Malwina Wędzikowska na ramówce Polsatu

Malwina Wędzikowska zdradza sekrety gwiazd "Tańca z gwiazdami": "Zdarzają się telefony w środku nocy"

Malwina Wędzikowska na ramówce Polsatu

Malwina Wędzikowska opowiada o kulisach swojej pracy na planie show "Taniec z gwiazdami"! Dzięki niej poznała najskrytsze sekrety sławnych ludzi, bo często widzi ich nagich – dosłownie i w przenośni. Jury „Tańca z gwiazdami” ciągle przyznają jej dziesiątki. Po raz pierwszy w tym programie równie ważne jak gwiazdy, stały się ich kostiumy. W magazynach produkcji programu jest już kilka tysięcy kostiumów. Żaden projekt nigdy się nie powtórzył. Każdy z kostiumów był pokazany tylko raz w programie. Z takim dorobkiem projektantka "Tańca z gwiazdami" przewyższa niejednego projektanta mody - Wędzikowska projektuje 400 kreacji w jednym sezonie programu, a projektant mody średnio 30 projektów na jeden sezon. 

Projektowanie dla nich strojów jest pracochłonne, ale to, co dostaję w zamian, jest tego warte. Ci ludzie zmieniają się na moich oczach. Kostiumy taneczne są tak wymyślone, żeby uwypuklić zalety sylwetki, ale i zamaskować mankamenty. Poprzez frędzle, kamienie i pióra możemy stwarzać iluzję. Nie oceniam ludzi, ale mam świadomość tego, jakie mają niedoskonałości. Po trzech pierwszych tygodniach treningów ciało każdego z uczestników będzie wyglądało inaczej - mówi Malwina Wędzikowska w wywiadzie dla "Flesza".

Malwina Wędzikowska przyjaźni się z uczestnikami Tańca z gwiazdami?

Praca projektanta czy stylisty często wykracza poza samo projektowanie ubrania. Zdarza się, że pod okiem takiego profesjonalisty gwiazdy zmieniają swój styl, a nawet opinię na własny temat. Chodzi o podniesienie samooceny gwiazd. Bo gwiazdy też mają kompleksy! Malwina Wędzikowska przyznaje, że poza współpracą w studio telewizyjnym doradzała wielu znanych osobom, jak mają się ubierać na inne okazje. Była kimś więcej niż tylko stylistką czy projektantką, ale.... również terapeutką. Zawsze gotowa na wszystko.

Kiedy współpracuje się z kimś blisko, tworzy się wyjątkowa więź, a to czasami prowadzi do swego rodzaju uzależnienia. Zdarzają się telefony w środku nocy, pytania o najdrobniejsze szczegóły. Albo złość, że nie odebrałam i przez godzinę nie oddzwaniam - przyznaje w wywiadzie dla "Flesza" Wędzikowska.

Z czasem sama Wędzikowska też stała się sławna, gdy wyszedł na jaw jej związek ze znanym producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem. Większość ludzi myśli, że Malwina trafiła do programów telewizyjnych, dzięki niemu właśnie. Jednak pracowała w show-biznesie jeszcze zanim zostali parą. W wywiadzie dla "Flesza" Wędzikowska opowiada o swojej przeszłości, ale unika tematu rozstania ze słynnym producentem. Byli parą pięć lat. Rozejście się ich dróg wszystkich zaskoczyło.

Mnie też to zdziwiło - kwituje temat rozstania Wędzikowska w rozmowie z "Fleszem".

Nieoficjalnie wiadomo, że Wędzikowska marzyła od dawna o tym, żeby być mamą. - Ale kiedy znajdziesz na to czas? - pyta dziennikarka "Flesza". Co odpowiada jej projektantka?

Czas by się znalazł, ale nie spotkałam jeszcze mężczyzny, z którym chciałabym założyć rodzinę - odpowiada Wędzikowska.

Piękna i utalentowana projektanta nie będzie pewnie musiała zbyt długo czekać na kandydata... Więcej o tym,  co planuje w przyszłości Malwina Wędzikowska czytaj w najnowszym numerze "Flesza".

 

ZOBACZ: Sukces Malwiny Wędzikowskiej. Jej talent docenił nominowany do Oscara twórca

 

Malwina Wędzikowska słynie z odważnych, niebanalnych stylizacji

Malwina Wędzikowska w zielonych spodniach
ONS

Z Rinke Rooyensem byli parą 5 lat

Malwina Wędzikowska i Rinke Rooyens na wiosennej ramówce Polsatu

 

 

 

Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36