Raper Popek pozuje do zdjęć
East News

Przed nami kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami"! Pierwszy odcinek już 2 marca. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników tanecznego show Polsatu będzie zawodnik MMA i raper Popek. Udział Popka w programie jest sporym zaskoczeniem. Odkąd media obiegła informacja, że gwiazdor pojawi się w show, wszyscy zastanawiają się, z kim Popek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". 

 

Zobacz też: "Najgorsza w telewizji jest..." Agnieszka Hyży szczerze o udziale Popka w "Tańcu z Gwiazdami"

 

Partnerka Popka w "Tańcu z gwiazdami"

Przed media przetoczyła się lawina spekulacji, z kim Popek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Początkowo mówiło się, że będzie to jedna z najjaśniejszych gwiazd show - Agnieszka Kaczorowska. Jednak ta miała zrezygnować z partnerowania raperowi ze względu na wizerunek swojej szkoły tańca - czytamy na łamach portalu Plejada.pl. Następnie Popek miał dostać inną partnerkę, która... sama zrezygnowała!

- Po tym, jak ona nie chciała z nim zatańczyć ze względu na dobry wizerunek jej szkoły tańca, Popek dostał nową tancerkę. Ta natomiast nie dała rady psychicznie - poinformowało źródło serwisu.

Według nieoficjalnych informacji portalu, taneczną partnerką Popka ma być doskonale znana widzom, pochodząca ze Słowenii, Janja Lesar. Tancerka wcześniej partnerowała w "Tańcu z gwiazdami" m.in. Dawidowi Kwiatkowskiemu. Michałowi Koterskiemu i Bilguunowi Ariunbaatarowi.

 

Polecamy: Jak skutecznie nauczyć się tańczyć? Najważniejsze rady dla początkujących

 

Taneczną partnerką Popka będzie Janja Lesar.

Janja Lesar w czarnej sukience
ONS

Udział Popka w "Tańcu z gwiazdami" dla wielu jest ogromnym zaskoczeniem.

Jak kiedyś wyglądał Popek?

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Popek