Lanberry poznaliśmy w 3. edycji "The Voice of Poland". Swoim wykonaniem utworu "Imagine" zaczarowała publiczność, ale niestety nie jurorów. Żaden z zasiadających wówczas w jury artystów nie odwrócił swojego fotela. I choć później tej decyzji żałowali wszyscy, to jednak niestety Lanberry musiała pożegnać się z dalszą przygodą z show.

Reklama

Małgorzata Uściłowska na szczęście nie poddała się i wytrwale dążyła do realizacji swoich celów i marzeń. Dziś jej hity śpiewa cała Polska, a co więcej, Lanberry właśnie dołączyła do grona jurorów "The Voice of Poland". Nam opowiedziała, jak sama patrzy na swoją drogę - od odrzuconej w programie uczestniczki do jego jurorki!

- To jest piękna historia. 10 lat temu stałam tutaj na tej scenie. Niestety, nikt się nie odwrócił, ale nie poddałam się i z chyba jeszcze większą siłą i determinacją chciałam spełniać swoje marzenia - powiedziała przed naszą kamerą Lanberry.

Dziś wokalistka w jury "The Voice of Poland" zasiada m.in. z Tomsonem i Baronem oraz Markiem Piekarczykiem, którzy 10 lat temu nie odwrócili się podczas jej występu! Czy rozmawiali kiedyś na ten temat? Zobaczcie, co na ten temat zdradziła nam jeszcze Lanberry!

Reklama

Zobacz także: "The Voice of Poland": Lanberry niczym kolorowy ptak na ramówce TVP

fot. Jan Bogacz
Reklama
Reklama
Reklama