Oglądalność nowej edycji programu "Big Brother"

TVN7 nie pokaże w piątek "Big Brothera Arena"! Czy to przez gorsze wyniki oglądalności?

Oglądalność nowej edycji programu "Big Brother"

Po zaledwie dwóch tygodniach najnowszej edycji "Big Brothera" władze TVN 7 zdecydowały się na poważne zmiany! Od 13 września "Big Brother Arena" czyli odcinki na żywo, podczas których kolejni uczestnicy żegnali się z domem Wielkiego Brata, były pokazywane w piątkowe wieczory. Teraz to się zmieni! Według mediów,  "Arena" zostanie przeniesiona na inny dzień tygodnia! 

Zmiany w porze emisji "Big Brother Arena"

O zmianach w emisji "Big Brother Arena" poinformował portal branżowy wirtualnemedia.pl. Według jego doniesień, nowe odcinki programu na żywo będą pokazywane w niedziele, czyli w ten sam dzień w którym "Arena" była emitowana podczas poprzedniej, wiosennej edycji reality-show. Zmiany w porze emisji programu mają obowiązywać już od tego tygodnia. Oznacza to, że trzeci odcinek "Big Brother Arena" zostanie pokazany w najbliższą niedzielę, 29 września. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w piątki będą emitowane standardowe odcinki "Big Brothera". 

Co ciekawe, 26 września (w czwartek) o godzinie 20:00 widzowie zobaczą specjalny odcinek "BB". Okazuje się, że do domu Wielkiego Brata wejdzie wówczas Magda Gessler! Gwiazda TVN odwiedzi uczestników najnowszej edycji show, a jej wizyta będzie pokazywana na żywo. 

Podobają się Wam zmiany w porze emisji "Big Brother Arena"? Myślicie, że decyzja o przeniesieniu programu na żywo z piątku na niedzielę była spowodowana informacjami o słabszych wynikach oglądalności? Przypominamy, że pierwszy odcinek najnowszej edycji reality-show (emitowany w piątek) oglądało średnio 508 tys. widzów. Dla porównania, pierwszy odcinek poprzedniej edycji show (emitowany w niedzielę) obejrzało średnio 2,23 mln osób! 

Zobacz także: Pierwsza osoba opuściła dom Wielkiego Brata! Kto pożegnał się z programem?

Zmiany w porze emisji "Big Brother Arena".

Gabi Drzewiecka w pierwszym odcinku
East News

Program będzie teraz pokazywany w niedzielne wieczory. W czwartek w domu Wielkiego Brata pojawi się gość specjalny, czyli Magda Gessler. 

 

 

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11