Joanna Mazur i Jan Kliment w 6. odcinku show Taniec z Gwiazdami
East News

To już pewne! Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" już jesienią

Joanna Mazur i Jan Kliment w 6. odcinku show Taniec z Gwiazdami
East News

IX edycja „Tańca z Gwiazdami” wzbudziła bodaj największe kontrowersje w całej historii programu. Początkowo były one związane z pojawieniem się Justyny Żyły w tanecznym show. Jej umiejętności ostro komentowała nie tylko znana z mocnych ocen Iwona Pavlović. Prawdziwa burza wokół programu rozpętała się też w półfinałowym odcinku, kiedy odpadła jedna z faworytek - Tamara Gonzalez Perea. Zamiast niej w finale zobaczyliśmy Gimpera! To wszystko sprawiło, że oglądalność „Tańca z Gwiazdami” była naprawdę duża. Nic w tym dziwnego, że stacja poinformowała, że już jesienią zobaczymy kolejną edycję!

"Taniec z Gwiazdami" już od września!

„Taniec z Gwiazdami” początkowo widzowie oglądali w stacji TVN. Potem na jakiś czas zniknął z anteny, a następnie pojawił się w konkurencyjnym Polsacie. I choć wielokrotnie zarzucano stacji, że poziom programu spada, nijak nie przekłada się to na oglądalność. A to ona jest decydująca i zapewne miała największy wpływ na decyzję o kolejnym sezonie już we wrześniu!

Dlatego stacja wydała oficjalny komunikat w sprawie kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami":

Tańczymy dalej! Już od września 💃🏼💥🕺🏻 #tanieczgwiazdami #tzgpolsat#10edycja #byledojesieni@iwonapavlovic@andrzejgrabowskioficjalnekonto  - czytamy na oficjalnym koncie programu na Instagramie

Oczywiście teraz pojawiają się pytania kto zatańczy w kolejnej edycji? Już teraz pojawienie się celebrytów wzbudziło ogromne emocje, ale jak się okazało to oni sprawili, że show cieszyło się taką oglądalnością. Zatem we wrześniowym "Tańcu z Gwiazdami" z całą pewnością zobaczymy kontrowersyjne nazwiska!

Jak sądzicie, kto pojawi się w nowej edycji?

Zobacz także:  Gimper przegrał w "Tańcu z Gwiazdami" przez słabe noty Iwony Pavlović? Zobacz, co nam zdradził!

 

 

"Taniec z gwiazdami" i jego półfinałowe pary

Półfinał "Tańca z gwiazdami". Kto zatańczy w finale?
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51