Marta Szulawiak-Turska Top Model Marta Szulawiak-Turska Top Model Marta Szulawiak-Turska Top Model Marta Szulawiak-Turska Top Model Marta Szulawiak-Turska Top Model
Marta Szulawiak-Turska Top Model
Facebook
1/5
Marta Szulawiak-Turska Top Model
Facebook

Uczestniczki wszystkich edycji „Top Model” zapadły w pamięci widzów mniej lub bardziej. Bez wątpienia obecnie największą karierę w polskim show-biznesie robi Karolina Gilon. Z kolei jedną z bardziej charakterystycznych uczestniczek była Marta Szulawiak. Uczestniczka zasłynęła tym, że kiedyś pracowała w klubie ze striptizem! Potem próbowała swoich sił w polityce, a dziś jest szczęśliwą żoną i mamą. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak bardzo się zmieniła!

 

Zobacz: Z „Top Model“ do polityki!

2/5
Marta Szulawiak-Turska Top Model
Facebook

Marta Szulawiak wzięła udział w 1. edycji "Top Model" i walczyła o zwycięstwo u boku m.in. Anny Piszczałki czy Pauliny Papierskiej. Marcin Tyszka, jeden z jurorów, nie owijał jednak w bawełnę i wprost jej mówił, że jest za stara, żeby zrobić karierę. Marta nie wygrała, ale bez wątpienia zwróciła uwagę widzów na siebie, zwłaszcza swoją przeszłością.

 

- Na początku pracowałam jako tancerka erotyczna, później byłam również menedżerką takiego klubu, więc znam zaplecze i wiem, jak dziewczyny, w szczególności młode, reagują na pieniądze. Wiem, co się dzieje potem z życiem takiej dziewczyny, która wpada w sidła i nie potrafi sobie z tym poradzić. Przyszłam do pracy w klubie z konkretnym celem. Po prostu wiedziałam, że muszę zarobić określoną kwotę, żeby spłacić kredyty. Nie poszłam tam, aby poimprezować - mówiła agencji Newseria Lifestyle.

 

 

3/5
Marta Szulawiak-Turska Top Model
Facebook

Popularność spodobała się Marcie tak bardzo, że postanowiła zrobić karierę w polityce. Niestety, też jej nie wyszło. Obecnie jednak Marta spełnia się w zupełnie innych rolach z daleka od show-biznesu - jest mamą trójki dzieci z Mariuszem Turskim.

 

Zobacz: "Top Model" nie ma na liście SLD

4/5
Marta Szulawiak-Turska Top Model
Facebook

Mimo że Marta stroni od show-biznesu, to jednak aktywnie prowadzi swój fanpage. Nieustannie publikuje swoje nowe zdjęcia, dzięki czemu możemy podziwiać jej niezwykłą metamorfozę!

 

Zobacz: Uczestniczka programu "Top model" pokazała duży ciążowy brzuszek! Zdradziła też płeć i imię dziecka ZDJĘCIA

5/5
Marta Szulawiak-Turska Top Model
Facebook

Podoba się wam przemiana Marty? Lubiliście ją w "Top Model"?

 

Zobacz: Pamiętacie Olę Żuraw z "Top Model"? Już tak nie wygląda! Radykalnie zmieniła fryzurę! Czym się teraz zajmuje?

Więcej na temat Top Model