Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
TV-Show

Waldemar z "Rolnik szuka żony" musiał przerwać nagrania: "Nie jestem zadowolony"

Waldemar z "Rolnik szuka żony" musiał przerwać nagrania: "Nie jestem zadowolony"

Jednym z uczestników szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" jest 46-letni Waldemar z Mazowsza, który poszukuje kobiety swojego życia. Jak sam zaznacza, chciałby mieć z nią dziecko. W pierwszym odcinku wszyscy kandydaci odczytywali listy nadesłane przez panie, które chciałby ich poznać. Rolnik nie był zadowolony z treści niektórych z nich... 

"Hotel Paradise": Wiktoria oskarżyła show o załamanie nerwowe. Uczestnicy innych programów też przeszli przez piekło

Waldemar z "Rolnik szuka żony" załamany listami?

Otwierając kopertę za kopertą, Waldemar był coraz bardzie załamany. Odrzucił m.in. 53-letnią Ewę, 52-letnią Małgorzatę czy Justynę. W pewnym momencie poprosił produkcję o przerwę w nagraniach - emocje wzięły górę:

Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby. Dając listy, ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę. 

Potem było trochę lepiej. Jedna z kobiet napisała, że chciałby pojechać z nim do Katynia.  Rolnik uznał, że jest interesująca. Ponadto, Waldemar zadzwonił nawet do jednej z kobiet, Wioletty, którą zaprosił do siebie! Mimo wszystko gorzko podsumował kandydatki i ich listy:

Mieszane mam uczucia. Nie, nie jestem zadowolony. Spodziewałem się, że będzie więcej listów. Fajnie byłoby, gdybym odczuł: okej, to ta. Być może to będzie tak, że inaczej odbieram, a inaczej, jak zobaczę na żywo osobę - stwierdził smutno. 

Kim jest Waldemar z "Rolnik szuka żony 6"?

Jak czytamy na jego oficjalnej stronie na Facebooku:

46-letni Waldemar z Mazowsza jest nie tylko gospodarzem na własnym, 20-hektarowym gospodarstwie, ale także organistą, lokalnym agentem ubezpieczeniowym i ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Po 15 latach małżeństwa i 6 latach samotności Waldemar gotów jest na nowy związek z kimś wyjątkowym, kimś dla kogo jego serce zabiłoby mocniej. Sam jest mężczyzną zasadniczym, konkretnym i pracowitym. Poszukuje kobiety dojrzałej, rozsądnej, zaangażowanej w życie rodzinne i podzielającej jego wartości, choć najważniejsze jest, żeby między nimi zaiskrzyło. Nie przeszkadza mu też rozwód czy dzieci z poprzednich związków. Również wygląd jest dla niego rzeczą drugorzędną, a czytania listu na pewno nie zacząłby od zdjęcia, które niewiele mówi o człowieku.

Jak myślicie, znajdzie miłość w show "Rolnik szuka żony"? Za tydzień do uczestników przyjadą wybrane kandydatki i wszystko zacznie się od nowa. Trzymamy kciuki za Waldemara!

Waldemar z

Waldemar z

Zobacz także
Sławomir z Rolnik szuka żony 6

Jakub z nowej edycji „Rolnik szuka żony” osiągnął w życiu sukces! Nie boi się, że kandydatki przyciąga jego majątek?

Seweryn z Rolnik szuka żony 6

Seweryn z nowej edycji "Rolnik szuka żony" jest bardzo bogaty. Boi się, że będzie przyciągać oszustki?

 

Sławomir z 6. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook
TV-Show
Poznaj tajemnicę Sławomira z "Rolnik szuka żony 6"! Nie uwierzysz, czym jeszcze się zajmuje
Poznaj tajemnicę Sławomira z "Rolnik szuka żony 6"! Nie uwierzysz, czym jeszcze się zajmuje

Niebawem na antenie TVP 1 zadebiutuje 6. edycja programu "Rolnik szuka żony" . Widzowie z niecierpliwością czekają na ten moment. Na szczęście produkcja już wcześniej ujawniła, który z uczestników zakwalifikował się do dalszej zabawy. Najwięcej listów otrzymał Seweryn, który urzekł wszystkich swoją wzruszającą historią. Zobacz także:  To rodzinna tragedia sprowadziła Seweryna do "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co nam powiedział Wśród nowych uczestników pojawił się także Sławomir. Okazuje się, że mężczyzna jest nie tylko rolnikiem. Czym jeszcze zajmuje się Sławek? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej!  Czekacie na nową edycję programu "Rolnik szuka żony"? Zobacz także:  Jakub z nowej edycji „Rolnik szuka żony” osiągnął w życiu sukces! Nie boi się, że kandydatki przyciąga jego majątek?

Sławomir z Rolnik szuka żony 6
Party.pl
TV-Show
Jakub z nowej edycji „Rolnik szuka żony” osiągnął w życiu sukces! Nie boi się, że kandydatki przyciąga jego majątek?
Jakub z nowej edycji „Rolnik szuka żony” osiągnął w życiu sukces! Nie boi się, że kandydatki przyciąga jego majątek?

Osiągnął sukces, ma duże gospodarstwo. Jakub z 6. edycji „Rolnik szuka żony” bez wątpienia może być łakomym kąskiem dla pań. Czy nie boi się, że to jego majątek będzie dla nich magnesem? Jego kolega z edycji, Seweryn - który jest jednym z najbogatszych rolników -  mówił nam, że ciężko jest wyczuć jakie tak naprawdę zamiary ma dziewczyna… Czy Jakub sobie z tym poradzi? Zobaczcie, co powiedział reporterce Party.pl! Z jego wypowiedzi wynika, że facet twardo stąpa po ziemi. Szczegóły w naszym wideo! Zobacz także :  Znamy już wszystkich uczestników 6. edycji "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie zdjęcia i wideo! Sławomir rozmawiał z reporterką Party.pl. Uczestnik "Rolnik szuka żony" ma 42 lata i razem ze swoim ojcem, burmistrzem jednego z wielkopolskich miast, zarządza ogromnym, 250-hektarowym gospodarstwem.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!
Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!

Waldemar z "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy skomentował swoje odejście z programu! Waldemar był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji hitu TVP. 46-letni rolnik z Mazowsza miał nadzieję, że w programie pozna wymarzoną kobietę, z którą mógłby założyć rodzinę. Niestety, szybko okazało się, że Waldemar nie jest zachwycony kandydatkami, które napisały do niego listy. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety.  Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby. Dając listy, ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę - rolnik komentował całą sytuację. Ostatecznie Waldemar zaprosił do programu kilka kobiet - niestety, podczas pierwszych randek okazało się, że jedna z kandydatek... wcale nie chciała do niego wysyłać swojego listu! Wioletta pomyliła Waldemara z Jakubem! Panie próbowały oczarować Waldemara, ten jednak zdecydował, że nie chce kontynuować znajomości z żadną ze swoich kandydatek. Teraz zdradza dlaczego podjął taką decyzję! Waldemar szczerze o swoich kandydatkach W czasie kiedy rolnicy z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" decydowali, które kandydatki pojawią się w ich gospodarstwach, Waldemar ogłosił, że nie jest zainteresowany żadną z kobiet i zrezygnował z dalszego udziału w programie. Teraz rolnik zdradził, dlaczego podjął tak zaskakującą decyzję. Co powiedział o kobietach, które napisały do niego listy? Waldemarowi nie spodobała się żadna z kandydatek? Nie chodziło mi o wygląd. Przecież uroda przemija. Po prostu nie zaiskrzyło. Nic na siłę. Nie chcę bawić się czyimiś uczuciami. Dlatego zrezygnowałem z programu - zdradził w rozmowie z...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner