Agnieszka Kaczorowska otwiera szkołę tańca. Jacek Jeschke będzie jednym z nauczycieli?
East News
1/9
Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z gwiazdami
East News

 

Agnieszka Kaczorowska rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Agnieszka wzięła udział w sześciu edycjach popularnego show, tańczyła z wieloma gwiazdami, zaliczyła kilka wpadek i wywołała kilka skandali. Jej udział w tanecznym show zasługuje na podsumowanie!

 

Agnieszka Kaczorowska z "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" była związana od 2014 roku, ale jak napisała nie wspomina tego okresu zbyt dobrze:

 

Wszyscy, którzy widzieli w piątki uśmiechnięte twarze i kolorowe sukienki, nie wiedzą ile tak naprawdę energii i zdrowia kosztuje ten program. Nie umiem robić coś na pół gwizdka, więc angażowałam się zawsze w to całą sobą, pracowałam znacznie więcej niż ktoś ode mnie wymagał, przez 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin dziennie. To przynosiło także samotność, bo gdzie czas na życie prywatne?! Obecnie jestem na innym etapie życia.

 

Gwiazda zakończyła już przygodę z „Tańcem z gwiazdami” i teraz czas na podsumowanie jej udziału w show!

 

Zobacz: Kaczorowska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami" na zawsze! Ostry wpis gwiazdy

2/9
Wybory Mistera Polski 2016, Rafał Maślak, Agnieszka Kaczorowska
ONS

 

Jednym z partnerów Agnieszki Kaczorowskiej w "Tańcu z gwiazdami" był Rafał Maślak. Media szybko zaczęły doszukiwać się romansu między parą. Na scenie nie szczędzili sobie czułości, jednak szybko okazało się że były to tylko pozory, aby zdobyć przychylność widzów. Po zakończonej edycji w mediach społecznościowych rozpoczął się konflikt między tancerką a Misterem Polski. Kaczorowska w wywiadzie dla "Twojego Imperium" powiedziała o Maślaku:

 

Na superprzystojnego mężczyznę z umięśnioną klatą mogę popatrzeć przez chwilę i mam dość. Mnie porywa inteligencja, piękny mózg - ostro oceniła mistera Kaczorowska.

 

Maślak nie pozostał dłużny i opublikował na Facebooku ostry wpis, w którym zdradził, że dał tancerce kosza:

 

Czytając czasami wypowiedzi „aktorek” jednej roli, można co najwyżej się uśmiechnąć, wiedząc, jak jest naprawdę. Inteligentne kobiety szukają w mężczyźnie pięknego umysłu, infantylne i uważające się za intelektualistki, jedynie „pięknego mózgu” i romansu na siłę. Kiedy facet nie wykazuje zainteresowania, od razu znajdują wytłumaczenie i przerzucają się na... starszych lub zamożniejszych.

 

Na szczęście konflikt szybko się zakończył, a wraz z nową edycją programu pojawiły się nowe skandale. Zobaczcie, z kim jeszcze łączona była Agnieszka Kaczorowska...

3/9
Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz
East News

 

Kolejny gorący romans, o który była podejrzewana Agnieszka Kaczorowska w "Tańcu z gwiazdami" miał być z siatkarzem, Łukaszem Kadziewiczem. Sportowiec ma opinię "zdobywcy kobiecych serc", a zdjęcia na którym przytula i całuje tancerkę nie pozostawiały złudzeń. Oboje zgodnie zaprzeczali wszelkim plotkom na temat ich romansu, ona ze spokojem, on z kolei podchodził do nich zdecydowanie bardziej nerwowo.  W końcu był wtedy w związku. Rewelacje na temat tego romansu zakończyły się wraz z końcem udziału w tanecznym show.

 

To nie koniec miłosnych skandali Agnieszki Kaczorowskiej. O kolejny związek była podejrzewana ze swoim przyjacielem...

4/9
Agnieszka Kaczorowska otwiera szkołę tańca. Jacek Jeschke będzie jednym z nauczycieli?
East News

 

Agnieszka Kaczorowska była też podejrzewana o związek ze swoim przyjacielem, Jackiem Jeschke.  W mediach pojawiły się informacje, że tancerka flirtowała zarówno z Jackiem, jak i z jego bratem Wojtkiem. Jednak z żadnym z nich nie związała się. Na szczęście w końcu znalazła miłość i teraz jest szczęśliwą żoną. 

 

Zobaczcie najoryginalniejsze stylizacje tancerki w "Tańcu z gwiazdami". Niektóre projekty zaskakują...

5/9
East News

 

O niektórych zdjęciach Agnieszki, które zostały zrobione w programie trudno będzie zapomnieć!

6/9
Agnieszka Kaczorowska
ONS

 

W 2017 roku w "Tańcu z gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska była partnerką Michała Malinowskiego. Co prawda, nie udało im się wygrać Kryształowej Kuli, ale ich udział zostanie zapamiętany na długo, głównie za sprawą ciekawych stylizacji tancerki. Chyba jeszcze nigdy nie odsłaniała tak dużo! 

7/9
Agnieszka Kaczorowska i Michał Malinowski w Tańcu z Gwiazdami
East News

 

Agnieszka Kaczorowska w roli kobiety kota. Tancerka w tym kostiumie pokazała, że może pochwalić się doskonała sylwetką!

8/9
Agnieszka Kaczorowska pokazała chłopaka na Instgaramie. Kim jest Maciej Pela?

 

Kolejna sceniczna stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej, która zasługuje na uwagę. Co prawda ciężko mówić o wpadce, w końcu to kreacja sceniczna, ale ten projekt nie wypada najlepiej! Zgadzacie się?

9/9
Agnieszka Kaczorowska podczas akcji charytatywnej

 

Agnieszka Kaczorowska jeszcze niedawno była "królową modowych wpadek". Źle dobrane kroje, fasony zaburzające proporcje sylwetki czy kreacje, które odsłaniają za dużo - to był znak rozpoznawczy tancerki. Jednak od jakiegoś czasu wszystko się zmieniło, gwiazda zaskakuje idealnie dobranymi stylizacjami i trzeba przyznać, że modowe wpadki zdarzają jej się coraz rzadziej. Agnieszka Kaczorowska rozpoczęła nowy etap zarówno w swoim życiu zawodowym, jak i prywatnym. Widać, że teraz jest bardzo szczęśliwa!