Gwiazdor M jak miłość występi w programie Agent-Gwiazdy! Tomasz Ciachorowski na urodzinach Party.pl i magazynu Party Piotr Świerczewski na I memoriale Enrico Pavoni Julia Wróblewska na Wielkim Teście w TVP Peja na promocji swojej nowej płyty
Gwiazdor M jak miłość występi w programie Agent-Gwiazdy!
Instagram
1/5
Gwiazdor M jak miłość występi w programie Agent-Gwiazdy!
Instagram

Gwiazdor "M jak miłość" wystąpi w trzeciej edycji programu "Agent-Gwiazdy"! Już wkrótce ruszy wiosenna ramówka TVN, w której nie zabraknie trzeciej edycji wielkiego hitu prowadzonego przez Kingę Rusin. Stacja do tej pory nie potwierdziła, kto wziął udział w nagraniach programu, jednak w mediach pojawiają się już informacje, że wśród gwiazd trzeciej edycji zobaczymy m.in. Ilonę Ostrowską, Ewelinę Lisowską czy Izabelę Kunę. Teraz okazuje się, że w show pojawi się również przystojniak z hitowego serialu TVP! Co więcej, aktor przekazał na aukcję charytatywną banknoty, którymi w programie posługiwali się uczestnicy "Agenta". 

Domyślacie się który aktor "M jak miłość" wystąpi w "Agencie"? Sprawdźcie na następnej stronie! 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Znany piłkarz weźmie udział w 3. edycji "Agent-Gwiazdy"! Który?

2/5
Tomasz Ciachorowski na urodzinach Party.pl i magazynu Party

To już pewne! To właśnie Tomasz Ciachorowski wystąpi w trzeciej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Aktor już kilka dni temu w rozmowie z reporterem TVN24 przyznał, że wiosną zobaczymy go w show. 

Za parę miesięcy będzie można mnie oglądać na antenie TVN-u w programie Agent-Gwiazdy, zapraszam - przyznał przed kamerami. 

Co ciekawe, na allegro.pl pojawiła się również licytacja specjalnych banknotów, które na WOŚP przekazał Tomasz Ciachorowski. Są to pieniądze, których w progranie "Agent-Gwiazdy" używali uczestnicy. 

Tomasz Ciachorowski wspiera WOŚP
screen charytatywni.allegro.pl

3/5
Piotr Świerczewski na I memoriale Enrico Pavoni
AKPA

W programie "Agent-Gwiazdy" ma również pojawić się Piotr Świerczewski. Kto jeszcze? 

4/5
Julia Wróblewska na Wielkim Teście w TVP
East News

Na nieoficjalnej liście pojawiła się również Julia Wróblewska. 

5/5
Peja na promocji swojej nowej płyty
East News

Media donoszą również, że propozycję udziału w show dostali również: raper Peja, Ilona Ostrowska, Ewelina Lisowska, Mariusz Czerkawski i Izabela Kuna.