Agent-Gwiazdy 4 - Wiktor Mrozik, Michał Koterski, Angelika Mucha na planie show TVN
TVN

Immunitet wart 20 tys. zł i intryga zakończona sukcesem. Kto odpadł z programu "Agent. Gwiazdy 4"?

Agent-Gwiazdy 4 - Wiktor Mrozik, Michał Koterski, Angelika Mucha na planie show TVN
TVN

Za nami 9. odcinek programu "Agent. Gwiazdy 4". W show TVN jest już coraz mniej uczestników. Przypomnijmy, że wśród nich czai się Agent, który próbuje krzyżować ich plany. Czy w tym odcinku również zadziałał? Kto pożegnał się z programem "Agent. Gwiazdy 4"? Zobaczcie poniżej!

Kto odpadł w 9. odcinku "Agent. Gwiazdy 4"?

Kinga Rusin po raz kolejny przygotowała dla uczestników sporo trudnych zadań nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym. Już podczas pierwszego z nich gwiazdy musiały się wykazać sprytem. Okazuje się, że drużyna zawiązała pakt przeciwko Wiktorowi Mrozikowki. Youtuber nie spodziewał się nawet, że jego koledzy spiskują i robią wszystko, aby wiedział jak najmniej o wykonywanym zadaniu. 

Zobacz także: Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu?

W kolejnym zadaniu Kinga Rusin kusiła uczestników immunitetem. Każdy z nich musiał zaproponować kwotę z wspólnej puli, którą chce przeznaczyć na uzyskanie nietykalności i automatyczny awans do kolejnego odcinka. Najwięcej pieniędzy wyłożyła Viola Kołakowska. Aktorka poświęciła 20 tysięcy złotych, aby zyskać immunitet. Grupa była bardzo zdziwiona jej egoistycznym zagraniem.

Angelika Mucha i Viola Kołakowska podczas eliminacji wyłożyły na stół swoje immunitety, dzięki czemu awansowały do kolejnego odcinka. Z kolei z programem pożegnał się Wiktor Mrozik. Być może dlatego, że grupa spiskowała przeciwko niemu...

Oglądaliście ten odcinek? Jak wasze wrażenia?

Agent 1. odcinek
x-news

Żałujecie, że z programu odpadł Wiktor Mrozik?

Wiktor Mrozik
East News

 

Buty na każdą okazję w niskiej cenie! Sprawdź rabaty na Renee kupony rabatowe.

 

 

Więcej na temat Agent Gwiazdy
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23