Ania i Jakub Rolnik szuka żony
Facebook

"Rolnik szuka żony": Ania poznała przyjaciół Jakuba. Fani są zachwyceni i piszą o... ślubie!

Ania i Jakub Rolnik szuka żony
Facebook

Anna i Jakub z programu "Rolnik szuka żony" będą razem? To pytanie już od kilku tygodni zadają sobie chyba wszyscy fani show TVP. Internauci są zachwyceni zachowaniem rolnika i jego kandydatki i mają nadzieję, że po programie Anna i Jakub stworzą szczęśliwy związek. W ostatnim odcinku programu widzowie mogli zobaczyć, jak kandydatka Jakuba zareagowała na pierwsze spotkanie z jego przyjaciółmi. Widać, że pomimo zdenerwowania szybko znalazła z nimi wspólny język. Przyjaciele Jakuba byli pod wrażeniem Ani, podobnie jak internauci! Fani show piszą wprost, że Anna i Jakub to najsympatyczniejsza para szóstej edycji "Rolnik szuka żony"!

Bierzesz ślub i szukasz butów do kreacji na poprawiny? Kup wygodne buty na obcasie i podczas zakupów wykorzystaj kod rabatowy Eobuwie.

Internauci kibicują Annie i Jakubowi

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" kandydatki rolników poznały ich rodziny i przyjaciół. Tak też było w przypadku Jakuba. Znajomi rolnika po raz pierwszy mieli okazję spotkać się z Anną. Bliscy Jakuba nie ukrywali, że jego kandydatka zrobiła na nich bardzo pozytywne wrażenie. 

- Ania świetnie pasuje do Kuby. Jakub się zmienia, inaczej rozmawia, widać ten uśmiech i to szczęście, które mu towarzyszy - powiedział przyjaciel Jakuba. 

- Wystarczy na niego popatrzeć, żeby wiedzieć, że  przynajmniej dla niego to jest to- dodał kolejny przyjaciel rolnika.

Co ciekawe, po spotkaniu ze znajomymi Jakub głośno przyznał, że chciałby być z Anią!

Bardzo bym chciał, naprawdę bardzo bym chciał, żeby wystąpiła tutaj w roli gospodyni, bo naprawdę widzę ją tu, widzę jak tutaj jest i wypełnia całą sobą ten czas, który chcę z nią spędzić. Chyba nie widzę nawet innej możliwości, żeby to nie była ona - powiedział Jakub. 

Internauci są zachwyceni świetną relacją Ani i Jakuba! W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani show mają nadzieję, że rolnik i jego kandydatka będą razem.

- Ania i Jakub są cudowni Miło się na nich patrzy, jest w nich tyle ciepła i miłości ❤ Jakub cały czas udowadnia Ani jak bardzo mu na niej zależy i że zrobiłby dla niej wszystko Trzymam za nich kciuki
- Jesteście Aniu i Jakubie najlepsza parą, serce się cieszy. A buzia sama się śmieje jak się na Was patrzy. Tak pozytywnych ludzi dawno nie widziałam. I życzę Wam już zawsze takiej iskry w oczach 😀 i dużo miłości
- Ależ fajna para, mam nadzieję że się im uda stworzyć super związek 💕
- Bardzo im kibicujemy. Najlepsza para ze wszystkich edycji

Jeden z fanów nawet zasugerował, że Jakub i Anna powinni wziąć ślub!

- Para z podobnym poczuciem humoru, widać dobre porozumienie między nimi, chyba będzie ślub😉 - czytamy na Facebooku. 

Wy również kibicujecie Ani i Jakubowi? Myślicie, że będą razem? My mocno trzymamy za nich kciuki! 

Zobacz także: Sukienka Anny stała się hitem! Wiemy, gdzie kupić identyczną

Internauci są za chwyceni Anią i Jakubem.

Fani programu mają nadzieję, że Ania i Kuba będą razem.

Anna i Jakub w programie Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05