Oliwia Bieniuk i Kajra w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami.jpg
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Piotr Molecki/East News
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Kto odpadł w 6. odcinku? Zobaczcie relację! 

Z programem pożegnała się kolejna gwiazda! Sprawdźcie, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"!

Za nami 6. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy show Polsatu znów pojawili się na parkiecie i zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Tydzień temu z programem pożegnali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, a dziś o przejście do kolejnego odcinka walczyli: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. 

"Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović zdradziła, jak dostała się do programu. Z kim rywalizowała?

Relacja z 6. odcinka "Tańca z Gwiazdami"

W szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy tańczyli do piosenek zespołu Abba. Kajra i Rafał Maserak zaprezentowali tango do piosenki „Voulez – Vous”. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli swing przy dźwiękach „Honey, honey”, Juras i Wiktoria Omyła pokazali cha-chę do „Mamma Mia”, Piotr Mróz i Hania Żudziewicz zatańczyli paso doble do „Gimme, gimme, gimme”, a Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprezentowali sambę do „Dancing Queen”. 

Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Kajra i Rafał Maserak. Jak ich taniec ocenili jurorzy?

- Tango to zdecydowanie twój taniec- mówił Michał Malitowski. 

- Ja na początku się wystraszyłam, ponieważ taka energia była, że aż mnie zatkało- dodała Iwona Pavlović. 

Andrzej Piaseczny: 9 pkt.
Iwona Pavlović: 8 pkt.
Michał Malitowski: 7 pkt.
Andrzej Grabowski: 10 pkt.

Zobacz także: Izabela Janachowska poprawiła zęby? Internauci sugerują, że gwiazda ma nowy uśmiech

Kajra w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami
Adam Jankowski/REPORTER

Jako drudzy wystąpili Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Jak ich swing oceniło jury?

- Oliwia, dziecko...- zaczął Andrzej Piaseczny. Podobało mi się- dodał.

- W tym swingu nie było swingu, w ogóle mam watpliwości, czy to w ogóle był swing, a w zasadzie wiem, że to nie był swing- oceniła Iwona Pavlović.

Andrzej Piaseczny: 8 pkt.
Iwona Pavlović: 3 pkt.
Michał Malitowski: 5 pkt.
Andrzej Grabowski: 7 pkt.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Roksana Węgiel w kolejnej edycji?! Paulina Sykut zdradziła za dużo?! 

Oliwia Bieniuk w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami
Piotr Molecki/East News

Kolejna para to Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Czy oczarowali swoim występem?

- Rozwalacie system- mówiła Iwona Pavlović.

- Genialnie i już, jak zwykle- dodał Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny: 9 pkt.
Iwona Pavlović: 9 pkt.
Michał Malitowski: 9 pkt.
Andrzej Grabowski: 9 pkt.

Na parkiecie zaprezentowali się również Juras i Wiktoria Omyła. 

- Mnie najbardziej się podobało to, co wyprawiałeś z Wiktorią na początku- mówił Andrzej Grabowski, mówiąc o efektownych podnoszeniach.

Andrzej Piaseczny: 9 pkt.
Iwona Pavlović: 5 pkt.
Michał Malitowski: 4 pkt.
Andrzej Grabowski: 7 pkt.

Kolejna para to Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Jak ich występ ocenili jurorzy?

- To jest taki etap, że nasze wymagania rosną. Ja bym chciala zeby to było pięć najlepiej tańczących par, a nie najpopularniejszych par- mówiła Iwona Pavlović. W tańcu nie można myśleć, taniec trzeba czuć- dodała.

- Sylwia jesteś najlepszym przykładem, że wiara czyni cuda- dodał Andrzej Grabowski.

Andrzej Piaseczny: 8 pkt.
Iwona Pavlović: 5 pkt.
Michał Malitowski: 5 pkt.
Andrzej Grabowski: 7 pkt.

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"?

Podczas drugiej rundy uczestnicy zaprezentowali się w drugim tańcu:

Kajra i Rafał zatańczyli rumbę, za którą otrzymali łącznie aż 40 punktów. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli quickstepa i dostali 25 punktów. Kolejna para to Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz- para zatańczyła walca angielskiego za którego otrzymali 40 punktów. Juras i Wiktoria Omyła zatańczyli quickstepa, którego jurorzy ocenili na 33 punkty. Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprezentowali fokstrota i otrzymali 36 punktów. 

Niestety, dziś z programem musiała pożegnać się jedna z par. Tym razem z tanecznego show odpadli Łukasz Juras Jurkowski i Wiktoria Omyła. 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" Sylwia Bomba jest zła na Iwonę Pavlović? "Bomba wybuchła"

Jury w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami
Piotr Molecki/East News

Uczestnicy w 2. odcinku Tańca z Gwiazdami 12
Mateusz Jagielski/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Kto odpadł z programu? To spore zaskoczenie!
Która para poradziła sobie najgorzej i musiała pożegnać się z show Polsatu? Zobaczcie naszą relację!

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Tydzień temu z tanecznego show Polsatu odpadli Denis Urubko i Janja Lesar, a dziś kolejna para musiała pożegnać się z programem. Kto tym razem zatańczył po raz ostatni? Zobaczcie naszą relację z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami"! Relacja z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami" W drugim odcinku dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpili: Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Radosław Liszewski i Lenka Klimentova, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Wojciech Węcławowicz czyli Fit Old Boy i Paulina Biernat, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Jak poradzili sobie na parkiecie? Jako pierwsi wystąpili Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz- para zatańczyła walca. Jak ocenili ich jurorzy? - Piotrze zmroziło mnie, ale pozytywnie- mówiła Iwona Pavlović. Popraw tylko troszkę dół- dodała. Oceny jury: Andrzej Piaseczny: 10 pkt. Iwona Pavlović: 8 pkt. Michał Malitowski: 6 pkt. Andrzej Grabowski: 9 pkt. Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Piotr Mróz z serialu "Gliniarze" miał wypadek samochodowy! Dramatyczna relacja Wzruszona Sylwia Bomba wspomina rozstanie z partnerem w "Tańcu z Gwiazdami" Druga para, która zaprezentowała się na parkiecie to Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Para zatańczyła  jive'a. Sylwia Bomba w filmie pokazywanym przed występem nie ukrywała łez wspominając rozstanie z byłym partnerem. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" przyznała, że ma za sobą nieudany związek. To jest cieżka dla mnie sytuacja, ponieważ ja pochodzę z rodziny, gdzie mooi rodzice są 35 lat razem-...

Kinga Sawczuk odpadła w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w 5. odcinku? "To nie był dla ciebie najlepszy taniec..."
Finał najpopularniejszego tanecznego show coraz bliżej. Dziś na parkiecie Polsatu zostało tylko sześć par. Kto wypadł najlepiej, kto niestety nie będzie już mieć kolejnej szansy? Zobaczcie naszą relację.

To już 5. poniedziałkowy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". A na parkiecie, po ostrych ocenach jury w 4. odcinku, zostało tylko sześć par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem"  Sylwia Bomba  i Jacek Jeschke. Która para wypadła tym razem najlepiej, a kto musiał pożegnać się z show? Czy jest już zdecydowany faworyt do zdobycia Kryształowej Kuli? Zobaczcie naszą relację z najnowszego odcinka show. Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk w parze bratem! Syn Anny Przybylskiej wystąpi w programie 5. odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", relacja W tym tygodniu w "Tańcu z gwiazdami" było naprawdę wzruszająco. Nasze gwiazdy występowały z bliskimi! Jak wypadli? Szymona, brata Oliwki Bieniuk zobaczyliśmy ostatnio jak dopingował siostrę na widowni. Wielu zszokowało wówczas jak bardzo już wyrósł. Dziś 15-latek pokazał się na parkiecie. Jak wypadły w parze ukochane dzieci nieodżałowanej Ani Przybylskiej ? Do zatańczenia dostali jive'a. Szkoda, że jeszcze z Jasiem nie mogliśmy zatańczyć. Byłoby naprawdę super - mówiła Oliwia. Jak im poszło w towarzystwie Michała Bartkiewicza? Iwona Pavlović pochwaliła Oliwię: Nie wiem, czy zatańczyłaś lepiej, na pewno lżej, luźniej. Jednak rodzina, to jest rodzina. Ta więź bardzo mocno widzieliśmy. A Ty Szymon zatańczyłeś bardzo ładnie - Iwona. Michał był zachwycony talentem Szymona, który tańczył przecież zaledwie kilka dni. Razem dostali jednak nieprzesadnie dużo... 27 punktów.  Na widowni dopingowali ich tata -...

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami
East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13": Kto odpadł z show? Rutkowski zmasakrowany, Jelonek i Jamala zachwycili! 
W pierwszym odcinku nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" pożegnaliśmy jedną z par! Kto okazał się najlepszy i zebrał najwyższe noty od jurorów? Zobaczcie!

W pierwszym odcinku 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" na parkiecie zaprezentowało się aż 11. par, jednak dla jednej z nich był to pierwszy i ostatni występ. Kto według jurorów i widzów poradził sobie najsłabiej, a kto zachwycił i dostał najwyższe noty? W tym newsie znajdziecie pełną relację z show, zdjęcia oraz niezbędne informacje!  "Taniec z Gwiazdami 13" - relacja z 1. odcinka! Oto wszystkie pary, które wezmą udział w 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”. W pierwszym odcinku wystąpiąli w takiej kolejności:   Para nr 1, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński Para nr 2, Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła Para nr 3, Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz Para nr 4, Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska Para nr 5, Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki- Sipajło Para nr 6, Michał Mikołajczak i Julia Suryś Para nr 7, Maja Włoszczowska i Roman Osadichiy Para nr 8, Jamala i Jacek Jeschke, walc angielski Para nr 9, Wiesław Nowobilski i Janja Lesar Para nr 10, Jacek Jelonek i Michał Danilczuk Para nr 11, Natalia Janoszek i Rafał Maserak News będzie aktualizowany na bieżąco! Jako pierwsza na parkiecie zaprezentowali się Ilona Krawczyńska, prowadząca "Farmę" w Polsacie oraz Robert Rowiński. Zatańczyli sambę. Taki początek to ja rozumiem! [...] - mówił Michał Malitowski Andrzej Piaseczny: 9 Iwona Pavlović: 8 Michał Malitowski: 8 Andrzej Grabowski: 8 Razem: 33  Następnie tango wykonali Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła! Wszystkie kroczki fantastycznie, ale tango to jeszcze ogień, róża w zębach, ale mi jej zabrakło - mówił Grabowski Niczego tutaj nie brakowało! Sylwetka idealna do ramy, ale przez co nie sprawdził się dół - dodała Iwona Andrzej Piaseczny: 7 Iwona Pavlović: 6 Michał Malitowski: 5 Andrzej Grabowski: 7...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik