Nathalia i Marcin "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Nowy uczestnik to przyjaciel Marcina! Teraz odbije mu Nathalię?!

"Hotel Paradise 3": Nowy uczestnik to przyjaciel Marcina! Teraz odbije mu Nathalię?!

W "Hotelu Paradise 3" robi się coraz goręcej. Okazuje się, że Kamil "Skyila", który w poprzednim odcinku dołączył do uczestników zna się z Marcinem. Przypadek? Okazuje się, że koleżeńskie relacje tej dwójki mogą nie przetrwać próby czasu, ponieważ obaj upatrzyli sobie tą samą dziewczynę. Kogo z nich wybierze Nathalia? Wygląda na to, że ktoś tu będzie miał złamane serce. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nowy uczestnik to gwiazdor innego show TVN! Już wcześniej robił furorę w telewizji

"Hotel Paradise 3": Marietta Witkowska ostro o Simonie: "To jest niezły cwaniak"

"Hotel Paradise 3": Nathalia zostawi Marcina dla Kamila?

Po randce z Olą i Nathalią przyszedł czas na wybór. Jak się okazało, ten dla Kamila wcale nie był taki trudny. Nowy uczestnik bez problemu postanowił odbić partnerkę Marcina, z którym zna się już z liceum! Choć ten nie żywił urazy i był pewien, że prędzej czy później znowu będzie dzielił sypialnię z piękną tancerką, okazuje się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Mimo, że Nathalia zapewniała, że Marcin nie ma się o co martwić, a Skyila zdecydowanie dokonał złego wyboru, wygląda na to, że jedna randka zmieniła wszystko. Nowa para spędziła wieczór w bardzo romantycznych okolicznościach, bo z dala od hotelu i pod gwieździstym niebem - choć jednak na sam koniec, postanowiła przenieść się do wspólnej sypialni. Kamil nie szczędził Nathali komplementów i zdecydowanie szedł po swoje. Z powodzeniem? Zachowanie dziewczyny podczas "puszki pandory" sprawiło, że Marcinowi zdecydowanie nie było do śmiechu. 

Kiedy uczestnicy znaleźli się w ogniu pytań, atmosfera szybko się zagęściła. Kiedy Marcin przyznał, że jest w 100% pewien relacji z Nathalią i nie ma wątpliwości, że połączyło ich coś znacznie większego, ta niespodziewanie... zamilkła! Zapytana o to, czy widzi siebie w parze z Marcinem zaczęła się mocno wahać i zastanawiać, co świadczy o tym, że chyba Marcin nie jest jednak jej oczywistym wyborem. Zachowanie dziewczyny nie umknęło uwadze widzów, którzy postanowili skomentować jej "wierność". 

Sorry, ale Natala to jakaś porażka tego sezonu. Wodzi za nos tych chłopaków... Jest z Marcinem w parze, mówi jak to świetnie się dogadują. Juz pomijam fakt, ze Dawidowi też robiła nadzieję, ze coś może z tego być. Jakieś mizianie po głowie w łóżku, żadnej konkretnej informacji i chłopak się wkręcił. Teraz wchodzi nowy Kamil i też jakieś uśmieszki, perfidnie z nim flirtuje... Dziewczyna próbuje pod wartościować swoje ego kosztem chłopaków. Szkoda Marcina bardzo... - czytamy w jednym z komentarzy na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" w mediach społecznościowych. 

Widzowie zwrócili uwagę również na to, że bardzo nieładnie odbijać dziewczynę koledze. Co o tym sądzicie? Cóż, Kamil może posunąć się jeszcze dalej, bo to właśnie on i Sara mają wytypować po jednym uczestniku, który ich zdaniem nie zasługuje na pobyt w "Hotelu Paradise 3". Sądzicie, że będzie chciał wyeliminować Marcina? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nowa uczestniczka rozbiła jedną z najmocniejszych par! Kim jest piękna Sara?

Kamil jako nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 3" nieźle namieszał. Czy Marcin opuści program ze złamanym sercem?

Wygląda na to, że Nathalia wcale nie jest tak pewna swoich uczuć, jak mówiła wcześniej. Widzom zdecydowanie nie spodobało się jej zachowanie podczas "puszki pandory". Jak zakończy się ten wieczór? Tego dowiemy się już jutro! 

Mat. prasowe

Marcin powinien czuć się zagrożony?

Marcin Groszek Grajoszek - uczestnik 3. edycji Hotelu Paradise
mat. prasowe

Zobacz także
Sara "Hotel Paradise 3"

"Hotel Paradise 3": Nowa uczestniczka rozbiła jedną z najmocniejszych par! Kim jest piękna Sara?

Hotel Paradise: Marietta ostro o Basi

"Hotel Paradise 3": Marietta ocenia zachowanie Basi! Czy za bardzo osaczyła Krystiana?!

 

Nathalia i Marcin z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Nathalia wściekła na związek Marcina i Kary. Fani komentują: "nic jej nie obiecywał"
W "Hotelu Paradise" byli i aktualni mieszkańcy wyznali sobie prawdę. Nathalia dowiedziała się, że Marcin zdradził ją z Karą. Ale czy na pewno? Fani są podzieleni.

Nathalia i Marcin przez półtora miesiąca tworzyli w "Hotelu Paradise"  zgraną i silną parę. Choć nie zawsze się między nimi układało , przyznawali, że jest między nimi coś niezwykłego i będą chcieli kontynuować znajomość po programie. Gdy w hotelu pojawiła się Kara, Nathalia nie dała się tak łatwo zbyć i poszła na całość z Marcinem, wydawało się wówczas, że parze nic nie groziło. Jednak gdy tylko Nathalia odpadła, a po niej Kamil, Marcin i Kara natychmiastowo się zeszli i - jak się okazuje -  przeżyli wspólną noc. Dopiero dziś widzowie mieli okazję zobaczyć, jak na tę wiadomość zareagowała Nathalia. Widać było, że uczestniczka jest w dużym szoku, sama zresztą to przyznała. Fani jednak mają mieszane uczucia. Czy Nathalia naprawdę powinna mieć żal? Szczególnie że Marcin nic jej nie obiecywał? Inni z kolei stają murem za uczestniczką, twierdząc, że Marcin tylko zabawił się jej kosztem. Kto ma rację? Nathalia skrytykowała Marcina i Karę, fani: "A czy czasem przypadkiem ona nie mówiła, że też nie chce żadnego związku?" Nathalia nie bała się wyrazić swoich prawdziwych uczuć podczas ostatniej w tej edycji "Puszki Pandory". Gdy dowiedziała się o tym, że Marcin i Kara twierdzą, że są sobą zauroczeni, a tuż po jej odejściu, oddali się namiętności, bardzo to przeżyła. Nie mogła uwierzyć, że Marcin tak łatwo się pocieszył. Jak mówiła, odeszła tylko z "Hotelu Paradise", a nie zakończyła z nim związku. Z drugiej jednak strony para powtarzała sobie wciąż podczas programu, że traktują się na poważnie: Serio, szkoda jej? A czasem przypadkiem ona nie mówiła, że, też nie chce żadnego związku i wszystko na luzie z Marcinem! On powtarzał jej to cały czas! Proszę was... A ja tam jestem za Marcinem 🙌 niczego Natce nie...

"Hotel Paradise 3": Marcin reaguje na hejt po zdradzie
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Marcin nie przejmuje się uczuciami Nathalii?! Pokazał, jak reaguje na hejt 
Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise 3" widzowie nie zostawili na Marcinie suchej nitki. Uczestnik opublikował nagranie, na którym pokazał, jak reaguje na hejt. Takiego komentarza nikt się nie spodziewał. Przesadził?

Choć przez długi czas Marcin uchodził za jednego z najbardziej lubianych uczestników " Hotelu Paradise 3 ", widzowie uważają, że pora najwyższa, by chłopak wrócił do domu. Jeszcze kiedy Nathalia była w programie, fani mocno komentowali zachowanie jej partnera, jednak po tym, jak dziewczyna odpadła, rozpoczęło się prawdziwe apogeum. Najpierw internauci zarzucali uczestnikowi, że bardzo szybko załatał dziurę w sercu, a później ostro zareagowali na jego seks z Karą . A teraz, podczas ostatniej "puszki Pandory", Marcin dolał oliwy do ognia. Kiedy padło pytanie, co chłopak zrobiłby, gdyby Nathalia wróciła do programu, widzowie nie wierzyli własnym uszom. Co na to Kara? Mimo że Marcinowi mocno się oberwało, wygląda na to, że nie ma zamiaru przejmować się negatywnymi komentarzami. Pokazał, jak reaguje na hejt internautów. Przesadził?  "Hotel Paradise 3": Widzowie ostro krytykują zachowanie Marcina Marcin rozwścieczył widzów do czerwoności! Fani programu nie ukrywają, że zdecydowanie stoją po stronie Nathalii, która bardzo przeżyła zachowanie Marcina, o czym wspomniała w swoich mediach społecznościowych. Czy jednak Kara, która obecnie jest w nim parze może czuć się bezpieczna? Wygląda na to, że Marcin, który najpierw szalał za Nathalią i nawet obiecywał spotkanie jej mamie, by później stwierdzić, że nie jest gotowy na nic poważnego, a następnie starać się o względy Kary, jest jedną wielką niewiadomą.  Nie wiem. Mam totalną pustkę w głowie, dlatego też dzisiaj nad ranem dużo czasu myślałem o tym. Sam sobie zadaje to pytanie i nie znam odpowiedzi - mówił, zapytany o to, co by zrobił, gdyby w "Hotelu Paradise 3" znowu pojawiła się Nathalia. Odpowiedź Marcina zdecydowanie nie przypadła do gustu widzom, a także poruszyła samą Karę,...

Kara i Nathalia z "Hotelu Paradise" pogodziły się?
Instagram @kara_routman @nathalia_fok
TV-Show
"Hotel Paradise": Kara pokazała zdjęcie z Nathalią! To koniec wojny z powodu Marcina? 
Nowe zdjęcia na profilu Kary z "Hotelu Paradise" podgrzało atmosferę wokół konfliktu z Nathalią. Uczestniczki się pogodziły?

"Hotel Paradise" to nie tylko miłość i przyjaźnie ale również konflikty! Ten najostrzejszy w skutkach zawiązał się pomiędzy Nathalią, Karą i Marcinem. Nathalia i Marcin do momentu pojawienia się w programie Kariny tworzyli duet nie do rozbicia. Niestety w pewnym momencie decyzją Krzyśka, Nathalia musiała opuścić program. Tego samego dnia do gry powróciła Kara i zawróciła w głowie uczestnikowi, który nie kończąc relacji z poprzednią partnerką, zauroczył się w drugiej! Nathalia nawet nie ukrywała swojej wściekłości podczas finałowej Pandory. Czuła się oszukana, upokorzona i zdradzona...  Czy wybaczyła już Karze, która odbiła jej Marcina? Na profilu Kary pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które wzbudziło zainteresowanie fanów. To koniec konfliktu?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Czy uczestnicy utrzymują ze sobą relacje? "Teraz widzimy rzeczy, których nie widzieliśmy z programie" Nathalia i Kara z "Hotelu Paradise" pogodziły się?  Nathalia poprzez udział w programie zyskała nie tylko popularność ale przeżyła naprawdę ciężkie chwile. Uczestniczka powoli zakochiwała się w swoim programowym partnerze Marcinie, jednak on w pewnym momencie sprowadził ją na ziemię, twierdząc, że nie chce budować związku po powrocie do Polski. Nathalia wciąż jednak łudziła się, że uczestnik zmieni zdanie. Kiedy odpadła z programu, nie przypuszczała nawet, że tak mocno zawiedzie się na Marcinie.  Kiedy w programie po raz pierwszy pojawiła się Kara, wszystkie uczestniczki poczuły się zazdrosne. Nic dziwnego, nowa wpadła w oko wszystkim facetom! Jednak jej pierwszy pobyt w programie nie był zbyt długi, jednak wystarczył, aby Marcin zaczął się wahać. Kiedy po odejściu Nathalii, do programu powróciła Kara, jej relacja z Marcinem budowała się...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik