Party Stories
TV-Show

Wiesia z "Sanatorium miłości" otrzymuje propozycje matrymonialne z zagranicy! Czy znalazła już miłość?

Wiesia z "Sanatorium miłości" znajdzie wielką miłość za granicą? Już dziś zobaczymy ostatni odcinek programu prowadzonego przez Martę Manowską. Wtedy być może dowiemy się, czy i ile par powstało w "Sanatorium miłości".

Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że drugiej połówki nie znalazła m.in. Wiesia. Wydaje się jednak, że kobieta nie zamierza się tym przejmować! Wiesia w rozmowie z nami przyznała bowiem, że dostaje całkiem sporo wiadomości matrymonialnych. 

Posłuchajcie, co o swojej popularności i poszukiwaniach wielkiej miłości powiedziała nam Wiesia z "Sanatorium miłości"!

Zobacz także: Marta Manowska nie potrafiła ukryć łez wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości"!

Wiesia z "Sanatorium miłości" odnajdzie swoje szczęście?

Facebook

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sanatorium miłości
EastNews
TV-Show
Czy kuracjuszki "Sanatorium miłości" były podrywane przez mężczyzn spoza programu?

" Sanatorium Miłości"  co tydzień gromadzi setki tysięcy osób przed ekranami telewizorów. Wszyscy zastanawiają się, czy kuracjusze połączą się w pary, a może opuszczą show pozostając singlami? Już po kilku odcinkach wiemy, że między niektórymi uczestnikami zaczęło iskrzyć. Ale, jak się okazało, o względy pań mogą również walczyć inni kuracjusze sanatorium. Ośrodek w Ustroniu nie został bowiem zamknięty na czas trwania programu. Czy nasze bohaterki były podrywane przez innych mężczyzn? Zobaczcie nasze wideo i posłuchajcie, co Joanna wyznała reporterce Party.pl. Czy uczestnicy mogli spotykać się z innymi kuracjuszami? 

East News
Newsy
"Sanatorium miłości" spada z anteny już wkrótce. Wiemy, co zastąpi show z Manowską! To będzie wielki powrót...

„ Sanatorium miłości ” dobiega końca i już wiadomo, że zastąpi go nowa edycja „Szansy na sukces. Opole 2019”. Muzyczny program będzie można zobaczyć już 7 kwietnia o godz. 21.15, jak donosi portal wirtualnemedia.pl Jeszcze nie wiadomo, kto będzie prowadzącym, ani jak dokładnie będzie wyglądał odświeżony format. Muzyczny show powstaje we współpracy z Opolem i ma promować Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Czy będzie kolejna edycja "Sanatorium miłości"? Program „ Szansa na sukces ” w latach 1993-2012 był emitowany w TVP 2. Nowa edycja została przeniesiona do TVP 1 i będziemy ją oglądać w każdą niedzielę o godzinie 21.15. Zastąpi tym samym pierwszy sezon „Sanatorium miłości”. Fani tej produkcji nie mają się jednak czego obawiać, bo już wiadomo, że powstanie druga edycja programu, a nabór już ogłosiła w mediach społecznościowych Marta Manowska . Jak będzie wyglądała nowa edycja "Szansy na sukces"? Pierwsza edycja odświeżonego formatu „Szansa na sukces. Opole 2019” będzie miała około 8-10 odcinków. Główne założenia programu mają pozostać bez zmian. "Szansa na sukces" ma się zakończyć przed  Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej w Opolu, który jest zaplanowany na 14-17 czerwca 2019 roku. Wiadomo już, że programu nie poprowadzi Wojciech Mann, który do tej pory był twarzą "Szansy na sukces". Na prowadzącego typowani są zaś Tomasz Wolny, Damian Michałowski i Artur Orzech.  W każdym odcinku ma być kilkanaście minut archiwalnych występów z Opola, bo to jest bogactwo telewizji publicznej. Mam niedosyt wykorzystywania archiwaliów. Widzowie kochają to, co znają. Nie ma nic piękniejszego niż wspaniały wykon, który ludzie pamiętają - powiedział dla wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP. Odświeżanie dawnych formatów do tej pory doskonale się sprawdzało, myślicie, że "Szansa na sukces" też będzie hitem?...

Ryszard i Marta Manowska na planie Sanatorium miłości
Mat. promocyjne
TV-Show
Internauci żartują z Ryszarda z "Sanatorium miłości"! Czym tym razem rozbawił widzów?

Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" znów wywołał spore emocje wśród fanów programu! Mężczyzna już od pierwszego odcinka zaskakuje widzów swoim zachowaniem. Ryszard głośno mówi, co go denerwuje i często krytykuje swoich kolegów z programu. W sieci po każdym odcinku pojawia się sporo memów z Ryszardem, którego okrzyknięto największą marudą w "Sanatorium miłości". Teraz jeden z najpopularniejszych uczestników show znów zaskoczył swoim zachowaniem! Co zrobił w 7. odcinku i jak postawę Ryszarda skomentowali internauci? Internauci żartują z Ryszarda Jak już wiemy, w ostatniej odsłonie "Sanatorium miłości" kuracjusze  m.in. wzięli udział w kuligu i uczyli się szydełkowania. Wszyscy świetnie się bawili i jedynie Ryszard znów nie był zachwycony zachowaniem swoich kolegów! Tym razem mężczyzna krytykował ich głośne śpiewy podczas kuligu. Tak to niby dżentelmeni, a jak tylko zabrakło pań to od razy wulgarne, ordynarne przyśpiewki, po prostu rynsztokowe - ocenił Ryszard. Zachowanie kolegów wytrąciło Ryszarda z równowagi tylko na chwilę, ponieważ już podczas nauki szydełkowania, mężczyzna w świetnym humorze przed kamerami przymierzył koronkowe stringi! Jak skomentowali to internauci? Fani są nim zachwyceni! Śpiewy Ryszarda zbulwersowaly. Ale spodnie na antenie z ochotą ściągnął i stringi założył😂 Czarny Ryszard robi cały program!!! 😎Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać😂🤣😁 Mimo irytacji czekam na jego zbulwersowania i złote myśli!!! 🤣😂😁 Ryszard jest jedyny w swoim rodzaju:) - komentują na Facebooku. Oglądaliście ostatni odcinek "Sanatorium miłości"? Zaskoczyło Was zachowanie Ryszarda? Zobacz także:  Dlaczego Ryszard nie pojawił się na ramówce TVP? Według Wiesi miał bardzo ważny powód Ryszard z "Sanatorium miłości" zaskoczył fanów programu. Oglądaliście 7. odcinek...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner