Pierwsze odcinki "Live" w "The Voice of Poland"! Oto drużyna Michała Szpaka Pierwsze odcinki "Live" w "The Voice of Poland"! Oto drużyna Marii Pierwsze odcinki "Live" w "The Voice of Poland"! Oto drużyna Andrzeja Pierwsze odcinki "Live" w "The Voice of Poland"! Oto drużyna Tomsona i Barona The Voice of Poland 8
Pierwsze odcinki "Live" w "The Voice of Poland"! Oto drużyna Michała Szpaka
Mat. prasowe
1/5
Pierwsze odcinki "Live" w "The Voice of Poland"! Oto drużyna Michała Szpaka
Mat. prasowe

W pierwszym odcinku „Live” na widzów czeka wiele niespodzianek. Oprócz Trenerów i uczestników 8. edycji „The Voice of Poland” widzowie zobaczą na scenie gości specjalnych – zagraniczne gwiazdy, czołówkę polskich wokalistów oraz uczestników poprzednich edycji.

 

W pierwszym odcinku „Live” na scenie wystąpi Natalia Nykiel – finalistka 2. edycji muzycznego show. Wokalistka od momentu wydania świetnie przyjętego debiutu "Lupus Electro" zelektryzowała branżę muzyczną i publiczność, która określa ją mianem jednej z najciekawszych postaci sceny electro pop w Polsce. Natalia zaprezentuje swój nowy singiel „Total Błękit”. Na tym nie koniec atrakcji. W sobotnim odcinku odbędzie się wyczekiwana premiera wideoklipu najlepszych głosów 8. edycji „The Voice of Poland” do piosenki „Can You Hear My Voice”.

 

Zasady gry i prowadzący

Podczas pierwszego odcinka „Live” widzowie usłyszą występy 16 uczestników, po 4 osoby z każdej drużyny. Tylko 12 z nich awansuje do ćwierćfinału. Zgodnie z zasadami, o tym, kto znajdzie się w kolejnym etapie zadecydują zarówno Trenerzy, jak i telewidzowie, którzy za pomocą głosowania sms wybiorą dwójkę ćwierćfinalistów. Trzecią osobę, która dołączy do grona szczęśliwców i zaprezentuje swoje umiejętności wokalne w 2. odcinku na żywo wyznaczy Trener.

 

Sprawdź koniecznie: Maja Sablewska ocenia karierę Michała Szpaka. Takich słów się nie spodziewaliśmy!

 

Program poprowadzi niezawodne trio: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Widzowie zobaczą również popularną prezenterkę, Marcelinę Zawadzką, która towarzyszyć będzie uczestnikom i ich rodzinom przez wszystkie odcinki „Live”.

 

Szczęśliwa szesnastka. Kogo zobaczymy w wybranych drużynach? Sprawdźcie w galerii! 

W drużynie Michała Szpaka usłyszymy Martę Gałuszewską, Magdalenę Dąbkowską, Agę Dębowską i Jacka Wolnego. A w pozostałych drużynach? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

Zobacz więcej: The Voice of Poland 8: Za nami "Nokaut"! Kto odpadł, a kto wystąpi w odcinkach na żywo? WYNIKI i RELACJA

2/5
Pierwsze odcinki "Live" w "The Voice of Poland"! Oto drużyna Marii
Mat. prasowe

W 8. edycji „The Voice of Poland” o najlepszy głos w Polsce powalczą podopieczni Marii Sadowskiej, Magdalena „Meg” Krzemień, Maja Kapłon, Asia „Azzja” Mądry i Brian Fentress.

3/5
Pierwsze odcinki "Live" w "The Voice of Poland"! Oto drużyna Andrzeja
Mat. prasowe

O miejsce w ćwierćfinale w teamie Andrzeja Piasecznego powalczy Martyna Pawłowska, Dave Adamashvili, Michał Szczygieł i Artur Wołk-Lewanowicz.

4/5
Pierwsze odcinki "Live" w "The Voice of Poland"! Oto drużyna Tomsona i Barona
Mat. prasowe

Z kolei w drużynie Tomsona i Barona zobaczymy Jelenę Matulę, Sabinę Mustaevę, Magdalenę Janicką i Łuksza Łyczkowskiego.

5/5
The Voice of Poland 8
Mat. prasowe

Podczas pierwszego odcinka „Live”, oprócz występów solo, widzowie zobaczą również wspólne wykonanie Trenerów ze swoimi podopiecznymi. Wielkie emocje gwarantowane.

 

Który z uczestników zaskarbi sobie sympatię widzów i przejdzie do kolejnego etapu – ćwierćfinału? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę, 4. listopada o godz. 20:05.