Już za kilka tygodni odbędzie się wielki finał pierwszej edycji "Dance, dance, dance". Do tej pory Telewizyjna Dwójka pokazała cztery odcinki tanecznego show- w ostatniej odsłonie wystąpili Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Patricia i Victoria Kazadi oraz Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. W miniony weekend nikt nie odpadł z programu, więc w kolejnym odcinku wystąpią wszystkie cztery gwiazdorskie pary. Do tej pory TVP2 emitowała show w sobotnie wieczory, jednak teraz okazuje się, że emisja wielkiego finału zostanie przesunieta na inny dzień. Kiedy zobaczymy ostatni odcinek "Dance, dance, dance"?

Reklama

Zmiana pory emisji ostatniego odcinka show

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl ostatni odcinek""Dance, dance dance" nie zostanie pokazany jak do tej pory w sobotę- finał tanecznego show będzie przesunięty na niedzielę Wielkanocną, czyli 21 kwietnia. Zmienia się również godzina emisji- ostatnią odsłonę programu zobaczymy o godzinie 20:55 i 22:05. Portal przypomina, że show "Dance, dance, dance" będzie pokazywane w sobotnie wieczory do 13 kwietnia- tydzień później wielki finał zostnie przesunięty na niedzielę.

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl w sobotę 20 kwietnia widzowie Telewizyjnej Dwójki zamiast "Dance, dance, dance" zobaczą film "Jeden dzień".

Jak myślicie, które pary zmierzą się w wielkim finale "Dance, dance, dance"? Kto Waszym zdaniem zasłużył na zwycięstwo? Wiktoria i Adam, Marcelina i Rafał, Kasia i Emil czy Patricia i Victoria?

Finał "Dance, dance, dance" zostanie wyemitowane w niedzielę 21 kwietnia.

Emisja wielkiego finaluy rozpocznie się o godzinie 20:55.

Dance dance dance, Barbara Kurdej Szatan

Zobacz także: "Dance, dance, dance" wygrywa z "Tańcem z gwiazdami"?! Wiemy, które show przyciąga więcej widzów!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama