Szymon Majewski zostanie gwiazdą Polsatu
TV-Show

Szymon Majewski jednak wraca do pracy w telewizji! Ale nie do TVP...

Szymon Majewski jednak wraca do pracy w telewizji! Ale nie do TVP...

Szymon Majewski będzie gwiazdą Polsatu! Showman poprowadzi nowy program "Suprise, suprise". Według informacji Super Expressu to właśnie Majewski, a nie jak wcześniej plotkowano, Hubert Urbański zostanie gwiazdą rozrywkowego show, który ma być hitem wiosennej ramówki. Dla dziennikarza będzie to oznaczać wielki powrót do pracy w telewizji - ostatni raz na szklanym ekranie mogliśmy oglądać go cztery lata temu. W tym czasie Szymon Majewski był bardzo aktywny w sieci, gdzie wyśmiewał problemy gwiazd i celebrytów.


Ostatnio o Szymonie zrobiło się głośno za sprawą doniesień o jego powrocie do Telewizji Publicznej. Nowy prowadzący program w Polsacie żartował wówczas z medialnych informacji publikując zabawny filmik w którym pokazał jak... odśnieża parking przed gmachem TVP.

 

Zobacz: Majewski: "Zaczynam pracę w TVP. Dogadałem się z Jackiem". Nigdy nie zgadniecie, co będzie robił... WIDEO

 

Szymon Majewski wraca do telewizji, do Polsatu

Szymon Majewski kilka lat temu był twarzą stacji TVN

Szymon Majewski

Szymon Majewski z brodą
Newsy
Szymon Majewski dostał pracę w Polsacie, ale jako... Nie zgadniecie!
Szymon Majewski dostał pracę w Polsacie, ale jako... Nie zgadniecie!

Szymon Majewski dostał pracę w Polsacie?! Trwają spekulacjach dotyczące telewizyjnej kariery Szymona Majewskiego.   Ponieważ "ma bana w TVN", z czego sam nieraz się śmiał, plotkuje się, że ma mieć program w TVP, albo właśnie w Polsacie.  Jak jest naprawdę? Majewski zdecydował się odpowiedzieć zabawnym filmikiem, w którym pokazuje jak pracuje dla Polsatu, ale... sami zobaczcie! Szymon Majewski w telewizji Po zmianie spekulowano, że Szymon Majewski dostanie fuchę w TVP. Sam zainteresowany długo nie komentował tych doniesień, aż pewnego dnia zakomunikował, że wyda w tej sprawie oświadczenie, które... zszokowało wszystkich. Podobnie jak w przypadku Polsatu showman zamieścił wideo, na którym do samego końca trzyma widza w napięciu. W ostatnich kilkudziesięciu sekundach okazuje się, że posada, o której tak wszyscy pisali nie jest aż tak ciekawa i przyjemna, a Szymon ma zająć się odgarnianiem śniegu pod siedzibą Telewizji Polskiej. Co sądzicie o tych filmikach?   Zobacz: Czy Szymon Majewski zostanie gwiazdą TVP? Jest komentarz showmana!   Szymon Majewski będzie gwiazdą Polsatu? (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Jednak tak, tak jak napisali. Jestem od dziś w ekipie Polsatu. Witam w nowej firmie! Posted by Szymon Majewski on  20 stycznia 2016 Szymon Majewski skomentował plotki w typowy dla siebie sposób. Podoba Wam się nowy filmik?    

Szymon Majewski w TVP!
Newsy
Majewski: "Zaczynam pracę w TVP. Dogadałem się z Jackiem". Nigdy nie zgadniecie, co będzie robił... WIDEO
Majewski: "Zaczynam pracę w TVP. Dogadałem się z Jackiem". Nigdy nie zgadniecie, co będzie robił... WIDEO

Szymon Majewski wraca do TVP! Na jakie stanowisko? Tego nie zgadniecie! W zabawnym wideo popularny dziennikarz opowiada o tym, jak dostał pracę w telewizji. Oczywiście całość to jeden wielki żart, ale w związku ze zmianami w Telewizji Publicznej, na pewno odbije się szerokim echem! Szymon Majewski wraca do TVP jako... sprzątacz!  Szymon Majewski uwielbia drwić z gwiazd i polityków. I robi to na różne sposoby. Dlatego też nagrał zabawne wideo o tym, jak udało mu się "wrócić" do telewizji. Po udanych rozmowach z Jackiem Kurskim, nowym prezesem TVP, udało mu się zdobyć pracę w charakterze odśnieżającego wejście do TVP na ulicy Woronicza: W końcu się dogadałem, super, bardzo się cieszę, zaczynam swoją pracę w TVP, jestem po rozmowach z Jackiem, bardzo fajna rozmowa, bezpośredni człowiek, harcerz, rozpoczynam pracę, cieszę się bardzo, że po latach posuchy, wyrzucony z TVN, mam swoją działkę  - mówił w wideo Później Szymon odbiera "telefon" od prezesa, który każe mu pracować, a nie mówić. I wtedy Szymon bierze się za... odśnieżanie!   Sami zobaczcie, jak to wszystko wygląda!   Zobacz także:  Szymon Majewski wyśmiewa program Mai Sablewskiej. Co napisał?   Szymon Majewski w TVP Szymon Majewski dostał pracę w TVP Szymon Majewski wraca do telewizji?    

Szymon Majewski nie odpuszcza Fonsiemu
Newsy
Szymon Majewski nie odpuszcza Fonsiemu! Teraz mistrzowsko skomentował jego wysoką gażę na Sylwestra
Szymon Majewski nie odpuszcza Fonsiemu! Teraz mistrzowsko skomentował jego wysoką gażę na Sylwestra

Szymon Majewski nie odpuszcza Luisowi Fonsiemu za jego występ z playbacku z hitem roku "Despacito"! Już jakiś czas temu showman odniósł się do tego, że TVP za jego występ zapłaciła ponoć prawie pół miliona złotych: 500 tys. za playback? Mi to pasito - śmieje się Majewski. Teraz Szymon znów uderza w zagranicznego artystę!   Zobacz:  TYLKO U NAS! Robert Janowski komentuje głośny finał "Jakiej to melodii"! "Nie wróciła już do studia, jej stan na to nie pozwalał"!   Szymon Majewski śmieje się z Luisa Fonsiego   O występie Luisa na Sylwestrze TVP jest głośno od Nowego Roku, a to wszystko za sprawą tego, że Fonsi zdecydował się na playback. I o ile nie byłoby w tym nic dziwnego (zagraniczni artyści często decydują się na wsparcie playbacku przy występach na żywo w niskiej temperaturze), to fakt, że był ogłoszony największą gwiazdą imprezy oraz jego ogromna gaża wciąż budzą kontrowersje.    Szymon Majewski nie odpuszcza. Właśnie na Facebooku dodał kolejny wpis: Po wypłacie za sylwester Luis Fonsi zmienił nazwisko na Forsi - mówi Majewski. Znów w punkt?  Warto dodać, że Fonsi nie był jedynym artystą, który skorzystał z playbacku. Zobacz: Nie tylko "Despacito"! Oto chyba najbardziej żenujący playback podczas Sylwestra TVP. To wydarzyło się naprawdę! ZOBACZ Występ Lusia z Despacito na Sylwestrze TVP!

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner