Maria Sadowska Agent Gwiazdy
Instagram
Newsy

Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu?

Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu?

Kolejny odcinek "Agenta - Gwiazdy" już za nami! W zeszłym tygodniu nie pożegnaliśmy żadnego uczestnika, ale czy tym razem również wszystkim się poszczęściło? Na gwiazdy znów czekało mnóstwo trudnych zadań. Kto poradził sobie najlepiej, a kto wrócił do domu? Zobaczcie, co działo się w 7. odcinku programu. 

Słyszeliście jak Andrzej Gołota poznał swoją żonę? Zobaczcie, co zdradziła nam Mariola Gołota!

Kto odpadł z Agenta?

W kolejnym odcinku "Agenta - Gwiazdy" uczestnicy musieli dobrać się w pary, jednak nie współpracowali ze sobą, a rywalizowali o to, kto najdłużej utrzyma się na flyboardzie. W półfinale znaleźli się Rafał Jonkisz, Andrzej Gołota, Maria Sadowska i Angelika Mucha. Najlepiej poszło jednak Rafałowi i Marysi, którzy zmierzyli się ze sobą w finale. Ostatecznie pojedynek wygrał Rafał i grupa zarobiła 30 tysięcy złotych! 

Zobacz także: Mamy zwiastun "Agent-Gwiazdy"! Andrzej Gołota bez Marioli nie poradzi sobie?

Kolejne zadanie również nie należało do najprostszych! Gwiazdy znów musiały dobrać się w pary, ale tym razem zadanie polegało na przejściu "krzyża", gdzie na drodze stały skrzynki z immunitetami, pieniędzmi i jokerami. Pary miały potem wymienić się informacjami. Mogły kłamać na temat tego, co znajduje się w środku lub zmylić swoich przeciwników. 

Misiek Koterski był z Rafałem Jonkiszem, a Angelika Mucha z Kasią Wołejnio.

Po stronie Rafała był immunitet. Jedyne na czym mi zależało, to aby immunitetu nie dostała Kaśka - powiedział Misiek Koterski.

Misiek wiadomo, że wszystko zrobi, abym szybko przegrała - odpowiedziała Kasia.

Kolejno zmierzyli się ze sobą Maria Sadowska z Andrzejem Gołotą i Viola Kołakowska z Wiktorem Mrozikiem. Pary nie potrafiły dojść do porozumienia, co wykorzystał Damian Kordas, który przez cały czas podsłuchiwał uczestników, bo nie brał udziału w rozgrywce. W zadaniu wygrali ci, którzy ze swoich skrzynek wyjęli immunitety, jednak gwiazdy nie musiały przyznać się, co znalazły w środku. 

Po dwóch zadaniach przyszedł czas na... trzecie zadanie! Tym razem Kinga Rusin znów kazała wskoczyć uczestnikom do wody. Gwiazdy w określonym czasie miały zrobić "ósemkę" na skuterze, a potem dopłynąć do łodzi, gdzie czekał kolejny uczestnik na swoją kolej.

Bez żony ciężej być w programie - wyznał nagle Andrzej Gołota. I dodał, że bez ukochanej czuje się jakby był na treningach, bo wtedy Mariola również mu nie towarzyszy.

Z programem pożegnał się właśnie Andrzej Gołota. 

 Agent Gwiazdy Instagram
Instagram

Andrzej odpadł z programu

Agent gwiazdy 4 - Andrzej Gołota na planie 6 odcinka
TVN

Zobacz także

Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatu Krystyny Czubówny na planie "Agenta"!

Konflikt w Agent-Gwiazdy 4

Wielki konflikt w programie "Agent-Gwiazdy 4"! Program dopiero wiosną, a Koterski i Kołakowska już toczą wojnę!? O co poszło?

 

Agent Gwiazdy
x-news
Newsy
Jest zwiastun "Agent Gwiazdy 4"! Łzy i strach Górniak, nerwy Koterskiego... Kogo nie polubili uczestnicy?
Jest zwiastun "Agent Gwiazdy 4"! Łzy i strach Górniak, nerwy Koterskiego... Kogo nie polubili uczestnicy?

  Już wiosną zobaczymy kolejną edycję programu " Agent Gwiazdy 4" . W programie zobaczymy między innymi: Edytę Górniak , Andrzeja Gołotę i jego żonę, Miśka Koterskiego czy Violę Kołakowską. Ta edycja jeszcze przed rozpoczęciem emisji została ogłoszona najbardziej kontrowersyjną. A wszystko za sprawą konfliktów, które się pojawiają już teraz. Do jednego z nich doszło między Kołakowską a Koterskim. Co będzie się działo w programie? Kto jest agentem?   Obejrzyjcie zwiastun nowego sezonu "Agenta". Zobaczcie, czego możemy się spodziewać!   Zobacz:  Misiek Koterski i Viola Kołakowska mieli ostry konflikt na planie "Agenta"? Aktor zabrał głos!   Edyta Górniak w Agencie!   Show poprowadzi Kinga Rusin.  

Agent Gwiazdy 4  kto odpadł
Instagram
TV-Show
Kłótnia o wodę, strzelanie do uczestników i park linowy! Kto odpadł z Agenta?
Kłótnia o wodę, strzelanie do uczestników i park linowy! Kto odpadł z Agenta?

Kolejny odcinek programu " Agent - Gwiazdy " już za nami! Na uczestników znów czekał szereg zadań, ale zanim pojawiły się przysłowiowe schody, gwiazdy musiały opanować śmiech! Komu poszło najlepiej?A kto odpadł z programu? Przeczytajcie, co działo się w 5. odcinku! Kto odpadł z Agenta?  W ostatnim odcinku programu pożegnaliśmy Agatę Nizińską . Nikt nie spodziewał się, że piosenkarka odpadnie. Wiele osób stawiało na Wiktora Mrozika, jak i Damian Kordas wzbudził spore podejrzenia u uczestników. Niektórzy zaczęli też zastanawiać się czy Kołakowska lub Koterski nie są agentami? W programie nie brakowało emocji! Rozumiem różne sposoby na manipulacje i ukrywanie swoich emocji - powiedziała Viola Kołakowska mówiąc o Wiktorze.  Zobacz także:  Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!" Pierwsze zadanie od Kingi Rusin polegało na zdjęciu butów i wsunięciu bosych stóp pod kotarę. Uczestnicy nie mogli się śmiać, gdy pod stołem byli… łaskotani! Gwiazdy walczyły o dwa immunitety, nie o pieniądze. Pierwsza (jeszcze przed startem zadania) zaśmiała się Mariola Gołota , która została sprowokowana przez Miśka Koterskiego zaczepkami. Żona Andrzeja oburzyła się i szybko wywiązała się kłótnia między gwiazdami. Poszło o ciepłą wodę, którą żona Gołoty zużyła całą!  - Mariola specjalnie myła się tyle czasu, aż skończyła się ciepła woda - wyznała Angelika Mucha.  - Dlaczego spadła na nas kara? - zapytał Misiek. - Bo was nie lubię - odpowiedziała mu Mariola.  Immunitety wygrali Viola Kołakowska i Misiek Koterski. Konflikt między Violą i Kasią W programie doszło też do konfliktu między Violą i Kasią...

Maria Sadowska agent gwiazdy
instagram
Newsy
Kto dostał się do półfinału "Agenta - Gwiazdy 4"? Zostało już tylko czterech uczestników!
Kto dostał się do półfinału "Agenta - Gwiazdy 4"? Zostało już tylko czterech uczestników!

Kolejny odcinek programu " Agent - Gwiazdy " już za nami. Ostatnio z programem pożegnała się Kasia Wołejnio, która odpadła już dwa razy. W 11. odcinku na uczestników znów czekało mnóstwo trudnych zadań. I wyjątkowo odwiedzili ich... bliscy! Kto tym razem odpadł z "Agenta"? Przeczytaj, co się działo. Kto odpadł z Agenta? W 11. odcinku uczestnicy musieli ułożyć się na hamaku i nie odrywając nóg z niego utrzymać przed sobą  w prawym ręku kulę z wodą. Między gwiazdami zaczęła panować napięta atmosfera. W programie zostali już tylko Angelika Mucha , Damian Kordas, Maria Sadowska , Michał Koterski i Viola Kołakowska. Pierwsza po ponad godzinie kulę upuściła Angelika.  - Co za absurdalna sytuacji skurcz w nodze, kula w ręku - powiedziała Kołakowska, która odłożyła swoją kulę i przestała walczyć o immunitet.  - Damian po co ty z nami walczysz? Jak wygrasz to się zmarnuje immunitet - mówiła Maria, która prosiła Kordasa, aby odłożył kulę z wodą. Zadanie wygrał Misiek, po tym jak Damian pomógł koledze i specjalnie upuścił kulę.  Kolejne zadanie polegało na jedzeniu dań, które przygotowali dla nich bliscy gwiazd! Jeśli, ktoś z uczestników wspomniał o swoim przyjacielu czy ukochanej osobie grupa dostała tysiąc złotych. Po posiłku prowadząca program Kinga Rusin zaprosiła przyjaciół i rodzinę gwiazd, czego nikt się nie spodziewał!  W trzecim zadaniu Damian Kordas miał odczytać cyfry, które mieli mu przekazać pozostali uczestnicy. Misiek był w parze z Angeliką, a Viola z Marią. Niestety Damianowi nie udało się poprawnie odgadnąć liczb.  Jeżeli Damian jest Agentem, to na pewno mu tego nie wybaczę, bo znamy się już tyle czasu i to byłby szok - wyznała Angelika. ...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner