Przyjaciółki Przyjaciółki, Anka, Paweł, Magda Stużyńska, Bartek Kasprzykowski Przyjaciółki nowy 11 sezon Przyjaciółki Przyjaciółki, Zuza, Anita Sokołowska
Przyjaciółki
Instagram
1/5
Przyjaciółki
Instagram

1. odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami. Już 1 marca na antenie Polsatu zobaczymy ciąg dalszy przygód czterech przyjaciółek - Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magda Stużyńska). Mimo że wciąż czekamy na nowe odcinki produkcji, to jednak dużo już wiadomo na temat przyszłych wydarzeń w serialu. Okazuje się, że będzie goręcej niż przypuszczaliśmy! Przeczytajcie, co się wydarzy w 3. odcinku nowego sezonu!

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Zobacz: W nowym sezonie "Przyjaciółek" Patrycja weźmie ślub z Wiktorem, a pamiętasz jej inne związki? QUIZ

2/5
Przyjaciółki, Anka, Paweł, Magda Stużyńska, Bartek Kasprzykowski
Instagram

Do sieci trafiło właśnie streszczenie 3. odcinka 11. sezonu „Przyjaciółek”. Okazuje się, że Anka i Paweł będą mieć poważne problemy małżeńskie. Paweł będzie cierpieć bowiem na… impotencję! Problemy z erekcją będą mu spędzać sen z powiek. Zacznie interesować się zdrowiem, wprowadzi dietę, która sprzyja potencji, a także kupi nowy materac! 

 

Zobacz: Którą "Przyjaciółką" jest twoja... przyjaciółka?! Zrób nasz psychotest i poznaj prawdę!

3/5
Przyjaciółki nowy 11 sezon
Mat. prasowe

Wiktor zacznie namawiać Patrycję na powiększenie rodziny! Nie wie jeszcze, że dla Patrycji to ogromne ryzyko, które może nawet zagrozić jej życiu. Już 1. ciąża była ogromnym obciążeniem dla jej organizmu.

 

Zobacz: Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony!

4/5
Przyjaciółki
Instagram

Tymczasem Inga i Andrzej mają się ku sobie! Podczas imprezy oddali się spontanicznemu miłosnemu uniesieniu. Teraz Andrzej będzie namawiać Ingę na romans! Czy Inga ulegnie?

 

Zobacz: Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)

5/5
Przyjaciółki, Zuza, Anita Sokołowska
Instagram

Okazuje się, że dopiero w 3. odcinku Zuza będzie chciała poznać wyniki badań DNA i dowiedzieć się, kto jest ojcem jej dziecka - Janek czy Marek!

 

Będziecie oglądać?

 

Zobacz: Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST!

Więcej na temat Przyjaciółki