Agnieszka Kaczorowska nie lubiana w Tańcu z gwiazdami?

Agnieszka Kaczorowska zrezygnowała z TzG, bo... nie była lubiana? Tabloid: "Mają dość jej intryg!"

Agnieszka Kaczorowska nie lubiana w Tańcu z gwiazdami?

Agnieszka Kaczorowska poinformowała, że odchodzi z Tańca z Gwiazdami, ponieważ chce spróbować czegoś nowego, a także wrócić do tańca turniejowego. Decyzja największej gwiazdy show była sporym zaskoczeniem. Jednak według Twojego Imperium, Agnieszka Kaczorowska tak naprawdę rezygnuje z udziału w programie z zupełnie innych powodów.

 

Agnieszka Kaczorowska nielubiana przez uczestników?

Tabloid ma inne wytłumaczenie - inni uczestnicy show po prostu jej nie lubią i Agnieszka Kaczorowska ma tego dość! Co więcej, powołuje się na jednego z tancerzy, chcącego zachować anonimowość, który tłumaczy, jak sytuacja wygląda:

Nie ma przyjaciół w tym środowisku. Wszyscy trzymają się razem, a ona siedzi na uboczu. Mają dość jej intryg i dwulicowości. Przed wyjściem na parkiet się modli, a potem flirtuje z żonatymi mężczyznami, którym partneruje w programie - mówi rozmówca Twojego Imperium.

Jak na takie doniesienia reaguje menadżerka aktorki i tancerki, Renata Rogólska? Mówi, że to nieprawda, zapewniając, że atmosfera w Tańcu z Gwiazdami jest bardzo życzliwa i nikt nie ma z nią kłopotu.

Czyżby były to tylko próby oczerniania Agnieszki Kaczorowskiej w oczach innych? Jej fani i wielbiciele programu wierzą, że szybko do niego wróci.

 

Zobacz: Kaczorowska emocjonalnie o swoim odejściu z TzG: "Zrozumiałam, że jestem artystką!"

 

 

Agnieszka Kaczorowska odeszła z Tańca z Gwiazdami.

Agnieszka Kaczorowska
East News

 

Agnieszka Kaczorowska jest największą gwiazdą show Polsatu.

Agnieszka Kaczorowska na gali Plejady

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27