Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Karol Strasburger na planie Familiady w TVP
Eastnews
TV-Show

Zabawna WPADKA w "Familiadzie"! Karol Strasburger był mocno zaskoczony odpowiedziami uczestników WIDEO

Zabawna WPADKA w "Familiadzie"! Karol Strasburger był mocno zaskoczony odpowiedziami uczestników WIDEO

Zabawna wpadka uczestników w "Familiadzie". W programie prowadzonym przez Karola Strasburgera dość często dochodzi do śmiesznych i zaskakujących sytuacji. Ostatnio gospodarz show Telewizji Publicznej zgasił zapał jednego z uczestników, który próbował poderwać młodą dziewczynę z konkurencyjnej drużyny. Karol Strasburger w zaskakujący i nieco przewrotny sposób próbował pomóc zauroczonemu uczestnikowi... Teraz sieć podbija kolejne zabawne nagranie z planu "Familiady". 

Strasburger, Polk, Kozakiewicz i Hanke z "Lepiej późno niż wcale" zapoznali się z... nagimi Japończykami! Ten zwiastun rozbawi was do łez!

Wpadka uczestników Familiady

Uczestnicy programu musieli odpowiedzieć na pytanie o "dom, w którym się nie mieszka". Pytanie sprawiło im sporo trudności! Odpowiedzi wyraźnie zaskoczyły Karola Strasburgera, który co chwilę próbował wytłumaczyć, że pytanie dotyczy domu, w którym się nie mieszka.

Hotel - padła odpowiedź.

Później było już tylko... gorzej. Zobaczcie, co działo się na planie programu Familiada!

Zobacz także: Kolejna zabawna wpadka w "Familiadzie"! Tym razem wszystko przez Karola Strasburgera WIDEO

Wpadka w programie Familiada.

Oglądacie program prowadzony przez Karola Strasburgera?

Karol Strasburger w studiua na tle napisu Familiada
Internet/materiały prasowe

Karol Strasburger skomentował sytuację w TVP
ONS
Newsy
Strasburger ostro o sytuacji w TVP: "Mamy upadek wartości!". Skomentował też odejście Torbickiej
Strasburger ostro o sytuacji w TVP: "Mamy upadek wartości!". Skomentował też odejście Torbickiej

Karol Strasburger w rozmowie z Party.pl skomentował sytuację w Telewizji Publicznej. Prowadzący słynny teleturniej "Familiada" przyznaje, że w TVP dochodzi do "upadku wartości". Strasburger najwyraźniej nie jest zachwycony "dobrą zmianą" wprowadzoną przez nowego prezesa, Jacka Kurskiego. Aktor skomentował również odejście Grażyny Torbickiej z TVP.  Jego wypowiedź może nie spodobać się władzom Telewizji Publicznej... Ciężko jest mi oceniać sytuację w Telewizji Polskiej. Mogę ocenić ogólnie ze smutkiem, że mamy trochę upadek wartości tych wypracowanych latami, tych ludzi, którzy coś naprawdę poważnego osiągnęli- przyznał Karol Strasburger. Drugiej Grażyny Torbickiej tak łatwo się nie znajdzie, bo ona na to kim jest dziś pracowała też latami. Co jeszcze Karol Strasburger powiedział przed naszą kamerą? Posłuchajcie sami!   Zobacz także: Jacek Kurski krytykuje Grażynę Torbicką! Zarzuca jej, że wycięła ważną wypowiedź ze swojego programu   Karol Strasburger ocenił sytuację w TVP.

Karol Strasburger w Familiadzie
ONS/YouTube
TV-Show
Kolejna zabawna wpadka w "Familiadzie"! Tym razem wszystko przez Karola Strasburgera WIDEO
Kolejna zabawna wpadka w "Familiadzie"! Tym razem wszystko przez Karola Strasburgera WIDEO

W "Familiadzie" doszło do kolejnej zabawnej wpadki! Ostatnio w programie jeden z uczestników próbował poderwać uczestniczkę z konkurencyjnej drużyny. Niestety nie udało mu się to, a jego zapał zgasił prowadzący. Tym razem do wpadki doszło przez  Karola Strasburgera , który źle zinterpretował odpowiedź uczestniczki! Zobacz: Czym jest uważność, jakie ma znaczenie i jak zastosować ją w naszym życiu? Wpadka w "Familiadzie" W ostatniej finałowej rundzie "Familiady"  Karol Strasburger zadał pytanie uczestniczce: Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy? Kobieta odpowiedziała: Jeszcze raz. Karol Strasburger nie zorientował się, że to jej odpowiedź i ponownie przeczytał pytanie. Uczestniczka straciła przez to kilka sekund. Zobaczcie wideo! Zobacz:  "Familiada" jednak znika z anteny?! Jest decyzja władz TVP w sprawie programu z udziałem Karola Strasburgera! Wpadka w Familiadzie Tym razem wszystko przez Karola Strasburgera

Familiada
Facebook
TV-Show
Kolejna wpadka w "Familiadzie"! Uczestnik rozbawił nawet swoją przeciwniczkę!
Zobaczcie WIDEO

  Kolejna wpadka w " Familiadzie "! Program prowadzony przez Karola Strasburgera obfituje w zabawne sytuacje z udziałem uczestników, którzy pod wpływem stresu i presji czasu udzielają często komicznych odpowiedzi. Tym razem jeden z uczestników swoją odpowiedzią rozbawił nawet przeciwniczkę! Co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Familiady"?   Polecamy:  „Nie jestem zwolennikiem samotności”. TYLKO U NAS Karol Strasburger o swoim burzliwym życiu uczuciowym   Zabawna wpadka w "Familiadzie" Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniem "Słowa lub zwroty z języka francuskiego używane na co dzień przez Polaków to...". Uczestnik, który jako pierwszy miał odpowiedzieć, rozbawił do łez swoją przeciwniczkę! Musicie koniecznie zobaczyć materiał wideo, żeby przekonać się, jakie słowo padło z jego ust:       Fani programu "Familiada" wykazali się równie dużą kreatywnością, pisząc swoje propozycje odpowiedzi w komentarzach:    Żelipapą Żarł Pan Żur? Żule w taxi   A wy jakie słowa z języka francuskiego znacie? ;)   Zobacz:  Nowa wpadka w Familiadzie! Po tej odpowiedzi Strasburger zapytał: "No jak, no jak?"   Przeczytaj też:  Zabawna WPADKA w "Familiadzie"! Karol Strasburger był mocno zaskoczony odpowiedziami uczestników WIDEO   "Familiada" słynie z zabawnych wpadek   "Familiadę" od lat prowadzi Karol Strasburger

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner