Oglądalność nowej edycji programu "Big Brother"

Było ponad 2 mln, a jest... Wyniki oglądalności pierwszego odcinka nowej edycji "Big Brothera" rozczarowują?

Oglądalność nowej edycji programu "Big Brother"

Za nami kilka pierwszych odcinków drugiej edycji "Big Brothera" po wielkim powrocie. Poznaliśmy już wszystkich uczestników, sprawdziliśmy, jak w roli prowadzącej radzi sobie Gabi Drzewiecka, a teraz czas na wyniki oglądalności.

Czy program TVN 7 nadal jest hitem?

"Big Brother" hitem?

Jak podają wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek drugiego sezonu show (piątkowy), z gościnnym udziałem Edyty Górniak, zobaczyło średnio... 508 tys. widzów. Sobotni odcinek miał 261 tys. widzów, zaś niedzielny - 465 tys.

Jak druga edycja wypada w porównaniu z pierwszą? Średnia oglądalność wiosennej serii (a dokładnie odcinków z godziny 20:00) wyniosła 758 tys. widzów, zaś pierwszy odcinek na żywo obejrzało aż... 2,23 mln osób. Nieznane są jeszcze wyniki oglądalności show w sieci, na player.pl. Pierwsza edycja wygenerowała tam ok. 24-25 mln odsłon.

"Big Brother" o oglądalność walczył m.in. z hitowym "Tańcem z Gwiazdami", nadawanym w tym samym czasie w Polsacie. Czy to taneczne show Polsatu odebrało mu widzów? 

Choć oglądalność nowej odsłony reality-show jest mniejsza niż poprzedniej edycji, warto dodać, że program dopiero ruszył, a widzowie wciąż zapoznają się z uczestnikami.

Na pewno to jednak "Big Brother" wzbudza największe emocje wśród programów telewizyjnych - świadczą o tym m.in. tysiące komentarzy pod każdym postem na Facebooku związanym z show oraz zainteresowanie, jakie budzę uczestnicy, a właściwie już gwiazdy pierwszej serii - m.in. Madzia Wójcik czy Igor Jakubowski.

Czy myślicie, że oglądalność programu zaraz się poprawi? My jesteśmy tego pewni! 

Big Brother - zmiany

W programie doszło do zmian - Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej zastąpiła Gabi Drzewiecka. Prezenterka TVN przeżywa żałobę związaną z tragiczną śmiercią męża, Piotra Woźniaka-Staraka. W show pojawiają się Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, ale brakuje Bartka Jędrzejaka. Gościnnie w pierwszych odcinkach pojawił się Łukasz Darłak, zaś niedługo zobaczymy samą Martynę Wojciechowską!

Gabi Drzewiecka w roli prowadzącej Big Brothera, według widzów, wypadła świetnie!

Gabi Drzewiecka w pierwszym odcinku "Big Brothera"
East News

Oto uczestnicy drugiej edycji show. Tutaj znajdziesz wszystkich! 

Uczestnicy Big Brothera 2

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48