Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 5. odcinek? Radosław Pazura jako Chris Rea Maria Tyszkiewicz jako Oceana Olga Szomańska jako Skunk Anansie Olga Borys jako Thomas Anders
Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 5. odcinek?
1/9
Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 5. odcinek?

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo wrócił po dwutygodniowej przerwie na antenę Polsatu. Jak wyglądał 5. odcinek emocjonującego show? W kogo wcielili się tym razem uczestnicy? Tym razem wygrana przypadła w udziale Radkowi Pazurze! Jurorzy jednak docenili kogoś innego. Kogo? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

Zobacz także: Kto wcielił się w Lady Gagę w nowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo?! Co za metamorfoza! WIDEO

 

Macie już swoich faworytów?

2/9
Radosław Pazura jako Chris Rea

Pierwszy uczestnik Radosław Pazura zaprezentował „The Road to Hell” Chrisa Rea. Metamorfoza aktora zebrała wiele pozytywnych ocen.

 

Wiedziałeś o czym śpiewasz, tak jak on wiedział o czym śpiewa (…) Naprawdę szlachetny kawał dobrej roboty i świetnie wyglądasz - komplementował aktora Bartek Kasprzykowski.

 

Pokochałem cię za to wykonanie – dodał Paweł Królikowski.

3/9
Maria Tyszkiewicz jako Oceana

Maria Tyszkiewicz przeistoczyła się w Oceanę, którą widzowie Polsatu znają z występów na sopockim festiwalu. Zaśpiewała „Endless Summer”. 

 

Każdy twój występ po prostu burzy krew, podnosi temperaturę i powoduje to, że facetom w moim wieku i panu Piotrowi Gąsowskiemu również, chce się żyć – mówił  Paweł Królikowski.

4/9
Olga Szomańska jako Skunk Anansie

Olga Szomańska wcieliła się w Skin ze Skunk Anansie w hicie „Hedonism”.

 

Wychodzisz pokazujesz nam bardzo rozwibrowaną emocjami postać, którą trzymasz na smyczy, bo mogłaby ponieść. Zdejmuję kapelusz – powiedział Bartek Kasprzykowski.

5/9
Olga Borys jako Thomas Anders

W wokalistę pierwszego niemieckiego zespołu, którego single królowały na niemieckich listach przebojów pięć razy z rzędu - Thomasa Andersa - zmieniła się z kolei Olga Borys. Wykonała „Cheri, Cheri Lady”. 

 

Oprócz tego, że było „ciutkę” za dużo uśmiechu, całość odtworzona fantastycznie – podsumowała Kasia Skrzynecka.

6/9
Michał Rudaś jako Bogusław MEC

Michał Rudaś wykonał utwór „Jej portret” Bogusława Meca:

 

-Bardzo ci dobrze w tej charakteryzacji, wiesz, będziesz interesującym starszym mężczyzną kiedyś. Na początku było trochę dla mnie za bardzo konkretnie, ale potem pięknie wszedłeś w ten nastrój. Koniec był już bardzo nastrojowy, o taki nam chodziło (…). Gratuluję – powiedziała Małgorzata Walewska.

7/9
Joanna Moro jako Haddaway

Haddaway i przebój „What Is Love” przypadł w udziale Joannie Moro. 

 

Jezus Maria, oddajcie mi Moro – mówił Bartek Kasprzykowski.

 

Fantastycznie Joanno, ja po prostu zgłupiałem, jak zobaczyłem cię w tym teledysku, bo taka muzyka taneczna  w mojej świadomości mogłaby w ogóle nie istnieć. A tu nagle wychodzi Joaśka. Robisz takie fantastyczne rzeczy tymi nogami (…). Super  słuchaj! Bomba! – chwalił wykonanie Paweł Królikowski

8/9
Kamil Bijoś jako Mariah Carey

Kamil Bijoś wcielił się w Mariah Carey. Zaśpiewał „Hero”. 

 

Piękna jesteś z twarzy. Widać, że się starasz być kobietą. Nie idzie ci to (…) Ale posłuchałam pięknie zaśpiewanej piosenki – oceniła występ wokalisty Małgorzata Walewska.

9/9
Mateusz Banasiuk jako Lady Gaga

Jako ostatni wystąpił Mateusz Banasiuk, który przeistoczył się w budzącą wiele kontrowersji piosenkarkę Lady Gagę w utworze „Alejandro”. 

To jak ty się wspaniale teraz przeistoczyłeś w kobietę, to jest totalny postęp. Solidna robota – podsumował Bartek Kasprzykowski.

 

Znakomite oddanie barwy głosu – dodała Małgorzata Walewska.

 

 

Kto zwyciężył? Punkty jurorskie wskazywały na Olgę Szomańską. Jednak uczestnicy zdecydowali, że odcinek powinien wygrać Radosław Pazura. Aktor czek na 10 tysięcy złotych przekazał „Fundacji Kapucyńskiej”, wspierającej bezdomnych, potrzebujących i ubogich. A już za tydzień: Tupac, Gwen Stefani, Imany, Marcin Miller, Lionel Richie, Wanda Kwietniewska, Marlene Dietrich, Krystyna Prońko.