Marek Piekarczyk kontrowersyjna decyzja w The Voice of Poland
East News /Artur ZawadzkiREPORTER / Instagram the.only.kayra
TV-Show

"The Voice of Poland": Marek Piekarczyk zszokował internautów decyzją o wyborze Karoliny! "To jest kpina z widzów"!

Po ostatniej decyzji Marka Piekarczyka w sieci zawrzało! Internauci piszą wprost, że w programie powinna zostać Anna Hnatowicz, a nie Kayra. "Przepychana na siłę"!

Ostatni ćwierćfinałowy odcinek "The Voice of Poland" wzbudził ogromne emocje. Podczas występów na żywo uczestnicy zachwycili jurorów, ale nie zabrakło też słów krytyki, na które pozwoliła sobie m.in. Justyna Steczkowska wobec Karoliny Robinson. Kayra zaśpiewała utwór Sanah "Aniołom szepnij to", a podczas prób niemal do łez wzruszyła swojego trenera Marka Piekarczyka. Niestety w jej występie na żywo pozostali trenerzy znaleźli pewne niedociągnięcia, a Justyna Steczkowska zasugerowała, że to wykonanie odbiega od tego, co zaprezentowali pozostali uczestnicy:

Marek ma rację, że poruszyłaś nas, bo to była wzruszająca piosenka. Natomiast jako trener wokalny muszę dodać coś od siebie. Nie po to, aby cię zranić, nigdy nie jest to moim celem. Ale jeśli nadal chcesz kroczyć tą drogą, to musisz zacząć pracować nad swoim głosem. Jesteś niewątpliwie utalentowana, bardzo wrażliwa i masz wszystkie atuty, aby śpiewać swoją muzykę. Ale nie utrzymasz uwagi publiczności, jeśli będziesz śpiewała w taki lekko niedbały sposób. Nie wystarczy napaćkać obrazu, ale trzeba wiedzieć, że to jest sztuka, a sztuką jest go namalować. I to jedyna rada ode mnie, abyś nie zginęła w meandrach show-biznesu. Masz wszystko, tylko zabierz się do pracy - podsumowała Justyna Steczkowska.

Mimo słów krytyki to właśnie Karolina Robinson przeszła dalej, ale nie decyzją widzów, ale trenera Marka Piekarczyka. To zaskoczyło widzów programu i w sieci nie zabrabrakło krytycznych komentarzy. Internauci piszą wprost, że tylko Ania miała szansę na finał!

Zobacz także: "The Voice of Poland": Justyna Steczkowska komentuje plotki o konflikcie z Sylwią Grzeszczak

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk pokłócili się przed kamerami?!

Marek Piekarczyk w ogniu krytyki po wyborze Karoliny zamiast Anny w "The Voice of Poland"!

Występ Karoliny Robinson mocno podzielił widzów "The Voice od Poland". Decyzją widzów do półfinału przeszedł Bartosz Madej, a potem to Marek Piekarczyk stanął przed trudną decyzją i musiał zdecydować kogo wybierze: Karolinę Robinson czy Anną Hnatowicz. Ostatecznie wybór trenera padł na Kayrę, która wzruszyła go swoim wykonaniem, ale zdanie Marka Piekarczyka nie do końca podzielali pozostali trenerzy i jak się okazało internauci. W sieci zawrzało, a fani nie mogą uwierzyć, że to właśnie Karolina Robinson przeszła do półfinału "The Voice of Poland" i piszą wprost, że na jej miejscu powinna być Anna...

Kayra odstaje poziomem od pozostałych uczestników tak bardzo, że aż czuję się zażenowa tym jej przepychaniem dalej 🤦🏻‍♀️

brak @hnatowicz.anna w finale to kiepski żart!!! decyzja p. Marka absurdalna, ale cóż w dzisiejszych czasach promujemy przeciętnych artystów, zamiast takie diamenty jak Ania.

a rozumiem ze pan Marek na przesłuchaniach w ciemno obiecał właczyć o Karoline, ale to jest the voice of Poland a nie domowe przedszkole... Tyle wspaniałych głosów odpadło niesprawiedliwe... na tym etapie oczekujemy profesjonalizmu, a przed Karolina jeszcze dluga droga..

Oczywiście pojawiają się też głosy od internautów, którzy bronią wyboru Karoliny i uważają ją za wyjątkową artystkę z pięknym głosem:

Marek wie co robi. Ufam Mu bezgranicznie. I kocham Karolinę . Od samego początku. Niezwykle oryginalna 👌

Super występ, dałaś czadu 👏. Zasługujesz na finał, a krytyką się nie przejmuj, 

Dziewczyna ma coś w sobie, nie można powiedzieć, że nie potrafi śpiewać, ale faktycznie jej występy odstają od pozostałych uczestników

Karolina kayra w The Voice of Poland
Instagram / voiceofpoland

Jak sądzicie, kto przejdzie do finały Karolina Robinson czy Bartosz Madej?

 

 

Karolina Robinson faworytka Marka Piekarczyja
Pawel Wodzynski/East News/thevoiceofpoland/Instagram
TV-Show
"The Voice of Poland" Karolina Robinson odpada z programu! Fani są zadowoleni? "Nareszcie"
Karolina Robinson zdecydowanie była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "The Voice of Poland". Widzowie cieszą się, że odpadła?

Karolina Robinson od samego początku budziła skrajne emocje wśród widzów. Uczestniczka programu zdobyła serce Marka Piekarczyka, który nie ukrywał, że jest zachwycony indywidualnością młodej artystki. Podczas gdy muzyk chwalił swoją podopieczną, widzowie wytykali jej błędy w występach i nieczyste śpiewanie. Zdaniem wielu Karolina nie dorównywała poziomem do reszty uczestników. Inni zaś uważają, że to rasowa artystka, przed którą maluje się wielka kariera. Jej ostatni występ nie utorował jej drogi do finału i znów podzielił widzów. Dlaczego? "The Voice of Poland": Marek Piekarczyk traci swoją faworytkę! Półfinał "The Voice of Poland" zdecydowanie nie należał do najłatwiejszych! Uczestnicy musieli zaprezentować autorską, osobistą piosenkę. Karolina Robinson stworzyła utwór "4 soboty", który wpadł w ucho widzom dzięki swojemu radiowemu charakterowi. Niestety, mimo tego piosenka nie utorowała drogi do zwycięstwa wokalistce. Fakt, że uczestniczka odpadła z program wzbudził wiele emocji. Jedni cieszyli się, że odpadła przesadnie faworyzowana przez Marka Piekarczyka artystka, zaś inni uważają, że Karolina swoją indywidualnością zdecydowanie zasługiwała na wygraną! Widzowie nawiązują w komentarzach także do kontrowersyjnej decyzji, jaką podjął jakiś czas temu Marek Piekarczyk. W jednym z odcinków z programu wyeliminował dwie świetne wokalistki ze swojego zespołu: Karolinę Piątek oraz Annę Hnatowicz, by zachować w swoich szeregach Karolinę Robinson.  Widzowie nie kryli żalu do muzyka, dlatego teraz są zadowoleni, że wokalistka odpadła:  Na całe szczęście, że widzowie mają słuch W końcu bez niej... ;) Uffff..... nareszcie Jest fajna, ale w porównaniu do innych, głosu nie ma! - zauważają fani....

Marek Piekarczy w The Voice of Poland opowiedział o bezdomności i wróżbie, którą dostał
Mat. promocyjne/TVP
TV-Show
W "The Voice of Poland" awantura o uczestniczkę! "Porażka sezonu, moja osobista"
Zapowiada się ciekawy odcinek "The Voice of Poland". Sądząc z gorącej dyskusji jury, stoczą bitwę o wyjątkową uczestniczkę.

Kolejny dzień "Przesłuchań w ciemno" i kolejne emocje. Z ujawnionych fragmentów najnowszego odcinka wynika, że wśród jurorów rozegra się zażarta walka o jednego z uczestników. Triumfować w niej będzie Marek Piekarczyk, ale padną też mocne słowa. Szczególnie oburzona będzie Justyna Steczkowska, a Baron uzna to za największą porażkę w życiu! Dlaczego? Zobaczcie fragment, który jeszcze przed premierą odcinka pokazała produkcja! Zobacz także:   "Voice od Poland": Marek Piekarczyk wspomina bezdomność. Poruszjące wyznanie jurora "The Voice of Poland": Wybrała Marka Piekarczyka, ostra dyskusja jurorów! Wygląda na to, że w dzisiejszym odcinku "The Voice of Poland" Justyna Steczkowska będzie miała dużą nadzieję, że to ją wybierze uczestniczka. Tak przynajmniej wynika z ujawnionego fragmentu, na którym zachęcała: To jest twój moment. Do kogo chcesz trafić, czego chcesz się nauczyć? Po chwili padło jednak... No to... pan Marek? Pan Marek? Nie wierzę! Nie! Naprawdę?! Nie, no Marek. Jak to jest możliwe - Justyna Steczkowska teatralnie rozkładała ręce. W szoku był też Baron z Afromental. To jest porażka sezonu. Porażka sezonu, moja osobista. Za to lider legendarnej grupy TSA triumfował. Marek Piekarczyk wstał ze swojego miejsca i zaczął tańczyć między fotelami jury. Marek. Ty nie jesteś w szoku? - dopytywała Steczkowska. Mądra dziewczyna, co chcesz od niej - odpowiadał. Ty jej coś dałeś, jakim cudem ona wybrała ciebie - nie dowierzała. Bo jest mądra - skwitował krótko. Na koniec Steczkowska jeszcze raz dała odczuć jak bardzo jest zawiedziona: Ja jestem tak wkurzona Marek na Ciebie, że nie chcę nawet rozmawiać z Tobą. To teraz pójdziemy razem na wino i...

Piąty odcinek The Voice of Poland
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
The Voice: Steczkowska do Górniak: Zrobiłam Ci na złość, bo wszyscy wiedzą, że cię...
Kto wzbudził takie emocje?

Za nami piąty odcinek piątej edycji " The Voice of Poland ". Skończył się etap tzw. przesłuchań w ciemno. Na castingach do tej pory pojawiło się kilka wybitnych solistów, o których zaciekle walczyli wszyscy jurorzy. Dużo emocji wywołali również ci, którzy nie dostali się do kolejnych etapów. Przypomnijmy: The Voice: Michalina zadziwiła jurorów. Byli pewni, że jest chłopakiem Na scenie jako pierwsza pojawiła się dziś Iga Kozacka , która zachwyciła wszystkich trenerów poza Justyną Steczkowską . Choć solistka bardzo się stresowała, trenerzy dobrze ocenili jej występ. Trafiła do grupy Edyty Górniak . Kolejną zawodniczką była Justyna Zuba . Dziewczyna wykonała trudny utwór Adele. Znalazła się w grupie do  Tomsona i Barona . Następnie na scenie pojawiła się Marta Fedyniszyn , o którą walczyli Edyta i Marek Piekarczyk . Wspólny występ z jurorką przekonał ją do wyboru diwy.    Kolejną solistką była Marta Wronka , która powaliła na kolana wszystkich trenerów poza Edytą. Choć panowie bardzo przekonywali Martę, żeby trafiła do ich drużyn, solistka postawiła na Justynę. Byłam przekonana, że ona jest zakochana w Marku, dlatego nic nie mówiłam - mówiła Steczkowska Do grupy Marka trafiła za to Monika Lewczuk , była modelka. Następną solistką była Agnieszka Twardowska . Po raz pierwszy odwrócili się wszyscy trenerzy. Dziewczyna oczarowała publiczność, a walka o nią była bardzo zacięta: Edyta: Agnieszka, nie masz wyjścia, musisz przyjść do mojej klasy. Justynka, czemuś ty się odwróciła, cholera jasna! Justyna: Zrobiłam ci na złość, ponieważ wszyscy wiedzą, że... kocham Cię. Edi, musisz mi przybić piątkę. Czy media to widzą i się nie wstydzą, że piszą takie rzeczy? Śpiewałaś tak pięknie, wzruszyłaś mnie.  Wybór nie mógł być inny - Agnieszka trafiła do Justyny....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik