TV-Show

"Taniec z Gwiazdami" Piotr Mróz wygrał 100 tysięcy złotych! Na co przeznaczy nagrodę?

Piotr Mróz w parze z Hanną Żudziewicz zdobył najwyższą wygraną 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktor już zaplanował, jak spożytkuje pieniądze? Zdradził, do czego się już zobowiązał.

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali 12. edycję "Tańca z Gwiazdami"! Widzowie byli zachwyceni ogromną pracowitością Piotra i tym, jak wspaniale odnalazł się w tanecznym wyzwaniu. Uczestnik z odcinka na odcinek stawał się coraz lepszym tancerzem, a po finałowym tańcu usłyszał od Michała Malitowskiego, że tańczy jak profesjonalista. Nic  więc dziwnego, że to właśnie do aktora powędrowała kryształowa kula i nagroda pieniężna, 100 tysięcy złotych. Na co Piotr Mróz przeznaczy tak wysoką wygraną? Aktor wyjawił, że już się zobowiązał do spłacenia pewnych należności... 

"Taniec z Gwiazdami" Piotr Mróz wygrał 100 tysięcy złotych!  Ma już plany, jak wydać te pieniądze!

Aktor w rozmowie z "Party.pl" wyznał, że nie marzył o wygranej w "Tańcu z Gwiazdami". Uczestnik tanecznego show starał się skupiać tylko na tym, że przeszedł do kolejnego odcinka i zajmował się jedynie przygotowaniami do swoich najbliższych występów. Piotr Mróz dzięki temu podejściu wypracował sobie doskonały system nauki i podejścia do swoich występów, który przyniósł mu wygraną w programie. 

W tanecznej rywalizacji Piotra wspierała mama i jego partnerka. Dla aktora "Gliniarzy" było to szczególnie ważne, bo jak mówił, spełnił marzenie swojej mamy i nie tylko wystąpił na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" ale także zdobył kryształową kulę. Czy w związku z tym pieniądze będzie chciał przekazać swojej mamie? Zwycięzca tanecznego show wyjawił, co planuje!

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": widzowie zadowoleni z wyników finału. A jurorzy? "Niepocieszeni się wydają"

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz nie kryli swojej ogromnej radości ze zwycięstwa. Jurorzy i widzowie wspólnie przyznawali, że walka w finale była bardzo wyrównana. Kajra i Rafał Maserak dali także ogromny popis swoich umiejętności, jednak mimo wzruszeń, które dostarczyli widzom, nie wygrali 12. edycji. 

Finał 12. edycji
East News

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner