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak się rozstali?

We wrześniu 2019 roku Edyta Zając opowiedziała o dramatycznym rozstaniu z piłkarzem, Jakubem Rzeźniczakiem. Plotki o rozpadzie ich małżeństwa pojawiły się jeszcze wcześniej i były bardzo bolesne dla modelki - spekulowano bowiem, że jej mąż ma dziecko z inną. Po wielu miesiącach oboje przyznali w wywiadach, że postanowili się rozwieść, a sam Rzeźniczak potwierdził, że ma nieślubną córkę. Dla Edyty był to cios:

Muszę przyznać, że ostatni okres nie jest dla mnie zbyt przychylny i swoje przeszłam. Myślę, że przyszedł odpowiedni czas, żebym przyznała, że moje małżeństwo zakończyło się. Postanowiłam podjąć odpowiednie kroki rozwodowe - zdradziła Edyta Zając kilka miesięcy temu w "Dzień Dobry TVN". 

Historia Edyty jest bardzo poruszająca. Czy modelce uda się podbić serca widzów? Przekonamy się wiosną 2019 roku!

Taniec z Gwiazdami 2020 - lista uczestników

W show mają pojawić się również Anna Karwan, Tomasz Oświeciński, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z Love Island, Karolina Gilon oraz Julia Wieniawa, która wynegocjowała ponoć rekordową stawkę za jeden odcinek! Mimo spekulacji Pudelek.pl, udziału w show nie weźmie na pewno Sara Boruc. Za kogo będziecie trzymać kciuki?

Edyta Zając wraca do telewizji! Wcześniej wystąpiła w show "Agent-Gwiazdy"!

Edyta Zając w seksownej sukience
East News

O ich rozwodzie rozpisywały się media! 

Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając na meczu
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Edyta Zając
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51