Marta Manowska w czerwonej koszuli

Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu nowej edycji "Rolnika"! Będzie się działo

Marta Manowska w czerwonej koszuli

We wrześniu startuje 6. już edycja programu "Rolnik szuka żony". Na razie nie wiadomo, kogo zobaczymy w show. TVP1 w święta wielkanocne wyemitowała jedynie wizytówki rolników, do których można było wysyłać listy. Piątka, która otrzyma ich najwięcej, zakwalifikuje się dalej.

Marta Manowska już wie, kogo zobaczymy w "Rolnik szuka żony 6". Prowadząca ruszyła właśnie w Polskę, aby przekazać rolnikom tę radosną nowinę oraz listy, które otrzymali. Marta Manowska postanowiła pokazać na Instagramie kulisy nagrań. Jesteście ciekawi? Zobaczcie poniżej!

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"

Marta Manowska jest związana z programem "Rolnik szuka żony" od samego początku. Widzowie, a przede wszystkim uczestnicy, pokochali ją za szczerość oraz empatię. Dzięki tym cechom prowadzącej udało się dotrzeć do nawet najbardziej zamkniętych w sobie rolników. Co więcej niektórzy, jak choćby Adam Kraśko, potajemnie się w niej podkochiwali. 

Teraz Marta Manowska miała okazję poznać kolejnych dziesięciu mężczyzn, którzy marzą o wielkiej miłości. Niestety, tylko pięciu z nich dostanie się do programu. Marta Manowska w niedawnej rozmowie z Party.pl zdradziła nawet, że ma swoich ulubieńców. Ciekawe, czy to właśnie oni pojawią się jesienią w "Rolnik szuka żony 6"?

Zobacz także: Marta Manowska zdradza szczegóły kolejnej edycji "Rolnik szuka żony": "Mam swoją wymarzoną piątkę"!

Marta Manowska na razie nie może zdradzać zbyt wiele, ponieważ zepsułaby niespodziankę widzom, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny sezon ich ulubionego show. Prowadząca pokazała jedynie kilka zdjęć zza kulis programu. Niestety, nie widać na nich żadnego z uczestników.

Zaczęliśmy zdjęcia do 6. edycji @rolnikszukazonytvp Dzisiejszy dzień to wielkie szczęście. Będziecie z nami od września? - napisała jedynie Marta Manowska pod jednym ze zdjęć.

Żałujecie, że nie zdradziła nic więcej? A może wolicie mieć niespodziankę?

Marta Manowska już nie może się doczekać startu kolejnej edycji

Marta Manowska w camelowym płaszczu
East News

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13