W kolejnym odcinku "Top Model" 11 nie brakowało emocji, a przed jurorami pojawiły się osoby, które marzą o karierze w modelingu. Wśród nich uwagę zwróciła Adriana Hyzopska, pochodząca z Kutna. Już na początku rozmowy z Joanną Krupą Adriana zdecydowała się na dość odważne wyznanie i powiedziała wprost, że "osobą transpłciową". Jurorzy nie ukrywali, że to dla programu wyzwanie i dali Adrianie szansę...

Reklama

Transpłciowa makijażystka w "Top Model" opowiedziała swoją historię

Adriana Hyzopska ma 19 lat i na co dzień uczy się w jednym z łódzkich techników, a jej pasją oprócz modelingu jest makijaż artystyczny. To właśnie w tej dziedzinie ma już spore osiągnięcia i tytuł Mistrzyni Polski w makijażu artystycznym.

Jestem Adriana i przyjechałam do Was z Łodzi. Na co dzień uczę się w szkole kosmetycznej, a poza tym pracuje sobie.

Uczestniczka "Top Model" nie ukrywa, że do tej pory robiła głównie amatorskie sesje, ale marzy o karierze modelki, choć zdaje sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Adriana zdradziła też, że od pół roku stosuje terapię hormonalną i chce formalnie zmienić dane.

Nie, takie amatorskie sesje próbowałam sobie robić, ale nic takiego poważniejszego. Dla mnie to trudniejsze trochę, bo ja jestem osobą transpłciową - wyznała na koniec.

Adriana wyznała też, że ma ogromne wsparcie ze strony siostry, a rodzicom o tranzycji powiedziała dopiero zanim zaczęła przyjmować leki hormonalne. Uczestniczka nie ukrywa, że zmiana danych wiąże się z tym, że musi pozwać swoich rodziców.

Rodzice się dowiedzieli o mojej trancyzji dość niedawno, było to przed przyjmowaniem moich hormonów czyli pół roku temu. Wiadomo był to taki smutny moment, bo raczej nie chce się sprawiać przykrości osobom, których się kocha. Moja mama powiedziała, że ona wiedziała zawsze. - powiedziała Adriana, a jej siostra dodała: Mama wiedziała już wcześniej, więc fajnie do tego podeszła. Z tatą było ciężej.

Zobacz także

Zobacz także: "Top Model": Pierwszy złoty bilet! Aleksandra Helis udział w show ukrywała przed rodzicami!

Jurorzy po prezentacji Adriany i wysłuchaniu jej historii zdecydowali się dać jej szansę w programie:

Masz świetną energię. (...) To będzie wyzwanie, ale po to jest nasz program - powiedział Marcin Tyszka.

Z kolei Joanna Krupa, która poinformowała, że Adriana przechodzi dalej nie ukrywała, że podoba jej się pewność siebie i energia uczestniczki.

Kocham twoją pewność siebie i pozytywną energię — dodała na koniec Joanna Krupa.

Reklama

Internauci kibicują Adrianie i trzymają kciuki nie tylko za jej dalszy udział w programie "Top Model", ale również za karierę na wybiegach.

- Figura genialna! Da sobie świetnie radę! ????
- Super ???????? piękne nogi ???? na pewno podbije wybiegi ????????
- Przepiękna twarz, ma w sobie coś bardzo interesującego ????

Reklama
Reklama
Reklama