Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agent-Gwiazdy 4 - Wiktor Mrozik, Michał Koterski, Angelika Mucha na planie show TVN
TVN
TV-Show

Immunitet wart 20 tys. zł i intryga zakończona sukcesem. Kto odpadł z programu "Agent. Gwiazdy 4"?

Immunitet wart 20 tys. zł i intryga zakończona sukcesem. Kto odpadł z programu "Agent. Gwiazdy 4"?

Za nami 9. odcinek programu "Agent. Gwiazdy 4". W show TVN jest już coraz mniej uczestników. Przypomnijmy, że wśród nich czai się Agent, który próbuje krzyżować ich plany. Czy w tym odcinku również zadziałał? Kto pożegnał się z programem "Agent. Gwiazdy 4"? Zobaczcie poniżej!

Mamy zwiastun "Agent-Gwiazdy"! Andrzej Gołota bez Marioli nie poradzi sobie?

Kto odpadł w 9. odcinku "Agent. Gwiazdy 4"?

Kinga Rusin po raz kolejny przygotowała dla uczestników sporo trudnych zadań nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym. Już podczas pierwszego z nich gwiazdy musiały się wykazać sprytem. Okazuje się, że drużyna zawiązała pakt przeciwko Wiktorowi Mrozikowki. Youtuber nie spodziewał się nawet, że jego koledzy spiskują i robią wszystko, aby wiedział jak najmniej o wykonywanym zadaniu. 

Zobacz także: Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu?

W kolejnym zadaniu Kinga Rusin kusiła uczestników immunitetem. Każdy z nich musiał zaproponować kwotę z wspólnej puli, którą chce przeznaczyć na uzyskanie nietykalności i automatyczny awans do kolejnego odcinka. Najwięcej pieniędzy wyłożyła Viola Kołakowska. Aktorka poświęciła 20 tysięcy złotych, aby zyskać immunitet. Grupa była bardzo zdziwiona jej egoistycznym zagraniem.

Angelika Mucha i Viola Kołakowska podczas eliminacji wyłożyły na stół swoje immunitety, dzięki czemu awansowały do kolejnego odcinka. Z kolei z programem pożegnał się Wiktor Mrozik. Być może dlatego, że grupa spiskowała przeciwko niemu...

Oglądaliście ten odcinek? Jak wasze wrażenia?

Agent 1. odcinek
x-news

Żałujecie, że z programu odpadł Wiktor Mrozik?

Wiktor Mrozik
East News

 

Buty na każdą okazję w niskiej cenie! Sprawdź rabaty na Renee kupony rabatowe.

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wróblewska w czerwonej bluzce
Instagram
TV-Show
Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"
Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"

Julia Wróblewska wzięła udział w jednej z edycji programu " Agent-gwiazdy ". Przyznała w rozmowie z Party.pl, że ogląda również nową edycję i kibicuje uczestnikom. Aktorka zdradziła, że producenci programu uprzedzali gwiazdy, jeśli zadanie będzie ponad ich siły mogą odmówić wykonania go lub opuścić program. Skomentowała też odejście Edyty Górniak z programu! Zobaczcie, jak oceniła zachowanie piosenkarki. Nie uwierzycie, co nam powiedziała...  Czy to było ukartowane!?   Julia Wróblewska pojawiła się w poprzedniej edycji "Agent-Gwiazdy". Zobacz także :   Julia Wróblewska nie chce całować Rafała Szatana na planie "M jak miłość"? Mamy komentarz aktorki!

x-news.pl
TV-Show
W programie zostało już tylko kilku graczy. Kto jest Agentem? Zdecyduj głosując w naszym plebiscycie!
W programie zostało już tylko kilku graczy. Kto jest Agentem? Zdecyduj głosując w naszym plebiscycie!

"Agent. Gwiazdy 4" zmierza ku końcowi. W programie zostało już tylko siedmiu graczy: Viola Kołakowska, Misiek Koterski , Damian Kordas, Kasia Wołejnio, Angelika Mucha, Wiktor Mrozik oraz Maria Sadowska . Kto z nich, według was, jest agentem? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i zagłosujcie sami!

Little i Rafał Jonkisz Agent Gwiazdy
Instagram
TV-Show
"Dziękuję za krew, pot i łzy". Kto odpadł z programu "Agent - Gwiazdy"?
"Dziękuję za krew, pot i łzy". Kto odpadł z programu "Agent - Gwiazdy"?

Kolejny odcinek " Agent Gwiazdy " już za nami! Ostatnio z programem pożegnał się Andrzej Gołota! Bokser wyznał, że tęskni za domem i żoną, po czym okazało się, że nie przejdzie do kolejnego odcinka. Kto odpadł  tym razem? W 8. odcinku na gwiazdy znów czekało mnóstwo trudnych zadań! Kto został wyeliminowany?  Kto odpadł z Agenta?  W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli wyłowić z wody butelki z dobrymi wiadomościami. Zadanie nie należało do najprostszych, bo flakoniki nie były dobrze widoczne i niektóre z nich miały w środku złe informacje, czyli ujemne pieniądze. Damian Kordas nie zwracając uwagi na wstążki wyciągał z wody wszystko, co wpadło mu do rąk.  - Przynieśliście 50 procent buteleczek. Pytanie czy to są dobre czy złe buteleczki? - zapytała Kinga Rusin, prowadząca. Zobacz także:  Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu? Gwiazdy straciły ponad 12 tysięcy. Więcej butelek przynieśli z ujemnymi kwotami.  W kolejnym zadaniu gwiazdy zostały podzielone na trzy grupy. Rafał Jonkisz był z Michałem Koterskim, Wiktor Mrozik był z Angeliką Muchą i Damianem Kordasem, a Viola Kołakowska z Kasią Wołejnio i Marią Sadowską. Uczestnicy mieli dotrzeć do wyznaczonego miejsca korzystając z GPS-u. Na miejscu czekały na nich koperty i worki z prezentami. Do celu nie udało się dotrzeć damskiej drużynie. Kasia, Marysia i Viola nie przyniosły grupie namiotu i śpiworów, a co za tym idzie gwiazdy musiały podzielić się zawartością z dwóch worków, które udało im się zdobyć. Kinga Rusin kazała uczestnikom spać na plaży, więc ciepłe rzeczy były im bardzo potrzebne. - Kogo wbijamy na minę? - pytał Wiktor Violę. - Trzy, cztery, Kasię! - odpowiedzieli równocześnie....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner