Za nami 9. odcinek programu "Agent. Gwiazdy 4". W show TVN jest już coraz mniej uczestników. Przypomnijmy, że wśród nich czai się Agent, który próbuje krzyżować ich plany. Czy w tym odcinku również zadziałał? Kto pożegnał się z programem "Agent. Gwiazdy 4"? Zobaczcie poniżej!

Reklama

Kto odpadł w 9. odcinku "Agent. Gwiazdy 4"?

Kinga Rusin po raz kolejny przygotowała dla uczestników sporo trudnych zadań nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym. Już podczas pierwszego z nich gwiazdy musiały się wykazać sprytem. Okazuje się, że drużyna zawiązała pakt przeciwko Wiktorowi Mrozikowki. Youtuber nie spodziewał się nawet, że jego koledzy spiskują i robią wszystko, aby wiedział jak najmniej o wykonywanym zadaniu.

Zobacz także: Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu?

W kolejnym zadaniu Kinga Rusin kusiła uczestników immunitetem. Każdy z nich musiał zaproponować kwotę z wspólnej puli, którą chce przeznaczyć na uzyskanie nietykalności i automatyczny awans do kolejnego odcinka. Najwięcej pieniędzy wyłożyła Viola Kołakowska. Aktorka poświęciła 20 tysięcy złotych, aby zyskać immunitet. Grupa była bardzo zdziwiona jej egoistycznym zagraniem.

Angelika Mucha i Viola Kołakowska podczas eliminacji wyłożyły na stół swoje immunitety, dzięki czemu awansowały do kolejnego odcinka. Z kolei z programem pożegnał się Wiktor Mrozik. Być może dlatego, że grupa spiskowała przeciwko niemu...

Zobacz także

Oglądaliście ten odcinek? Jak wasze wrażenia?

x-news

Żałujecie, że z programu odpadł Wiktor Mrozik?

East News

Buty na każdą okazję w niskiej cenie! Sprawdź rabaty na Renee kupony rabatowe.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama