Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
ONS

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula opowiedzieli o początkach swojego związku: "Musieliśmy udawać"

Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
ONS

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Marta zdradziła w nim, że długo udawali przed niektórymi znajomymi, że nie są razem. W wywiadzie dla Dzień dobry TVN, jej mąż Kamil Kula powiedział, dlaczego tak zależało mu, żeby mało kto wiedział o jego ślubie z Martą Żmudą Trzebiatowską, a swoje życie prywatne chce utrzymać w tajemnicy.

Pewne sytuacje są tylko dla nas. To jest też wzór gdzieś naszych rodziców, którzy są ze sobą po trzydzieści lat małżeństwa. To nie są ludzie, którzy wszem i wobec opowiadają o swoim uczuciu, tylko żyją w jakiejś skromności i skupiają uczucia wobec drugiej osoby, a nie wobec tego, żeby mówić wszystkim, jak bardzo się kochają i związku. (...) Nie cały zespół był i wiedział o ślubie - powiedział TVN  Kamil Kula.

Wtedy Marta wtrąciła się i dodała:

O uczuciu nie ma co gadać, trzeba się kochać proszę państwa.

Do dnia ślubu, Marta i Kamil utrzymywali wszystko w tajemnicy. I są dumni, że niewiele informacji o tym, że są razem i, że mają zamiar się pobrać przedostało się do mediów.

Jak pokazuje jak mamy cudownych przyjaciół, że nas nie wydali. Im mniej luzie wiedza, tym lepiej. Ale już sami się męczyliśmy z tą sytuacją, że się z tym tak kryjemy. Zdarzały się takie premiery w teatrze, że udawaliśmy, że prawie się nie znamy - przyznała Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Dobrze, że tak wszystko ukrywali?

Zobacz także: Seksowna Marta Żmuda Trzebiatowska w złotej mini na premierze. Zrobiła wrażenie!

 

Marta Żmuda Trzebiatowska teraz po ślubie coraz częściej pokazuje się z mężem na salonach. Ostatnio na ponownym otwarciu Teatru Kwadrat, gdzie oboje grają.

Marta Żmuda-Trzebiatowska na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
ONS

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska poprzednio przez 10 lat była związana z tancerzem Paweł Królem. Ale szczęście odnalazła dopiero przy boku Kamila.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula  na gali "Srebrne Jabłka"
ONS

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32