Taniec z Gwiazdami: jurorzy
East News/Piotr Molecki
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami 13": Kolejna para odpadła z programu! Zaskakująca decyzja 

W "Tańcu z Gwiazdami" znów nie zabrakło wielkich emocji. Która para musiała pożegnać się z tanecznym show i już nie będzie walczyć o Kryształową Kulę?

13. "Tańca z Gwiazdami" dotarła już do półmetka! W najnowszej odsłonie tanecznego show Polsatu zaprezentowało się siedem par, jednak jedna z nich już dziś musiała pożegnać się z marzeniami o Kryształowej Kuli. Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" i nie pojawi się w kolejnym odcinku programu? Sprawdźcie!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke tłumaczą, dlaczego nazwali córkę Róża

Michał Mikołajczak odpada z "Tańca z Gwiazdami"

Tydzień temu okazało się, że decyzją widzów z "Tańcem z Gwiazdami" musiała pożegnać się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki. Dziś o przejście do następnego odcinka programu walczyli Karolina Pisarek i Michał Bartkowiak, Jacek Jelonek i Michał Danilczuk, Jamala i Jacek Jeschke, Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, Natalia Janoszek i Rafał Maserak oraz Michał Mikołajczak i Julia Suryś. 

Z programem pożegnali się Michał Mikołajczak i Julia Suryś, którzy zachwycili jurorów swoim występem. 

Zobacz także: Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Sylwia Madeńska ocenia: "Wszystko się rozegra między..."

Taniec z Gwiazdami: Michał Mikołajczak i Julia Suryś
East News/Piotr Molecki

Piąty odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowy, a wszystko to za sprawą sentymentalnej podróży, którą zaproponowała nam stacja Polsat. Z okazji 30-lecia Telewizji Polsat pojawiło się mnóstwo gwiazd związanych ze stacją. Jako pierwsza na parkiecie pojawiła się znana z polskiej wersji "Idola" Alicja Janosz, która wykonała utwór "One Day in Your Life" z repertuaru Anastacii. Do tego numeru tango zatańczyli Janja Lesar oraz Wiesław Nowobilski. Para numer 3, czyli Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz zatańczyli swinga do utworu "Radio Hello" zespołu Enej, który zwyciężył pierwszą edycję "Must Be The Music". 

Na parkiecie pojawił się również Stefano Terrazzino, który wygrał trzeci sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Utalentowany tancerz, tym razem wystąpił w roli wokalisty i zaśpiewał „Jesienne róże” do foxtrota Jacka Jelonka i Michała Danilczuka. Pozostałe pary zatańczyły do ulubionych piosenek wybranych przez zaproszone gwiazdy m.in. Dorotę Gawryluk z Polsat News. 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Iwona Pavlović zaliczyła wpadkę. Pomyliła imię i nazwisko uczestnika!

Taniec z Gwiazdami: Wszystkie pary
East News/Piotr Molecki

Niekwestionowanym numerem jeden dla jurorów okazali się Jamala i Jacek Jeschke, którzy zatańczyli ogniste tango. Ich występ został oceniony na 40 punktów, a jury jednogłośnie stwierdziło, że to najlepszy występ całej 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Zgadzacie się z werdyktem? 

Taniec z Gwiazdami: Jacek Jeschke i Jamala
East NewsPiotr Molecki

Taniec z Gwiazdami: Ilona Krawczyńska
East News/Adam Jankowski/REPORTER

Taniec z Gwiazdami: Rafał Maserak i Natalia Janoszek
East News/Piotr Molecki

Taniec z Gwiazdami: Alicja Janosz
East News/Piotr Molecki

Taniec z Gwiazdami: Jacek Jelonek 5. odcinek 4
East News/Piotr Molecki

Półfinaliści 10. edycji "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
Półfinał "Tańca z Gwiazdami" już za nami! Kto musiał pożegnać się z programem?
Ogromne emocje w półfinale Tańca z Gwiazdami! Kto pożegnał się z programem?

Półfinał dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"  już za nami! W dzisiejszym odcinku tanecznego show Polsatu wystąpiły już tylko trzy pary. O wejście do finału walczyli Damian Kordas i Janja Lesar, Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke oraz Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Przypominamy, że tydzień temu z "Tańca z Gwiazdami" odpadły aż dwie pary: Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko. A kto dziś pożegnał się z show?  Zobaczcie naszą relację z półfinału programu! Kto pożegna się z "Tańcem z Gwiazdami"? Tuż przed półfinałem Basia Kurdej-Szatan opublikowała w sieci zdjęcie z Sandrą Kubicką i Damianem Kordasem. Jak widać, uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" cały czas mocno się wspierają!  W takim fajowym gronie być w półfinale @tanieczgwiazdami to czysta przyjemność :)))))))) @sandrakubicka @damiankordas - trzymam za nas wszystkich dziś !!!! Rozwalimy tę scenę !!! 💪💪💪- napisała aktorka.  Niestety, dziś jedna z gwiazd pożegnała się z programem. Kto zajął 3. miejsce w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", a kto będzie walczył w wielkim finale? Zobaczcie naszą relację!  Dzisiejszy odciek został podzielony na trzy rundy. W pierwszej pary wykonają taniec, za który we wcześniejszych odcinkach otrzymali najmniej punktów. W drugiej rundzie uczestnicy zatańczyli z gwiazdami z poprzednich edycji. Po dwóch tańcach dowiedzieliśmy się, która para przeszła do finału! W trzeciej rundzie dwie pary walczyły o przejście do kolejnego odcinka.  Jako pierwsi zatańczyli Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Para zatańczyła pasodoble! Jak sobie poradzili? Było dobrze, było o wiele lepiej niż poprzednio. Dużo błędów dzisiaj było, ale kształty były o wiele lepsze-...

Iwona Pavlović zatańczyła z Rafałem Maserakiem
EastNews
TV-Show
Iwona Pavlović zatańczyła z Rafałem Maserakiem! Niesamowite show w "Tańcu z Gwiazdami"
Iwona Pavlović zatańczyła z Rafałem Maserakiem! Niesamowite show w "Tańcu z Gwiazdami"

Iwona Pavlović od samego początku ocenia występy gwiazd w programie "Taniec z Gwiazdami". Jest bardzo surowa, profesjonalna, ale sprawiedliwa. A jak sama tańczy? W półfinałowym odcinku miliony widzów mogło się o tym przekonać - wraz z Rafałem Maserakiem zatańczyli bowiem romantyczną rumbę i... wszystkich zachwycili! Jak tańczy Iwona Pavlović? Ten występ był wielką niespodzianką w ostatnim odcinku show Polsatu. W końcu zobaczyć na parkiecie samą Czarną Mambę to naprawdę coś! Jurorka, choć już od dawna nie tańczy zawodowo, a głównie ocenia innych, nie wyszła z formy! Rumba w jej wykonaniu zasłużyła na same dziesiątki! Zobaczcie sami!  Kto w finale "Tańca z Gwiazdami"? A w finale już za tydzień o Kryształową Kulę powalczą Damian Kordas i Janja Lesar oraz Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Z programem musieli się pożegnać Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Podczas finału zaprezentują się jednak wszystkie pary, które brały udział w tej edycji. Na czyj powrót czekacie najbardziej? Dla Iwony i Rafała zaśpiewał sam Michał Bajor! Ich występ był spektakularny!   

Trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami - próby
Facebook
Newsy
Trzeci odcinek "TzG" za nami. Z programu odpadli...
Takiej decyzji nikt się nie spodziewał

" Taniec z Gwiazdami " to hit telewizyjny tej wiosny. Od kilku miesięcy wzbudza wielkie zainteresowanie mediów, a gwiazdy w nim występujące to najgorętsze nazwiska w polskim show-biznesie. Już po pierwszym odcinku dowiedzieliśmy się, kogo widzowie darzą największą sympatią. Zobacz: Siwiec, Zając czy Moro? Która dostała najwięcej głosów od widzów w "TzG"? W dzisiejszym odcinku show zaprezentowały się wszystkie pary taneczne, które wykonały tańce latynoamerykańskie i standardowe.Jako pierwsza na parkiecie zaprezentowała się Klaudia Halejcio i Tomasz Barański , którzy zatańczyli fokstrota i zachwycili jurorów. Równie dobrze wypadł Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar oraz Piotr Gruszka i Nina Tyrka .   Jednak najwięcej punktów zebrała Joanna Moro , która z Rafałem Maserakiem zatańczyła romantyczną rumbę.  Najsłabiej wypadli za to: Natalia Siwiec i Karolina Szostak .  Punktacja jurorów wyglądała następująco:  Aneta Zając i Stefano (walc wiedeński) - 28 pkt. Natalia Siwiec i Jan (tango) - 18 pkt. Rafał Brzozowski i Izabela (jive) - 31 pkt. Karolina Szostak i Andrej (samba) - 19 pkt. Dawid Kwiatkowski i Janja (quickstep) - 35 pkt. Piotr Gruszka i Nina (walc angielski) - 33 pkt. Joanna Moro i Rafał (rumba) - 39 pkt. Jacek Rozenek i Magda (cha-cha) - 26 pkt. Antoni Królikowski i Kamila (fokstrot) - 28 pkt. Klaudia Halejcio i Tomasz (fokstrot) - 36 pkt. Odcinek wygrała Joanna Moro, zaraz za nią uplasował się Dawid Kwiatkowski, brąz zaś zdobył Piotr Gruszka. Z programem musieli pożegnać się: Antoni Królikowski i Kamila Kajak. Zobacz:  Gwiazdy pozują w pięknych strojach po drugim odcinku "TzG" Zdjęcia z próby generalnej do trzeciego odcinka:

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik