Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pozostali w małżeństwie?! Ten dowód nie pozostawia wątpliwości

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe

Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są dalej razem? Wiele wskazuje na to, że tak! Kamil zamieścił na swoim InstaStory wielkanocne zdjęcie, które może sugerować, że para wciąż jest ze sobą. Fotografia jednak po chwili zniknęła z sieci, a chłopak zamieścił jej "poprawioną" wersję. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil całuje Izę po udzie! "Dlaczego robicie coś, żebym się zawstydziła?!"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil są dalej razem? To zdjęcie nie pozostawia złudzeń

Chyba żadna dotychczasowa edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wzbudziła tylu emocji, co 5 odsłona eksperymentu. Widzowie z niecierpliwością czekali na śluby uczestników, a kiedy te nastąpiły, fani nie kryli swojego rozżalenia odnośnie doboru par. W sieci szybko rozpętała się prawdziwa burza, bo decyzje ekspertów nie zgodziły się z wcześniejszymi przypuszczeniami większości fanów. 

Widzowie byli niemal pewni, że Iza zostanie dopasowana do Karola. Jak już wiadomo, tak się nie stało i 35-latka wzięła ślub z Kamilem. Fani twierdzą, że to małżeństwo nie ma niestety najmniejszych szans na przetrwanie i starają się doszukiwać dowodów w tym temacie. Bacznie obserwują poczynania uczestników na Instagramie i jedno z ostatnich zdjęć Kamila, które szybko zniknęło z sieci, mogło ich nieźle zaskoczyć. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali

Kamil zamieścił na swoim InstaStory selfie, na którym widzimy obrączkę na jego palcu! Jak wiadomo, do końca emisji eksperymentu uczestnicy nie mogą nic zdradzać na temat tego, jak potoczyły się ich losy po programie, ale ta fotografia z pewnością dała wszystkim do myślenia. Oczywiście, jeszcze przez kilka tygodni będziemy musieli żyć w niepewności, ale kto wie, może to jest właśnie kolejny znak, że tej dwójce jednak się udało.

Co sądzicie na ten temat? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil są dalej razem
Instagram

Kamil szybko usunął zdjęcie i wstawił kolejne, bardzo podobne, ale już bez obrączki na palcu. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil są dalej razem
Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil są dalej razem
Instagram

Z niecierpliwością czekamy na finał eksperymentu, aby dowiedzieć się, czy Kamil i Iza naprawdę pozostali w małżeństwie. 

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas ślubu
Instagram

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48