Kamil i Bibi "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

Z "Hotelu Paradise 3" odpadł kolejny uczestnik! Bibi nie wybaczy tego Kamilowi: "Wyrzucę go!"

Z "Hotelem Paradise 3" musiał pożegnać się kolejny uczestnik. Decyzja Kamila rozwścieczyła Bibi.

Choć Kamil dopiero co pojawił się w "Hotelu Paradise 3" już zaszedł za skórę pozostałym uczestnikom i wiele wskazuje na to, że teraz to on będzie miał pod górkę. Poprzednio Klaudia El Dursi oznajmiła, że to on i Sara będę mogli wytypować po jednej osobie, która ich zdaniem nie zasługuje na pobyt w programie. Kiedy doszło do momentu eliminacji, Bibi nie była w stanie powstrzymać łez. Zachowanie Kamila rozwścieczyło uczestników, a Bogusia już zapowiedziała, że postara się wyrzucić go przy pierwszej lepszej okazji.

"Hotel Paradise 3": Marietta Witkowska ostro o Simonie: "To jest niezły cwaniak"

"Hotel Paradise 3": Kamil zadecydował, kto opuści program 

Już nie raz mogliśmy przekonać się, że kiedy do rajskiego hotelu trafia nowych uczestnik, jest on w stanie bardzo zamieszać. Wygląda jednak na to, że Kamil przebił wszystko. Choć na początku postanowił zdobyć serce Nathali, podczas Puszki Pandory oznajmił, że nie będzie ingerował w jej relacje z Marcinem. Jak się okazuje, upatrzył sobie już dwie inne dziewczyny.

Bibi twoje spojrzenie to jest taki fire, no i Lui - oznajmił, kiedy został zapytany o to, kto mu się podoba. 

Choć mina Bibi sugerowała, że ten komplement bardzo jej się spodobał, nie przypuszczała, że może ona doprowadzić do takiego biegu zdarzeń. Klaudia El Dursi, zwołała uczestników na plażę, gdzie Sara i Kamil mieli przestawić swoje wybory. Nowa uczestniczka nieoczekiwanie postawiła na... własnego partnera, czyli Maurycego, a Kamil postanowił wyeliminować swojego największego rywala - Simona!

Jedyna możliwa opcja nawiązania relacji z Bibi nastąpi wtedy, kiedy Simon odpadnie z programu. Lubię ryzyko - oznajmił.  

Nieoczekiwanie sprawy potoczyły się zupełnie nie po jego myśli, okazało się bowiem, że ostateczna decyzja należy do pozostałych uczestników. Za wyrzuceniem Simona z programu zagłosowała jedynie Luiza, co spowodowało, że to Maurycy opuścił "Hotel Paradise 3". Kiedy Jednak Simon musiał wyjść przed szereg i  czekać na werdykt, Bogusia nie była w stanie ukryć emocji. W oczach dziewczyny natychmiast pojawiły się łzy, a fakt, że Kamil w ostatniej chwili zmienił zdanie i koniec końców postawił krzyżyk na Maurcym jeszcze bardziej rozzłościła uczestników. 

- Pokazał, że jednak zmienia zdanie pod wpływem nas i to było słabe - stwierdziła rozczarowana Ola.

- To było bardzo, bardzo słabe. Stracił u mnie szacunek - ocenił Simon. 

- Przy pierwszej lepszej okazji wyrzucę go! - powiedziała Bogusia, która przyznała, że przez moment poczuła rozpacz i złamane serce.

Czy Kamil nauczy się na błędach, czy może Bibi zrobi wszystko, by już nie miał ku temu okazji?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nowy uczestnik to gwiazdor innego show TVN! Już wcześniej robił furorę w telewizji

Kamil zdecydowanie musi się postarać, by odbudować zaufanie wśród uczestników. To co zrobił Bibi i Simonowi, a także jego nagła zmiana zdania, zdecydowanie im się nie spodobała.

Kamil
Mat. prasowe

Bibi nie ukrywa, że teraz to ona zrobi wszystko, by pozbyć się Kamila z programu. 

Bibi
Mat. prasowe

Decyzją uczestników "Hotel Paradise 3" opuścił Maurycy. 

Maurycy
Mat. prasowe

Zobacz także
Marietta z "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise": Marietta ocenia nową edycję! Który z panów ma u niej szanse?

Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise" są parą?

Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise" zaliczyli wpadkę?! Pokazali zdjęcia, a fani: "Jesteście razem jak nic"

 

Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Kolejna para odpadła przed finałem. Bibi i Simon wyrzucili ich z programu!
W "Hotelu Paradise 3" właśnie rozpoczął się finałowy tydzień, a ostatnie zadanie powiedziało o uczestnikach więcej, niż by chcieli. Przez swoje decyzje jedna z par musiała pożegnać się z programem. Widzowie oburzeni: "Wszystko ustawione"!

Basia i Krystian, Kornelia i Krzysiek, Bibi i Simon, Sara i Maury, oraz Kara i Marcin - to właśnie te pięć par znalazło się w finałowym tygodniu trzeciej edycji " Hotelu Paradise ". Tym razem wygra prawdziwa miłość, czy jednak przyjacielski pakt? Jak się okazuje Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestników zadanie, które rozłożyło na łopatki nawet największych faworytów widzów. Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3" przed samym finałem? Simon i Bibi po raz kolejny musieli stanąć przed trudnym wyborem, a ich decyzja zszokowała fanów kontrowersyjnego show.  Finał "Hotelu Paradise 3": Która z par straciła szansę na wygraną? Dzisiejsze rozgrywki w "Hotelu Paradise 3" z początku wydawały się bardzo niewinne. Kiedy Klaudia El Dursi po raz pierwszy zwołała uczestników na plażę, okazało się, że przygotowała dla nich test smaku, jednak był to jedynie rozruch do kolejnego, decydującego zadania, podczas którego na pary czekał już o wiele trudniejszy test, bo test znajomości siebie. Kto w ilu był związkach, jakie jest ulubione jedzenie partnerki, jej największa pasja, czy najlepsza przyjaciółka? Kto częściej przeprasza, spędza więcej czasu w łazience, czy jak nazywają się rodzice partnera i ile mają lat? Wyszło na to, że niektóre z pytań zdecydowanie przerosły oczekiwania uczestników, a ci, którzy poradzili sobie z nim najgorzej, mieli jeszcze dziś opuścić rajski hotel.  Kto zdobył najmniejszą ilość punktów? Nikogo nie powinno dziwić, że najlepszą znajomością swoich partnerów wykazali się Simon i Bibi, jednak ku zaskoczeniu fanów, tuż po nich znaleźli się Kara i Marcin, którzy spędzili ze sobą stosunkowo mało czasu. Bezpieczni byli również Krzysztof i Kornelia, którym również poszło całkiem nieźle....

Simon i Bibi "Hotel Paradise 3"
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Bibi została ośmieszona przed całą Polską! Wybaczy to Simonowi?
Najmocniejsza para "Hotelu Paradise 3" się rozstanie? U Bibi i Simona zaczęły dziać się prawdziwe kłopoty.

Z odcinka na odcinek atmosfera w " Hotelu Paradise " robi się coraz bardziej gęsta i jak widać nawet pewniacy przechodzą kłopoty w raju. Wspaniała randka, czułe gesty, obietnice i pierwsze, namiętne pocałunki - mogłoby się wydawać, że tego, co narodziło się pomiędzy Bogusią a Simonem nic nie jest w stanie zniszczyć, a sytuacja pomiędzy tą dwójką robi się coraz poważniejsza. Cóż, takiego zwrotu akcji z pewnością nikt się nie spodziewał. Simon ośmieszył swoją partnerkę, a ta nie wie czy mu wybaczyć. Co takiego zrobił? Pomylił ją z...  "Hotel Paradise 3": Bogusia ośmieszona przez Simona Nic nie zwiastowało kłopotów, dopóki nie pojawiła się Klaudia El Dursi i nowe zadanie, choć i wtedy Bogusia nie miała wątpliwości, że Simon zda je na szóstkę z plusem. Prowadząca poprosiła męską część uczestników, by ci ustawili się w rządku, następnie wręczyła im opaski na oczy i tabliczki do pisania. Jak się okazało, na panów czekała zabawa, na którą naprawdę nie mogli narzekać - każdy z nich miał otrzymać namiętnego całusa, a następnie odgadnąć przez kogo i w jakiej kolejności byli całowani. Wszyscy świetnie się bawili, jednak do czasu... Niektóre dziewczyny, chcąc pomóc swoim partnerom, dawały im naprawdę namiętne buziaki, wszystko po ty, by nikt nie miał kłopotu z odgadnięciem, do kogo należą właśnie te usta. Podobnie zrobiła również Bibi, która pierwsze pocałunki z Simonem miała już za sobą. Kiedy jednak przyszedł czas, by panowie pokazali swoje odpowiedzi, okazało się, że jej partner pomylił ją z Patrycją! Co więcej, tylko Simon nie zgadł, że była to właśnie Bogusia. Zawsze w sypialni jestem trochę wiesz, nie pamiętam - powiedział na swoją obronę, pokazując, że chodzi mu o zbyt dużą ilość wypitych drinków....

"Hotel Paradise 3": Kto będzie w finałowym tygodniu?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Wiadomo, kto znajdzie się w finale! Tej parze nikt nie dawał szans
Koniec "Hotelu Paradise 3" zbliża się wielkimi krokami, a uczestnicy mogli zawalczyć o swoje miejsce w finale! Wiemy, które z par w nim zobaczymy. Widzowie nie kryją swojego zaskoczenia.

Krystian i Basia, Maurycy i Sara, Simon i Bibi, Krzysztof i Kornelia, Marcin i Kara oraz Ola - jedenastka uczestników dotarła niemal do samego końca " Hotelu Paradise 3 ", jednak do finałowego tygodnia wejdą tylko nieliczni. Kto będzie miał jeszcze większą szansę, by zawalczyć o złotą kulę i główną wygraną? Choć Rajskie Rozdanie jeszcze przed nami, wiadomo już, kto może czuć się bezpieczny. Nikt nie spodziewał się, że w finałowym tygodniu zobaczymy akurat tę parę ! Finałowy tydzień w "Hotelu Paradise 3" Klaudia El Dursi wie, jak sprawić uczestnikom niespodziankę, choć już nie raz mogliśmy się przekonać, że nie zawsze jest ona miła. Tym razem jednak było inaczej, a niektórzy mogli zawalczyć o naprawdę spore przywileje. Najpierw na plaży pojawiły się dziewczyny, a Ola miała wybrać, które z nich będą mogły stanąć razem z nią w starciu o immunitet. Ostatecznie Ola zadecydowała, że jej rywalkami będą Kornelia, Kara i Bibi. Uczestniczki nie miały łatwego zadania, a immunitet miała otrzymać ta, która najszybciej przeciągnie na linię mety worek z kokosami.  Choć każda z dziewczyn walczyła jak lwica, okazało się, że w tym przypadku Bibi była bezkonkurencyjna. Partnerka Simona zdobyła immunitet i tym samym zapewniła sobie bezpieczeństwo podczas najbliższego Rajskiego Rozdania, a tym samym o swoją pozycję w programie nie musiał martwić się również Simon - przynajmniej tak wszystkim się wydawało. Poza nimi bezpieczna będzie jeszcze jedna para, a takiego obiegu spraw mało kto się spodziewał.  Kiedy na na plaży pojawili się panowie, Klaudia El Dursi czekała na nich z tą samą konkurencją, jego uczestnicy nie walczyli już tylko o swoje bezpieczeństwo, ale o bezpieczeństwo swojej pary, co automatycznie zapewnia jej wejście do finałowego tygodnia "Hotelu Paradise 3". Choć...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner