Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Michał Szpak, Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Beata Tadla
Facebook
TV-Show

Roast Michała Szpaka hitem TVN? Już są oficjalne wyniki oglądalności programu!

Roast Michała Szpaka hitem TVN! Okazuje się, że kontrowersyjne show z udziałem artysty przyciągnęło przed telewizory 1,32 mln osób, dzięki czemu w czasie emisji roastu stacja była zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnym. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl na drugim miejscu znalazł się Polsat, który oglądało ponad 725 tysięcy widzów. Trzecie miejsce zajęła Telewizyjna Jedynka z wynikiem ponad 655 tysięcy widzów. Ranking zamyka Dwójka, którą w czasie nadawania roastu wybrało nieco ponad 356 tysięcy osób.

 

Jednak roast Michała Szpaka obejrzało o 380 tysięcy mniej widzów niż pierwszą odsłonę kontrowersyjnego show, którego głównym bohaterem był wówczas Kuba Wojewódzki.

Zobacz także: Już jest pełna wersja "Roastu Kuby". Było jeszcze ostrzej! O Renacie: "Nakoksowany wieszak" (18+)


Michał Szpak w Dzień Dobry TVN przyznał kilka dni temu, że ku jego zdziwieniu, było bardzo spokojnie. Artysta zdradził jednak, że w programie usłyszał żart, który bardzo go zabolał. Okazuje się, że chodziło o słowa Huberta Urbańskiego, który mówił, że muzyka Szpaka do "ch... jest nie podobna".

To był chyba najgorszy moment dla mnie w programie, kiedy rzeczywiście ktoś dotyka takiej sfery swojego prywatnego poglądu na jakiś temat. No bo komuś się może nie podobać czyjaś muzyka i nie musi. I tutaj rzeczywiście takie rzeczy mogą zaboleć, ale tak jest. To są gusta. Ktoś lubi taką muzę, ktoś inny hard rock. W związku z tym, nie będę z tym polemizował. Po prostu musiałem się z tym pogodzić, że będąc na roaście, będą dotykać różnych sfer mojego życia i ja muszę to przyjąć. Muszę to przyjąć z godnością i z uśmiechem, jeśli trzeba, Michał Szpak zdradził w DDTVN.

A Wy oglądaliście roast Michała Szpaka?  Waszym zdaniem było równie ostro jak w przypadku roastu Kuby Wojewódzkiego? 

Zobacz także: Korwin-Piotrowska krytykuje roast Szpaka: "I tak wszystko przebija cotygodniowy roast Renulki w Azja Express"

 

Roast Michała Szpaka hitem TVN.

roast Michała Szpaka

Program z udziałem artysty obejrzało 1,32 mln widzów.

Michał Szpak, Kuba Wojewódzki
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Szpak  w czarnym żakiecie
ONS
TV-Show
Michał Szpak w Pytaniu na śniadanie z siostrą. Szykują razem niespodziankę! Jaką? ZDJĘCIA

Poznaj szczegóły!

Michał Szpak, Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Beata Tadla
Facebook
TV-Show
Michał Szpak żałuje udziału w roascie? Który komentarz zabolał go najbardziej? "Muszę to przyjąć z godnością"
Kto przegiął podczas roastu?

Michał Szpak zdradził, jak czuje się po wczorajszym roast. Artysta pojawił się dziś rano w "Dzień Dobry TVN", żeby skomentować specjalne wydanie programu Kuby Wojewódzkiego, w którym piosenkarz poddawany był niewybrednym żartom. Michał Szpak wyznał, że przed nagraniem programu bardzo się stresował, a nawet zaliczył kilka nieprzespanych nocy. Gwiazdor jednak uległ namowom i zgodził się wziąć udział w kontrowersyjnym programie. J ak sam stwierdził, wielokrotnie musiał się już w swoim życiu zmierzyć z niewybredną krytykę, więc perspektywa roastu nie wydawała mu się aż tak przerażająca. Polecamy: Konstruktywna krytyka, czyli kanapkowy feedback   Michał Szpak komentuje roast W swoim życiu przeżyłem już niejeden roast. Niejeden lincz. I stwierdziłem - przecież to mi nie może zaszkodzić - powiedział Michał Szpak. Myślę, że hejt internetowy jest o wiele bardziej bezlitosny. Tutaj jednak, ku mojemu zdziwieniu, było bardzo spokojnie - dodał. Piosenkarz przyznał, że nie poczuł się obrażony, ponieważ rozumiał, że taka jest konwencja tego show. Nie czułem się obrażony, absolutnie. Zresztą każdy, kto idzie do tego programu musi mieć tę świadomość i musi mieć przymknięte oczy na to, bo to jest forma żartu - skomentował Szpak. Na pewno jestem osobą wrażliwą, ale rzeczy, które są absurdalne, mnie nie dotykają . Michał Szpak o najgorszym żarcie z roast Artysta zdradził, który żart uważa za najbardziej bolesny. Okazuje się, że poszło o opinię Huberta Urbańskiego na tematu muzyki gwiazdora. Prezenter powiedział, że muzyka Michała Szpaka jest do "ch..." niepodobna. Ten tekst najbardziej poruszył piosenkarza. To był chyba najgorszy moment dla mnie w programie, kiedy rzeczywiście ktoś dotyka takiej sfery swojego prywatnego poglądu na jakiś temat. No bo komuś się może podobać czyjaś muzyka i nie...

Michał Szpak w finale Eurowizji - wideo, cały występ
Newsy
Są wyniki oglądalności Eurowizji 2016! Wiemy, ile osób w Polsce obejrzało sukces Michała Szpaka!

Ile osób obejrzało Eurowizję 2016 w TVP z udziałem Michała Szpaka? Są oficjalne wyniki oglądalność, które przedstawiła Plejada.pl. Powołując się na dane z raportu  Nielsen Audience Measurement, sobotni finał w TVP 1 obejrzało aż... 5 092 450 widzów!   Wyniki oglądalności Eurowizji 2016 To znakomity wynik! Zwłaszcza, że polskie preselekcje na Eurowizję obejrzało o ponad połowę mniej widzów!   Zaś drugi półfinał z udziałem Michała Szpaka cieszył się wynikiem oglądalności na poziomie 3,6 mln widzów, a to oznacza jedno - Eurowizja znów cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskiej publiczności! Nic dziwnego, w końcu rzadko kiedy polski artysta może zaprezentować się całej Europie, a jeszcze rzadziej odnosi tak spore sukcesu jak Michał, który zajął 8. miejsce, co jest trzecim wynikiem, jeśli chodzi o udział Polski w tym konkursie!    Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Eurowizji 2016, ciekawostki i kontrowersje - tutaj.     Zobacz:  Eurowizja 2016: Michał Szpak mógł być wyżej gdyby nie… polityka?! "Ofiara dobrej zmiany"   Sukces Szpaka obejrzało ponad 5 milionów widzów!   Zwyciężczynią Eurowizji 2016 została Jamala z Ukrainy.   Michał Szpak zdobył 8. miejsce na Eurowizji 2016.

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner