Edyta Herbuś Edyta Herbuś Edyta Herbuś Edyta Herbuś Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
Instagram
1/5
Edyta Herbuś
Instagram

Niebawem na antenie Polsatu zobaczymy 8. edycję show "Taniec z Gwiazdami". Program zawsze budzi ogromne emocje i przyciąga tłumy widzów przed ekrany telewizorów. Nic dziwnego, każdy chce zobaczyć taneczne popisy znanych gwiazd, które na co dzień z tańcem nie mają wiele wspólnego. Zbliżająca się edycja show będzie tym bardziej gorąca, bo zobaczymy wyjątkowe gwiazdy: Popka, Renatę Kaczoruk, Wiktorię Gąsiewską czy Beatę Tadlę, walczącą ze swoim życiowym partnerem - Jarosławem Kretem. Co ciekawe, fakt24.pl spytał Edytę Herbuś, czy jest szansa, że zobaczymy ją w show. Co odpowiedziała? Zobaczcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Nie tylko Beata Tadla i Jarosław Kret będą walczyć przeciwko sobie w „Tańcu z Gwiazdami”! Pojawi się jeszcze jedna para, która zatańczy osobno!

2/5
Edyta Herbuś
Instagram

Lata temu Edyta Herbuś występowała w „Tańcu z Gwiazdami” w roli tancerki. To właśnie ten program otworzył jej drzwi do kariery! Dopiero później Edyta Herbuś zaczęła stawiać pierwsze kroki przed kamerą jako aktorka. Czy więc chciałaby znów tańczyć w show?

 

Zobacz: Edyta Herbuś zdradziła nam co wydarzy się w "Pierwszej miłości"! Okazuje się, że serialowa Sylwia mocno namiesza

3/5
Edyta Herbuś
Instagram

Okazuje się, że Edyta Herbuś otrzymuje propozycje wzięcia udziału w „Tańcu z Gwiazdami”! W rozmowie z fakt24.pl zdradziła, jak na nie reaguje!

 

Zobacz: To najsłodsze, co dziś usłyszycie! Edyta Herbuś zdradza jak tacierzyństwo zmieniło Mateusza Banasiuka!

4/5
Edyta Herbuś
Instagram

Edyta Herbuś odpowiedziała na pytanie, jak zareagowałaby na telefon od Niny Terentiew w sprawie „Tańca z Gwiazdami”.

 

Królowej się nie odmawia, to wiadomo. Ale szczerze mówiąc te telefony dzwonią, dzwoni produkcja tego programu i rzeczywiście takie zaproszenia są, w tej edycji również były i ja zawsze mówię to samo, że trzymam kciuki za uczestników i pozdrawiam gorąco widzów, ale na tym etapie już inne obowiązki zawodowe wzięły górę i zostawiam tę przestrzeń kolegom.

 

Zobacz: Już wiadomo, z kim zatańczy dziewczyna Adama Zdrójkowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"! Przystojniejszy od aktora? ;) 

5/5
Edyta Herbuś
Instagram

My ubolewamy, że Edyta Herbuś jednak nie wystąpi w show, a wy? :(

 

Zobacz: Bez nich "Taniec z Gwiazdami" nie będzie już taki sam! Kto odszedł z programu? ZDJĘCIA