Taniec z Gwiazdami ogladalnosć

Wiemy, ile osób oglądało 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Czy kontrowersyjni uczestnicy przyciągnęli widzów?

Taniec z Gwiazdami ogladalnosć

 

Jaka była oglądalność 1. odcinka 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”? O programie było głośno tuż przed odcinkiem na żywo, a to za sprawą "rozstania " Beaty Tadli i Jarosława Kreta, którzy oboje występują w show.

 

Czy nowa edycja po półrocznej przerwie przyciągnęła widzów? Okazuje się, że start był bardzo dobry, bowiem show oglądało średnio ponad 3,1 miliona widzów. Tym samym show był najchętniej oglądanym programem rozrywkowym weekendu. Stacja zanotowała wysokie udziały 20,4% w grupie 4+ i 15,5% w grupie 16-49.

 

W pierwszym odcinku zobaczyliśmy tańce wszystkich jedenastu występujących w programie par, dla których sporą niespodzianką był brak eliminacji. W jury show pojawiła się nowa twarz - gwiazda brytyjskiego „Tańca z Gwiazdami”, tancerka Ola Jordan. Do najlepszych par w piątkowy wieczór zdaniem jurorów należeli: Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański, Popek i Janja Lesar, Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski oraz Beata Tadla i Jan Kliment. 

 

Nadal głośno jest na temat oświadczania Jarka Kreta w sprawie rozstania z Beatą Tadlą. A także wokół rapera Popka, który na widownię przyprowadził nawet swoją córkę

 

Zobacz także: To najgorszy występ w historii "Tańca z Gwiazdami". Jak zatańczył i ile punktów zdobył Jarosław Kret? ZDJĘCIA

 

Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" zrobił furorę. 

Taniec z gwiazdami pierwszy odcinek
ONS.pl

 

Czy będziesz oglądać 2. odcinek "Tańca z Gwiazdami"?

Taniec z Gwiazdami

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58