Wiosenna ramówka Polsatu Take me out - nowy program Basia Kurdej-Szatan z mężem w "The Story of My Life" Ola Jordan - nowa jurorka Tańca z Gwiazdami Ewa Wachowicz w żółtej sukience na planie Top Chefa
Wiosenna ramówka Polsatu
1/9
Wiosenna ramówka Polsatu

 

Już 1 marca startuje wiosenna ramówka Polsatu  - na pierwszy ogień - mocne uderzenie z "Przyjaciółkami" i programem "Nasz nowy dom"! 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Tak wygląda prawdziwa miłość? Zobacz romantyczną scenę Patrycji i Wiktora z 1. odcinka 11. sezonu "Przyjaciółek"!

 

Ale w wiosennej ofercie programowej nie zabraknie również innych, sprawdzonych hitów, wielkich powrotów oraz ciekawych nowości! Poznajcie wszelkie szczegóły ramówki Polsatu na wiosnę 2018!

 

Zobacz także: Wiktor chce mieć dziecko z Patrycją, Andrzej romans z Ingą, a Paweł… cierpi na impotencję! W „Przyjaciółkach 11” coraz większe emocje!

 

2/9
Take me out - nowy program

 

Już w marcu na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego „Take Me Out”, czyli po prostu „Umów się ze mną”. Co się kryje pod nazwą show? Na pewno doskonała zabawa, żarty i pełna spontaniczność uczestników, którzy będą dokonywać randkowych, czasem mocno zaskakujących wyborów. Program odniósł spektakularny sukces już w 30 krajach na świecie! Może pochwalić się nie tylko milionami widzów, ale i uznaniem krytyków, którzy okrzyknęli go jednym z najlepszych show randkowych w historii telewizji. Poprowadzi go młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy – Piotr „Guma” Gumulec, znany widzom Polsatu z „Kabaretu na żywo”.

 

Premiera – Środa, 7 marca o godz. 20:00

 

Zobacz: Zobacz fragment nowego show Polsatu - "Umów się ze mną. Take me out"! Będzie hit?

3/9
Basia Kurdej-Szatan z mężem w "The Story of My Life"

 

W marcu zobaczymy również program "The Story Of My Life. Historia naszego życia", do którego Katarzyna Montgomery zaprosiła pary, które mają na tyle odwagi, by nie bać się spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość. Gośćmi nowej produkcji Polsatu będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentovie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie. W każdym odcinku, najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd, postarzając ich o kilkadziesiąt lat. A pod okiem prowadzącej program skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.


Premiera – Piątek, 2 marca, ok. godz. 22:15 zaraz po „Tańcu z Gwiazdami”

 

Zobacz: Jak na starość będą wyglądać Kurdej-Szatan i Wieniawa? Dowiecie się z "The Story of My Life"! ZDJĘCIA

4/9
Ola Jordan - nowa jurorka Tańca z Gwiazdami

 

Wraca "Taniec z Gwiazdami". Kto się pojawi? Dziennikarka Beata Tadla z Jankiem Klimentem, oraz jej partner Jarosław Kret, który zatańczy z Lenką Klimentovą. Wokalista Antek Smykiewicz zatańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską. Królową Snapchata, blogerkę i youtuberkę Angelikę Muchę – znaną jako LittleMooonster96 w zawiłości trudnej sztuki tańca wprowadzi Rafał Maserak. Aktorkę Wiktorię Gąsiewską poprowadzi na parkiecie nowy tancerz w show Oskar Dziedzic. Architekt i projektantka wnętrz Martyna Kupczyk, znana z programu „Nasz nowy dom” zatańczy z Żorą Korolyowem. Wokalistę, autora tekstów i zawodnika MMA Pawła Mikołajuwa Popka zobaczymy w parze z Janją Lesar. Mistrzyni Świata Fitness – Katarzynie Dziurskiej na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” towarzyszył będzie Tomasz Barański. Dla aktora Dariusza Wieteski taneczną przewodniczką będzie nowa tancerka w show Katarzyna Vu Manh. Modelka Renata Kaczoruk pojawi się u boku nowego tancerza Michała Jeziorowskiego. Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź zatańczy z Waleriją Żurawlewą. Zmagania gwiazd na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w walce o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę oceni jury: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski oraz Ola Jodran, która zastąpiła w tej roli Beatę Tyszkiewicz. Show poprowadzą Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.


Premiera –Piątek, 2 marca godz. 20.00

 

Zobacz: Gojdź uległ wypadkowi na próbie "Tańca z gwiazdami"! Czy zrezygnuje?

5/9
Ewa Wachowicz w żółtej sukience na planie Top Chefa
ONS

 

Powraca również... Top Chef! Z nowym jurorem - Robertem Sową! „TOP CHEF” to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie. Wśród polskich kucharzy osiągnął gigantyczną popularność. W castingach do zbliżającej się siódmej edycji wzięło udział niemal pół tysiąca chętnych. Od uczestników wymaga się: perfekcji, podejmowania ryzyka, kreatywności i przede wszystkim miłości do gotowania. Nagrodą główną jest prestiżowy tytuł TOP CHEF i 100 tysięcy złotych.


PREMIERA – Środa, 7 marca godz. 21:30

 

Zobacz: Wraca "Top Chef" i zjawiskowa Ewa Wachowicz! Zobaczcie zdjęcia z planu

 

6/9
Anna Guzik na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl

 

O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą w tym sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powalczą : aktorzy Iza Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Joanna
Lazer czyli Ruda z zespołu Red Lips, Filip Lato, wokalista, znany z chóru Sound&Grace, artyści z Teatru
Muzycznego Roma: Janek Traczyk, Natalia Krakowiak oraz aktor Teatru Dramatycznego Krzysztof
Szczepaniak.

 

W roli jurora po raz pierwszy pojawi się Kacper Kuszewski, który oczarował wszystkich i zwyciężył ósmą edycję show! 


Premiera – Sobota, 3 marca o godz.22:00

7/9
Przyjaciółki
Instagram

 

11. sezon "Przyjaciółek"! Co czeka bohaterki w nowym sezonie? Czy Zuza zrzuci maskę perfekcjonistki? Czy Patrycja zapomni o Wiktorze? Z kim Inga ułoży swoje życie? Z jakimi problemami zmierzą się Anka i Paweł? Już pierwszy odcinek 11. sezonu przebojowych "Przyjaciółek" dostarczy widzom wielkich emocji. Pojawi się bowiem mocna kobieca postać – Wika (Roma Gąsiorowska), która zrobi poważny wyłom w paczce przyjaciółek. Roma Gąsiorowska pojawi się w serialu w towarzystwie dwóch nowych aktorów: Wojciecha Mecwaldowskiego i Jana Wieczorkowskiego. W jedenastej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Radosław Pazura, Maria Winiarska. Dwanaście nowych odcinków „Przyjaciółek” już od 1 marca na antenie Telewizji Polsat.


Premiera – Czwartek, 1. marca o godz. 21:10

8/9
W rytmie serca - co w 2. sezonie?

 

Na widzów Polsatu czeka również drugi sezon "W rytmie serca". W ostatnim odcinku Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk). Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała. Na ekranie ponownie zobaczymy Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej- Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego, Małgorzatę Foremniak i Edytę Olszówkę. Do obsady dołączy Artur Żmijewski oraz Julia Wieniawa! Premierowe dwa odcinki 2. sezonu „W rytmie serca” pojawią się w niedzielę, 4 marca od godz. 20:00. 

9/9
Nie żyje jedna z uczestniczek programu "Nasz nowy dom"
Facebook

 

To już 10 sezon programu „Nasz nowy dom”! Wiosną ekipa „Naszego nowego domu” wybierze się naprawdę daleko. Będziemy u rodzin na Podlasiu w Pokośnie i Antoninie, na Pomorzu w Starym Polu, a także w Węgorzewie na Mazurach. W tym sezonie, podobnie jak w ubiegłym, z rodzinami spotkają się nasze gwiazdy m.in. Maciej Dowbor, Agnieszka Kaczorowska czy Karolina Szostak. Program poprowadzi niezmiennie Katarzyna Dowbor, a oprócz Martyny Kupczyk architektonicznym wyzwaniom remontowanych domów i mieszkań spróbuje sprostać Maciej Pertkiewicz. Kierownikami robót będą znani już z poprzednich serii programu Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.


Premiera - Czwartek, 1 marca o godz. 20:00