Rafał Szatan Adriana Kalska Katarzyna Maciąg Honorata Skarbek jako Mandaryna
Oto wyniki!
1/10

10. jubileuszowa edycja rozpoczęła się spektakularnie! Uczestnicy poprzednich edycji:  Ruda z Red Lips, Kacper Kuszewski, Paweł Jasionowski, Katarzyna Skrzynecka, Filip Lato, Krzysztof Antkowiak, Jacek Kawalec, Maria Tyszkiewicz, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbataar, wykonali słynny utwór „We Are The World”.

2/10
Rafał Szatan

Jako pierwszy wystąpił człowiek, który uwodzi głosem – jak mówił Maciej Dowbor. Dlaczego? Bo właśnie śpiewem oczarował swoją przyszłą jeszcze wtedy żonę. Chodzi oczywiście o Rafała Szatana, który wcielił się w Bruno Marsa. Zaśpiewał „Just The Way You Are”.  

– Jeżeli ten Szatan śpiewa jak anioł to po prostu wszystko już jest jasne. Najważniejsze jest to, że ty ten klimat w tej piosence, który powoduje, że jak człowiek tego słucha, to się uśmiecha ty to złapałeś. Więc można się już było rozluźnić, przestać obserwować czy tam wszystko jest na miejscu tylko po prostu słuchać z przyjemnością tego utworu. Świetnie! Gratuluję! – chwalił aktora Kacper Kuszewski.

3/10
Adriana Kalska

Ada Kalska przeistoczyła się w Caltona Coffie Inner Circle „Sweat (A LA LA LA LA LONG)”.  Z widowni wspierał ją partner Mikołaj Roznerski.

– Jestem ciekawy jak twój narzeczony zdziwił się, co w tobie drzemie naprawdę. Nie spodziewałbym się, ze w tych przecudnych oczach, w tym urokliwym uśmiechu drzemie taki potwór naprawdę. I w przypadku twojej kreacji, powiedzenie o tobie kawał pupy to jest po prostu najlepsza recenzja – żartował nawiązując do charakteryzacji Ady Paweł Królikowski.

4/10
Katarzyna Maciąg

Mateusz Ziółko wylosował Tinę Turner w utworze „What’s Love Got To Do With It”.

– Tak się ogromnie cieszę, że ta Tina trafiła dzisiaj w twoje ręce, bo to jest taka wokalistka, którą fajnie jak robi mężczyzna. Ona momentami śpiewa już w tak wysokich rejestrach, że tam jeszcze te dźwięki złapać i nie zgubić jej chrypy to jest naprawdę karkołomne zadanie. Ale wiesz z twoją rozpiętością skali i głosu to w ogóle była po prostu pestka – powiedziała Kasia Skrzynecka.

5/10
Honorata Skarbek jako Mandaryna

Honorata Skarbek zamieniła się w Mandarynę w „EV’ry Night”. – Pięknie, cudownie, dziękuję – mówiła Mandaryna, która obserwowała występ.

– Jak weszłaś dzisiaj na tę scenę to po prostu milion dolarów to jest mało powiedziane. To było 10 milionów dolarów. Uchwyciłaś coś takiego, co Mandaryna miała wtedy w czasie tych występów. Ona wchodziła na scenę po to żeby być podziwianą i po to, żeby tę scenę zdobyć. Nie było cienia wątpliwości, że weszła królowa i możemy tylko przed Tobą uklęknąć – komplementował Honoratę Kacper Kuszewski.

6/10
Katarzyna Maciąg

Marek Molak przeszedł transformację w Krzysztofa Klenczona z Czerwonych Gitar. Zaśpiewał „Kwiaty we włosach”.

- Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego występu, że zacytuję mistrza Królika. Bo to są takie skarby, które powinniśmy ocalić od zapomnienia. I to, że taki młody człowiek potrafi tak wspaniale to przekazać. A zaczęło się to od wspaniałego nastroju – pochwaliła aktora Małgorzata Walewska.

7/10
Katarzyna Maciąg

Kasia Maciąg wcieliła się w Kylie Minogue w „In Your Eyes”.

– Jesteś przepiękną kobietą, fantastyczną artystką i taki występ, w którym jest taka zabawa i taki dystans to tylko przyjemność dla oczu i ucha – stwierdził Paweł Królikowski.

8/10
Katarzyna Maciąg

Michalina Sosna wyszła na scenę jako Krzysztof Antkowiak w piosence „Zakazany owoc”.

– Zaskoczył mnie twój występ bardzo. Dlatego, że nie widziałem dawno takiej kreacji, która by tak daleko odbiegła od artysty, który wychodzi i nam tę kreację prezentuje. Mi się wydaje, że aż to za daleko poszło – mówił ze śmiechem Paweł Królikowski.

9/10
Boogie

Boogie z zespołu Łobuzy, perkusista, który dla żartu został wokalistą disco polo i zrobił błyskawiczną karierę wylosował postać Janusza Panasewicza i utwór „Zawsze tam gdzie ty”.

– Twoje wejście było fantastyczne przede wszystkim od strony aktorskiej. Ty wniosłeś dla mnie sobą tego doświadczonego może nawet zmęczonego nieco występami na scenie muzyka i to było w tobie, w ciele, aurze, którą wniosłeś i to było super. Wokalnie miałem poczucie, że gdzieś tam szukasz. Natomiast jak już zaśpiewała ci publiczność, jak już przeszedłeś do przodu jak usiadłeś stał się klik i nagle wszystko weszłoby, i wokal i postać – mówił Kacper Kuszewski.

10/10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, jurorzy

Jurorzy nie byli jednogłośni. Po dwie najwyższe noty otrzymali: Marek Molak i Adriana Kalska. Na trzecim miejscu uplasowała się Honorata Skarbek.

 

Po głosowaniu uczestników zwyciężczynią została Adriana Kalska. Czek na 10 tysięcy złotych  przekazała na Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich wspierające seniorów. A już za tydzień. Marcin Miller (Boys), Tanita Tikaram, Andrzej Rybiński, Cleo, Wiesław Michnikowski, Phil Collins, Justin Bieber, Kim Wilde.