Gabi Drzewiecka
EastNews

Pierwsza osoba opuściła dom Wielkiego Brata! Kto pożegnał się z programem?

Gabi Drzewiecka
EastNews

Pierwsze eliminacje w domu Wielkiego Brata już za nami! Dokładnie tydzień temu, 13 września, ruszyła najnowsza edycja "Big Brothera". w której walkę o zwyciestwo rozpoczęli: Anna, Dawid, Kamil, Karolina, Kasia, Małgorzata, Malwina, Łukasz, Martyna Mateusz, Ola, Natalia, Wiktor, Przemysław, Sarah i Vasilis. Niestety, teraz pierwsza osoba musiała  opuścić dom Wielkiego Brata! Kto pożegnał się z programem? 

Kto odpadł z "Big Brothera"?

Jak już wiemy, uczestnicy programu podczas pierwszych nominacji wskazali trzy osoby do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Najwięcej głosów zdobyła Karolina, ale w gronie osób zagrożonych znaleźli się również Ola i Przemysław. Co ciekawe, po nominacjach Przemek ogłosił, że chce dobrowolnie opuścić program, żeby tylko ocalić Olę i Karolinę. Szybko okazało się jednak, że Karolina otrzymała immunitet, więc teraz widzowie mogą głosować tylko na Olę i Przemka. 

Alekandra Balawender ma 20 lat i jest studentką psychologii. Ola w przyszłości chce zostać seksuologiem. Przemysław Karda z kolei ma 35 lat i jest byłym żołnierzem. Obecnie jest przedsiębiorcą i prowadzi startup zajmujący się kryptowalutami. Widzowie od kilku dni mogli głosować, kto z nich powinien odpaść z "BB", a dziś poznaliśmy ich decyzję! 

Zobacz także: Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w roli prowadzącej "Big Brothera"? Widzowie są jednomyślni

Kto pożegnał się z domem Wielkiego Brata? Kogo nie chcą dłużej oglądać widzowie? A może to Przemek opuścił program przed ogłoszeniem wyników głosowania widzów? Wszystko jest już jasne! 

Z programem "Big Brother" żegna się Przemek! 

Mnie ten program nie pomoże - wyznał uczestnik. 

I dodał, że chciał odpocząć w programie i ogólnie dobrze się bawił. 

Było super - podsumował Przemek. 

Pierwsza osoba opuściła dom Wielkiego Brata.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przemek czy Ola?🤔 Kogo nie widzicie w programie?👁 #bb #bb2019 #tvn7 #player #wielkibrat

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

W programie nie zobaczymy już Przemka

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09