Karolina Gilon w staniku
1/6
Karolina Gilon w staniku

Uczestnicy "Top Model" nie muszą mieć klasycznej urody. Ale obowiązkowa jest szczupła sylwetka i odpowiednie proporcje to jeden z wymogów tego programu. Jeśli marzycie o podobnych, ostrzegamy: czeka was sporo pracy... Modelki jak i modele w rozmowie z www.topmodel.tvn.pl uczestnicy wyjawili sekrety swoich figur. Karolina Gilon musiała się sporo napracować, żeby uzyskać taką formę:

Trenowałam po pięć, sześć, a nawet siedem razy w tygodniu. Czasem chcieli mnie już wywalać z boxu crossfit'owego, bo za dużo ćwiczyłam, a mięśnie muszą się regenerować. Początkowo korzystałam z cateringu i wtedy dieta była dostosowana pode mnie. Najwięcej schudłam 13 kilogramów w ciągu czterech, pięciu miesięcy.

A jak utrzymują formę inni uczestnicy? Zobaczcie!

 

 

Jak sie podobał ostatni odcinek ?:) ktore zdjęcie sie Wam najbardziej podobało ?:) TVN/ photo: Piotr Domagała Stylizacje/kostiumy: https://www.facebook.com/elvira.rutkowskaHair: Łukasz Urbański

Posted by Karolina Gilon Official on 6 października 2015

 

 

 

2/6
Kamila Ibrom w bieliźnie

Kamila Ibrom nie stosuje specjalnej diety. Wyznała też, że nie musi  ćwiczyć, aby utrzymać szczupłą sylwetkę:

Nie chodzę na siłownię i nie ćwiczę z Chodakowską ani z panią Lewandowską. Ja mam raczej taki metabolizm, że mogę jeść wszystko, mogłam się też nie ruszać, a i tak byłabym szczupła. Myślę jednak, że po programie coś zmienię, ale nie po to, żeby schudnąć tylko, żeby wyrzeźbić ciało.

 

 

Jak sie podoba zdjęcie? Jest poprawa, lecimy dalej i widzimy sie za tydzień 21:30😈󾬏 Gratulacje Radek wygrana sie należała 󾬏󾌧

Posted by Kamila Ibrom on 5 października 2015
3/6
Ciało Michaela Mikołajczuka

Michaelowi Mikołajczukowi nie jeden mężczyzna zazdrości wyrzeźbionej sylwetki. Jak on to zrobił?

Od dłuższego czasu ćwiczę regularnie na siłowni, trenuję zazwyczaj obwodowo. Dbam o swoje ciało, trzymam odpowiednią dietę. W zeszłym roku ważyłem około 90 kilogramów, a teraz 81 kilogramów.

 

 

Metamorfoza :) na plus ? :) zapraszam na snapchata -michaelos93

Posted by Michael Mikołajczuk on 29 września 2015
4/6
Karolina Pisarek ciało

Karolina Pisarek  bardzo pilnuje tego, co je, a dietę uzupełnia ćwiczeniami:

Przez pewien czas byłam na diecie, także to mi na pewno pomogło. Też dużo ćwiczyłam z Chodakowską, więc myślę, że to jest sukces mojej figury. Przede wszystkim trzeba jeść dużo warzyw, ale nie strączkowych, mięso, głównie drób i dużo białka. Dzięki tej diecie i tym ćwiczeniom schudłam 8 kilogramów w dwa miesiące.

 

No i po metamorfozie! :) Cieszę się, że jednak zostawili mi troszeczkę dłuższe włosy.. Nie wyobrażam sobie mieć fryzurę ...

Posted by Karolina Pisarek on 29 września 2015
5/6
Jakob Kosel w bluzie

Jakob Kosel przyznaje, że czasem pozwala sobie na drobne grzeszki:

Moja dieta nie jest skomplikowana. Nie suplementuje się sztucznymi odżywkami, staram się wszystko włączyć z pokarmem. Jestem mięsożerny, jem białe mięso, dostarczam bardzo dużo witamin z warzyw, owoców. Chipsy czasami mi się zdarzy zjeść garstkę.

 

Jakob Kosel, 23 lata, 193cm, 80kg, klatka 101, talia 63, biodra 90. Wiecej na stronie Top Model, tam też krótki opis! 󾍇

Posted by Jakob Kosel on 30 września 2015
6/6
Magdalena StępiĶ w bikini

Magdalena Stępień kiedyś ważyła trochę więcej, ale udało jej się zrzucić nadmierne kilogramy:

Najwięcej udało mi się schudnąć 11 kilogramów w przeciągu roku. Nigdy nie miałam jakiejś specjalnej diety. Po prostu wyeliminowałam słodycze, soki i piłam więcej wody. Teraz jem wszystko: pizzę, spaghetti, schabowego i jak na razie nie tyję.

 

Full length :) Cała nowa JA...

Posted by Magdalena Stępień-Kolesnikow on 29 września 2015