Nina Tyrka wściekła na Agnieszkę Kaczorowską?
ONS

Konflikt w "Tańcu z Gwiazdami"? Tancerze mają dosyć Agnieszki Kaczorowskiej?!

Nina Tyrka wściekła na Agnieszkę Kaczorowską?
ONS

Tancerze z "Tańca z Gwiazdami" mają dosyć Agnieszki Kaczorowskiej? Według "Super Expressu" w show Polsatu pojawił się poważny konflikt właśnie pomiędzy Kaczorowską a pozostałymi uczestnikami. Informator tabloidu twierdzi bowiem, że tancerze zazdroszczą swojej koleżance m.in. znacznie wyższego wynagrodzenia. Utworzyła się nawet koalicja przeciwko Agnieszce na czele ma stać Nina Tyrka.

Agnieszka zarabia najwięcej spośród wszystkich zatrudnionych tancerzy i w programie traktowana jest na równi z gwiazdami - zdradził informator tabloidu. - To jej najwięcej uwagi poświęcają media, a inne dziewczyny są o to trochę zazdrosne. Szczególnie, że wcale nie uważają, żeby była jakąś wybitną tancerką. Nina nie znosi Agnieszki. Uważa, że przesadnie gwiazdorzy, a swój status zawdzięcza nie umiejętnościom, ale romansom relacjonowanym w prasie. Wraz z innymi dziewczynami odsunęły ją od swojej paczki - pisze SE.pl.

Czy na planie show Polsatu rzeczywiście jest aż tak gorąco? 

Już dzisiaj kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami"- ciekawe jak tym razem na parkiecie poradzi sobie Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki, którzy w dwóch pierwszych odcinkach show nie zachwycili swoim tańcem. Trzymacie kciuki za tę parę?

 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska boi się, że odpadnie z "TzG", bo ni "uwiodła" Rozbickiego?! Wiemy jak jest naprawdę!

 

Agnieszka Kaczorowska ofiarą spisku w Tańcu z Gwiazdami?

 

Nina Tyrka jest wściekła na Agnieszkę Kaczorowską?

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32