Ewelina Lisowska i Tomasz Barański tańczą walca w Tańcu z gwiazdami

Tomasz Barański komentuje powrót do Tańca z Gwiazdami! "Chcemy przekonać widzów, że zasługujemy na tę szansę"!

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański tańczą walca w Tańcu z gwiazdami

Decyzja o tym, że Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wracają do Tańca z Gwiazdami podzieliła fanów. Jedni uważają, że to świetnie, inni, że na pewno teraz znów szybko odpadną, a Ewelina niepotrzebnie zrezygnowała z duetu z Edytą Górniak, żeby tylko jeszcze raz wystąpić w tanecznym show. My zapytaliśmy Tomasza Barańskiego o to, co czuje, gdy już raz decyzją widzów odpadł z Eweliną z programu, a teraz przez kontuzję Anny Cieślak wraca i dalej z Eweliną walczą o Kryształową Kulę?

Przede wszystkim było to dla nas ogromne zaskoczenie. Każde z nas już układało swoje zawodowe aktywności "po tańcu", a tu nagle ponownie wszystko trzeba zweryfikować i wrócić na salę. Z tym powrotem oczywiście mam mieszane uczucia, jest mi bardzo przykro, że Ani zdarzyła się kontuzja i musiała zrezygnować z dalszego udziału. Ale jednocześnie jestem wdzięczny za danie mi i Ewelinie drugiej szansy. Chcielibyśmy przekonać widzów, że na nią zasługujemy. Choć na treningi mieliśmy niewiele czasu, mam nadzieję, że nasze tańce spodobają się widzom. Stresu już nie ma, jest tylko mobilizacja i radość, że nadal możemy być uczestnikami tego wspólnego show - mówi Party.pl Tomasz Barański.

Tomek i Ewelina, aby sprostać programowi, trenowali wczoraj 10 godzin sambę! Przyjaciel Tomka, Rafał Maserak, wczoraj dał oświadczenie na swoim Facebooku, że życzy powodzenia Tomkowi, ale jego przygoda z programem dobiegła końca. A my zastanawiamy się, czy dzisiaj Tomek i Ewelina przejdą dalej, skoro mieli mniej czasu na przygotowanie choreografii. Czy widzowie dadzą im kolejną szansę? Ewelina Lisowska i Tomasz Barański dwa tygodnie temu  byli najlepsi w Tańcu z Gwiazdami, a tydzień później odpadli z rywalizacji.

 

Sprawdzajcie na bieżąco postępy par w Tańcu z Gwiazdami w naszej relacji NA ŻYWO!

 

Ewelina Lisowska wraca do Tańca z Gwiazdami
ONS

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański w jednym z układów Tańca z Gwiazdami:

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański na parkiecie w Tańcu z Gwiazdami
ONS.pl

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański ćwiczą taniec do programu:

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański ćwiczą do Tańca z Gwiazdami
Facebook/Taniec z Gwiazdami

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43