Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dance Dance Dance - relacja z 1 odcinka
mat prasowe
Newsy

"Dance, dance, dance" wygrywa z "Tańcem z gwiazdami"?! Wiemy, które show przyciąga więcej widzów!

Program "Dance, dance, dance" ma lepsze wyniki oglądalności niż uwielbiany przez widzów "Taniec z Gwiazdami"? Od trzech tygodni widzowie mogą oglądać zmagania gwiazd w tanecznych programach Telewizyjnej Dwójki i Polsatu. "Taniec z Gwiazdami" już od wielu lat jest jednym z największych telewizyjnych hitów, ale teraz równie głośno jest o pierwszej edycji "Dance, dance, dance". Pojawia się więc pytanie, który program przyciąga więcej widzów przed telewizory? Sprawdzony hit Polsatu, czy nowe show TVP2? Już wszystko jasne!

Dlaczego Adam Zdrójkowski tańczył o niebo lepiej w "Dance Dance Dance" niż w "Tańcu z Gwiazdami"?

Wyniki oglądalności tanecznych programów Polsatu i TVP2

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl więcej osób ogląda... najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami"! Okazuje się, że dziewiątą odsłonę show ogląda średnio 2,68 mln widzów, a Polsat w czasie nadawania programu jest liderem na rynku telewizyjnym (show jest pokazywane w piątki). Najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek "TzG" - stację Polsat wybrało wówczas 3,05 mln osób. A jakie wyniki oglądalności ma "Dance, dance, dance"?

Okazuje się, że pierwszą edycję "Dance, dance, dance" ogląda średnio 1,99 mln widzów. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl Telewizyjna Dwójka w czasie nadawania show w sobotnie wieczory jest liderem na rynku telewizyjnym. Najwięcej osób obejrzało odcinek wyemitowany w ostatnią sobotę 16 marca - "Dance, dance, dance" oglądało wówczas 2,34 mln osób.

A Wy które taneczne show lubicie bardziej? "Dance, dance, dance" czy "Taniec z Gwiazdami"? Głosujcie w naszej sondzie!

Zobacz także: Mocne słowa na zakończenie "Dance dance dance"! "To było słabe, to było najsłabsze"

Najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami" ogląda średnio 2,68 mln widzów.

Ile osób oglądało pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami?
East News

Program "Dance, dance, dance" ogląda średnio 1,99 mln osób.

Dance dance dance
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kazadi w różowej bluzie
Newsy
"Dance Dance Dance": Konflikt Kazadi z jurorką show?! Patricia ze łzami w oczach: "To jest słaby tekst"

W sobotę zobaczymy kolejny odcinek programu "Dance Dance Dance"! Co wydarzy się w trzecim odcinku? Dojdzie do poważnej wymiany zdań między Patricią Kazadi a Idą Nowakowską! Jurorka programu zarzuciła siostrom Kazadi, że mniej się starają. Uczestniczka była szczerze zaskoczona: Ida: Wykonanie tej choreografii było średnie. Uważam, że jesteście stworzona do tańca i często tak jest, że jak ktoś wie, że jest stworzony do tańca, to trochę mniej pracuje  Patricia: To na pewno nie do nas  Ida: Nie wiem... Patricia: ... to ja to mówię na 100 procent, najciężej pracowałyśmy w tym tygodniu, 5-6 godzin dziennie, mogę przyjąć każdą krytykę, ale nie to, że nie pracujemy  W rozmowie z uczestnikami Kazadi powiedziała: To jest słaby tekst, na całą Polskę, kiedy my tutaj siedzimy i wylewamy poty... Czy po sobotnim odcinku (emisja od 20:05 w TVP 2) konflikt Ewy Chodakowskiej z Pauliną Krupińską pójdzie w niepamięć? Przypomnijmy - po emisji ostatniego odcinka w sieci zrobiło się bardzo gorąco. Ewa zarzuciła Paulinie kłamstwo i manipulacje, Paulina broniła się twierdząc, że nie miała na celu rozpętać poważnej afery... O co poszło? Sprawdźcie! Zobacz także: Po czyjej stronie stanęli uczestnicy "Dance..." w konflikcie Krupińskiej i Chodakowskiej? Wiemy! Oglądacie "Dance Dance Dance"?  W sobotnim odcinku będzie gorąco! Zobacz także:  "Niektórzy moi koledzy..." Paulina Krupińska komentuje zachowanie gwiazd, które stanęły w obronie Ewy Chodakowskiej

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
Druga edycja "Dance Dance Dance" z udziałem Anny Muchy jest hitem TVP? Są wyniki oglądalności! 
Ile osób ogląda najnowszą odsłonę tanecznego show TVP?

Ile osób ogląda najnowszą odsłonę tanecznego show TVP? Czy druga edycja "Dance Dance Dance" jest hitem wiosennej ramówki stacji? Wyniki są jednocznaczne! 29 marca na antenie Telewizyjnej Dwójki ruszyły nowe odcinki tanecznego programu z udziałem gwiazd. Tym razem w show występują m.in. Rafał Mroczek i Przemek Cypryański, Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka czy Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem.  W drugiej edycji uczestników show oceniają: Ida Nowakowska, Robert Kupisz oraz Anna Mucha, która zastąpiła Ewę Chodakowską. Od premiery "Dance Dance Dance 2" minęły już trzy tygodnie, ale czy show przyciąga miliony widzów przed telewizory? Oglądalność drugiej edycji "Dance Dance Dance" Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl drugą edycję "Dance Dance Dance" ogląda średnio 1,60 mln widzów! I chociaż względem pierwszej edycji program stracił 390 tys., to w czasie nadawania "DDD" Telewizyjna Dwójka jest liderem na rynku telewizyjnym! Do tej pory najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek show wyemitowany 29 marca - program wybrało wówczas 1,73 mln widzów.  Wy również oglądacie najnowszą edycję "Dance Dance Dance"? Podoba się Wam druga edycja show? Fanom programu przypominamy, że ze względu na epidemię koronawirusa producenci wstrzymali nagrania nowych odcinków- nie oznacza to jednak, że show zniknie z anteny! TVP w oficjalnym komunikacie informuje, że nagrane wcześniej odcinki zostaną wyemitowane w najbliższych tygodniach. 21.03.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z czwartego odcinka  28.03.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z czwartego odcinka  04.04.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z piątego odcinka  11.04.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z piątego odcinka...

Jury programu "Mam talent"
East News
Newsy
12. edycja "Mam talent" wciąż jest hitem TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

Trzy pierwsze odcinki najnowszej, dwunastej edycji "Mam talent" już za nami! Talent-show TVN możemy oglądać w soboty od godziny 20:00, a uczestników znów oceniają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola. Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, czy program TVN po  wielu latach emisji wciąż jest hitem stacji. Ile osób ogląda "Mam talent"? Wyniki oglądalności mogą zaskakiwać!  Wyniki oglądalności "Mam talent" Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl najnowszą edycję "Mam talent" ogląda średnio 2,36 mln widzów, a TVN w czasie nadawania programu jest zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnych we wszystkich grupach wiekowych! Najwięcej osób obejrzało drugi odcinek hitu, bo aż 2,39 mln widzów. Show ma świetne wyniki oglądalności, ale okazuje się, że w porównaniu do poprzedniej edycji "Mam talent" stracił widzów 160 tys. widzów! Jak przypomina portal wirtualnemedia.pl jedenastą odsłonę programu emitowaną w analogicznym czasie w 2018 roku, oglądało średnio 2,52 mln osób.  A Wy oglądacie najnowszą edycję "Mam talent"? Przypominamy, że w czasie emisji show TVN telewizyjna Dwójka pokazuje premierowe odcinki "The Voice of Poland". Który program wybieracie w sobotnie wieczory? Zobacz także:   Agnieszka Chylińska na scenie króluje od 25 lat, ale o jej życiu nie wiemy wiele. Kim jest jej mąż? Program "Mam talent ogląda średnio 2,36 mln widzów. Wy również oglądacie 12. edycję show?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner