Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji na InstaStories zareagował na pytanie fanów i zabrał głos w ważnej dla niego sprawie. Były uczestnik kontrowersyjnego eksperymentu nie ukrywa smutku i pisze o zmianach w swoim życiu. Co się stało? Sprawdźcie, co napisał Wojtek.

Reklama

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pisze o wielkich zmianach

W ostatnich miesiącach w życiu Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dzieje się naprawdę sporo. Zakochani wzięli ślub kościelny, a później poinformowali o przeprowadzce. Ostatnio Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęli trudną decyzję i jak się później okazało zrezygnowali z prowadzenia gabinetu z tlenoterapią.

Teraz fani zapytali Wojtka czy nie jest mu żal, że pozbył się komory hiperbarycznej i zamknął gabinet z tlenoterapią. Odpowiedział!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kinga nie wytrzymała. Spakowała walizki i uciekła od Marcina [SPOILER]

Instagram @wojciech_janik_official

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji na InstaStories przyznał, że jest mu smutno, ale wierzy, że zmiany przyniosą coś dobrego.

Zobacz także

Oczywiście, że tak, ale wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Natomiast zmiany to też dobra rzecz- szczerze odpowiedział.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani gorzko o zachowaniu Kingi. "Dramat z tej kobiety". O co chodzi?

Instagram @wojciech_janik_official
Reklama

Przypominamy, że Agnieszka i Wojtek skupiają się teraz na sprzedaży ubrań w sieci. Para do tej pory nie pokazała również, gdzie zamieszka po przeprowadzce.

Instagram @agnieszka_lyczakowska
Reklama
Reklama
Reklama