Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowsk Przygody Jessiki z Rolnik szuka żony Grzegorz z 5. edycji "Rolnik szuka żony" Jan z 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowsk
Mat. prasowe
Zawsze coś...
1/4
Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowsk
Mat. prasowe

 

W ubiegłym tygodniu nie obejrzeliśmy kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony". Zamiast tego TVP wyemitowała mecz polskiej reprezentacji - tak bowiem nakazuje jej ustawa. Niestety, mecz z Włochami przegraliśmy 0:1 i straciliśmy możliwość dalszej gry w najwyższej grupie Ligi Narodów. 

W tym tygodniu w niedzielę odbywają się wybory samorządowe - Polacy wybierają swoich przedstawicieli w gminach, miastach, powiatach i sejmikach wojewóchkich. I w porze gdy normalnie zaczyna się odcinek "Rolnik szuka żony", czyli o godz. 21.15 w TVP trwać będzie w najlepsze studio wyborcze. Co więc z emisją pogramu? Kiedy zobaczymy kolejne sercowe perypetie rolników z 5. edycji show TVP? 

 

Zobacz też: Paulina walczy o Łukasza! Zobacz zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"!

2/4
Przygody Jessiki z Rolnik szuka żony

 

Fani programu, a my razem z nimi, z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek. Jak poradzi sobie Jessica? Z zapowiedzi najnowszego odcinka wynika, że kontrowersyjna uczestniczka wierzy, że zwiąże się z Krzysztofem. Z kolei Paulina wciąż będzie walczyć o serce Łukasza. Jak jej pójdzie? A co zrobią kandydatki Jana? Po ostatnim odcinku spotkała się ze spora krytyką. 

 

O tym wszystkim mamy się przekonać już w najbliższym odcinku. Tylko kiedy zostanie nadany... Zobaczcie!

 

Jak uważnie oglądałeś 5. odcinek "Rolnika"? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Uwaga! Łatwo nie będzie...

3/4
Grzegorz z 5. edycji "Rolnik szuka żony"
mat. prasowe

 

"Wieczór wyborczy. Wybory samorządowe 2018" w TVP1 rozpoczyna się o godz. 20.55. Z tego powodu kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" nie rozpocznie się jak zwykle o godz. 21.15, ale później. Emisję zaplanowano bowiem na 21.35. 

 

Zobacz: Afera w "Rolnik szuka żony"! Agata i Łukasz znali się przed programem?! Mamy komentarz produkcji

4/4
Jan z 5. edycji "Rolnik szuka żony"
mat. prasowe

 

Na co czekacie bardziej - wyniki wyborów, czy nowy odcinek "Rolnik szuka żony"?

Więcej na temat Rolnik szuka żony TVP