W finale 10. edycji "Rolnik szuka żony" konfrontacja między Ewą i Waldemarem nie przebiegła w przyjacielskich stosunkach. Mama kandydatki rolnika nie wytrzymała i po finale postanowiła opowiedzieć o przykrej wizycie Waldemara u nich w domu. Teraz Waldemar odniósł się do jej słów i jak zawsze, nie gryzł się w język. Tego na pewno się nie spodziewacie!

Reklama

Waldemar z "Rolnika" gorzko o mamie Ewy

Emocje w finale 10. edycji miłosnego hitu TVP sięgnęły zenitu. Konfrontacja między Waldemarem i Ewą nie przebiegła najlepiej, a widzowie nie pozostawili na rolniku suchej nitki. Po tym, co wydarzyło się w finale, głos postanowiła zabrać nawet mama Ewy z "Rolnik szuka żony" i opowiedziała o wizycie Waldemara w ich domu. Podobno rolnik namawiał swoją wybrankę, żeby pojawiła się z nim w finale, jednak ona powiedziała, że tego "nie czuła i nie będzie kłamać". Taka odpowiedź miała rozwścieczyć Waldemara, który wybiegł z domu Ewy używając wulgarnych słów. Mama Ewy zaraz po finale "Rolnika" postanowiła zabrać głos i wyznała:

Co za kłamstwa na wizji. Nie mogłam tego słuchać. To jakiś aktor!
— powiedziała mama Ewy o Waldemarze dla ''ShowNews''.
Waldemar kłóci się o Ewę przed finałem Rolnik szuka żony 10
Waldemar z "Rolnik szuka żony" Facebook Rolnik Szuka Żony TVP

Zobacz także: Waldemar z "Rolnika" zaskoczył wyznaniem nt. Doroty. Stanie się już niedługo

Teraz Waldemar z "Rolnik szuka żony" znów postanowił umożliwić internautom zadawanie mu pytań na swoim InstaStories. Jedno z nich dotyczyło mamy Ewy - internautka poprosiła, żeby rolnik się odniósł do jej wypowiedzi. Ten nie przebierał w słowach.

Połowę z tego, co napisała, wymyśliła, by pokazać mnie w negatywnym świetle. Byłem z kwiatami, przywitałem się, dałem całej rodzinie kolejne prezenty, bo po rozmowie z Ewą rozżalony i zrezygnowany opuściłem ich dom. Na pewno nie mówiłem słów na k... nie trzasnąłem drzwiami i nie odjechałem z piskiem opon. Ciekawe, bo w tamtym dniu mama Ewy bardzo pochlebnie ze mną rozmawiała, a teraz zmieniła front? Może to ona jest dobrą aktorką?!
— odpowiedział Waldemar.
Waldemar z Rolnik szuka żony
Waldemar z Rolnik szuka żony Instagram @cwaldi_passion_farmer

Zobacz także: Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził swoje plany na sylwestra. Co z Dorotą?

Zobacz także

Na tym się jednak nie skończyło. Jedna z internautek napisała, że rolnik miał "załatwić Ewie koncerty i pomóc jej się wybić", ponieważ mamie jego byłej kandydatki podobno bardzo na tym zależało. Waldemar postanowił odpowiedzieć na to pytanie i zdradził, jak to podobno wyglądało.

Podczas jednej z rozmów z mamą Ewy, to ona nalegała byśmy zagrali w finale jako przyjaciele. Ja się na to nie zgodziłem, bo chciałem być w finale w szczerej relacji z Ewą. Dodatkowo nalegała, bym ja, choć nie mam żadnego talentu wokalnego, nagrał jakąś piosenkę z Ewą. Nie przystałem na to, bo nie zamierzałem być pośmiewiskiem.
— odpowiedział Waldemar.
Reklama

A wy co myślicie o konflikcie między Waldemarem i Ewą z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Waldemar z Rolnik szuka żony
Waldemar z "Rolnik szuka żony" Instagram @cwaldi_passion_farmer
Waldemar i Ewa z "Rolnik szuka żony"
Waldemar i Ewa z "Rolnik szuka żony" Facebook@Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama