Łukasz z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne
Na jaw wychodzą nowe fakty!
1/6
Łukasz z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

 

Łukasz to zdecydowanie najbardziej kontrowersyjny uczestnik 5.edycji "Rolnik szuka żony". Choć rolnik już na początku wyznał, że Agata wpadła mu w oko i stracił dla niej głowę, nadal flirtował z Pauliną, której przez kilka odcinków zrobił wielkie nadzieje. W ostatnim odcinku "Rolnika" zaprosił ją na randkę i wyznał, że nic między nimi nie będzie, bo jego serce jest już zajęte przez Agatę. Paulina, która przez cały program bardzo się starała, nie przyjęła dobrze tego, co jej wyznał:

- Jesteś największym hipokrytą jakiego spotkałam. Zrobiłeś ze mnie idiotkę! - wyznała Paulina.

Paulina zdradziła również, że Łukasz odzywał się do niej między nagraniami programu i dawał jej do zrozumienia, że coś między nimi się wydarzy. To jednak nie dla niej stracił głowę, a dla Agaty. Na rolnika spadła fala krytyki za jego postępowanie w stosunku do Pauliny. Produkcja programu musiała usunąć wiele negatywnych komentarzy na temat Łukasza. Im o rolniku jest głośniej, tym więcej mówi się o jego życiu prywatnym. Co o nim wiemy?

 

Zobacz: Fani "Rolnik szuka żony" spekulują: Agata jest w ciąży z Łukaszem?! To dlatego rolnik odrzucił Paulinę?

2/6
Łukasz z Rolnik szuka żony
Facebook

 

O Łukaszu na profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku można było przeczytać:

Łukasz ma 35 lat i prawie 190 cm wzrostu. Jest rodowitym mazurem, dumnym rolnikiem z dziada pradziada i wspaniałym ojcem dwójki dzieci. 
Łukasz spełnia się w swojej pracy (hoduje bydło) i nie wyobraża sobie, że kiedykolwiek mógłby ją zostawić. Jest też bardzo wrażliwy na piękno natury, co zresztą nie przeszkadza mu być również miłośnikiem motoryzacji i nowinek technologicznych.

W poszukiwaniu życiowej partnerki będzie kierował się przede wszystkim charakterem, bo – jak sam twierdzi – wyglądem już się kierował i źle na tym wyszedł. Oczywiście nie oznacza to, że wygląd jest dla niego zupełnie bez znaczenia. 
Jako mężczyzna po przejściach nie uważa, żeby rozwód, dzieci, czy inne wyznanie było jakąkolwiek przeszkodą w zbudowaniu trwałego związku. Nie akceptuje jednak żadnych nałogów (może poza paleniem). Od kobiety swojego życia oczekuje lojalności, miłości do siebie i dzieci oraz zrozumienia dla jego pracy. W zamian oferuje stałość w uczuciach, szczere rozmowy, lojalność i prawdziwą miłość.

Co wiadomo na temat przeszłości Łukasza?

3/6
Łukasz z Rolnik szuka żony

Kiedy miał 8 lat stracił ojca, jego i siostrę wychowywała tylko mama, która w 2011 roku przepisała mu gospodarstwo – 60h. 

4/6
Rolnik szuka żony 5 - Łukasz
Mat. prasowe

Łukasz ma 12-letnią córeczkę Adriannę i 8-letniego synka Antka. Córka na stałe mieszka w Niemczech ze swoją mamą, a syn jest pod jego opieką. 

Dzieci to jest radość, to jest najwspanialsza rzecz, jaką może nam dać życie - mówił w rozmowie z Party.pl jeszcze kilka miesięcy temu. 

Łukasz nie ukrywał, że dzieci ucieszyły się, gdy wyszło na jaw, że pojawi się w programie.

Moja córka była też bardzo podekscytowana tym, że się zgłosiłem i byłem w telewizji. Powiedziała mi: “Tata chcę, żebyś był szczęśliwy”. 

5/6
Łukasz z 5. edycji "Rolnik szuka żony"
mat. prasowe

Łukasz ma za sobą nieudane małżeństwo, które trwało tylko... 3 dni! Okazuje się, że była żona nie była mu wierna. Jeszcze kilka miesięcy temu Łukasz wyznał nam, że chciałby znaleźć miłość w programie, ale wie, że nie będzie to takie proste. 

- Cieszę się, że się dostałem, ale wiem, że może nie być łatwo - w końcu mam dwójkę dzieci, moje małżeństwo trwało 3 dni, może być już tylko lepiej ( śmiech) - mówił nam w wywiadzie Łukasz

6/6
Mat. prasowe

Teraz wszystko wskazuje na to, że Łukasz znalazł szczęście u boku Agaty!