Mat. prasowe

Zbyszek Kraskowski wygrzewa się w tropikach! Czy towarzyszy mu Ania?

Mat. prasowe

Zbyszek Kraskowski to uczestnik 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dał się poznać jako nieśmiały i nieco wycofany mężczyzna. Mimo wszystko udało mu się zdobyć sympatię widzów oraz Marty Manowskiej, która mocno trzymała za niego kciuki. Niestety, Zbyszek nie znalazł miłości w show TVP1. Udało mu się jednak złapać świetny kontakt z inną uczestniczką "Rolnika", Anną Michalską. Czy to z nią udał się na zagraniczne wakacje?

Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" na wakacjach

Zbigniew Kraskowski na co dzień prowadzi gospodarstwo oraz opiekuje się swoją mamą, która jest dla niego bardzo ważna. Rolnik nauczył się jednak odpoczywać i relaksować. Tuż przed żniwami Zbyszek zafundował sobie wyjątkowe wakacje. Na jego profilu na Facebooku pojawiły się właśnie słoneczne zdjęcia z Turcji.

Fani rolnika są zachwyceni tym widokiem!

- Udanego Relaxu i spełnienia marzeń dotąd niespełnionych

- Przyjemnych wakacji Zbyszku 🐪 🌞super opalenizny. Usmiechnij się 😀 serdecznie pozdrawiam

- Przyjemnych dni .Dużo pozytywnych przeżyć - piszą głównie internautki. 

Zobacz także: Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu nowej edycji "Rolnika"! Będzie się działo

Zbyszek nie zdradził jednak, z kim udał się w tę podróż. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno mężczyzna chwalił się zdjęciami z Anną Michalską, uczestniczką 2. edycji "Rolnika". Kraskowski spędził u niej kilka miłych dni między innymi na zawodach wędkarskich. Niektórzy twierdzili nawet, że tych dwoje ma się ku sobie!

Jaka jest prawda? Żadne z nich nie skomentowało na razie tych doniesień. Na profilu Anny Michalskiej również brakuje zdjęć ze słonecznej Turcji. Czyżby Zbyszek odpoczywał sam? 

Jak myślicie, co łączy Anię i Zbyszka?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08