TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": "Marzyli o pełnej rodzinie dla dziecka" - dlaczego małżeństwo Łukasza i Oliwii rozpadło się?

Łukasz i Oliwia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia rozstali się. Dlaczego?

Tego nie spodziewał się nikt! Tuż po świętach Bożego Narodzenia Oliwia Ciesiółka (26) i Łukasz Kuchta (31) – bohaterowie ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” – ogłosili, że się rozstają.

„Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. (…) Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa”, napisała w oświadczeniu na Instagramie Ciesiółka.

Ta wiadomość była dla fanów pary szokująca tym bardziej, że zaledwie siedem miesięcy wcześniej Kuchtowie powitali na świecie synka Franka. Jak teraz potoczą się ich losy? Czy żałują, że wzięli udział w telewizyjnym eksperymencie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Stracona szansa

Dwa lata temu Oliwia i Łukasz zdecydowali się na odważny krok. Zgłosili się do programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym grupa ekspertów na podstawie testów psychologicznych i życiowego doświadczenia łączy ludzi w pary. Bohaterowie show poznają się dopiero w urzędzie stanu cywilnego! Wydawało się, że psychologowie, swatając Oliwię i Łukasza, trafili w dziesiątkę.

– Przekonałem się, że Oliwia jest wspaniałą osobą: czułą, troskliwą, która jak lwica walczy, by między nami nie było żadnych niedomówień – mówił „Party” zaledwie pół roku temu Łukasz Kuchta.

Wtórowała mu Oliwia.

– Na początku myślałam, że eksperci się pomylili i że Łukasz jest typowym łamaczem damskich serc. Wspólne życie pokazało, że to wrażliwy i kochający facet, i w dodatku świetny kucharz. Jest jak wygrana na loterii, w której nie brałam udziału – opowiadała wtedy.

Przez dwa lata małżeństwa Kuchtowie starali się robić wszystko, by tworzyć kochającą się rodzinę, i sprawiali wrażenie naprawdę szczęśliwych.

– Ludzie nie mają pojęcia, z czym Oliwia i Łukasz się mierzyli, bo prawdziwe życie nie toczy się w mediach społecznościowych – mówi „Party” znajomy pary.

Fani Kuchtów jednak nie mogą się pogodzić z ich rozstaniem i namawiają Oliwię i Łukasza, by dali sobie jeszcze jedną szansę, spróbowali być razem ze względu na synka Frania.

– Starają się odłożyć na bok emocje, żal, bo dla nich obojga Franio jest najważniejszy. Kochają go i starają się mu stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju. Marzyli o pełnej rodzinie dla dziecka, niestety to się nie udało – zdradza nam osoba z otoczenia Kuchtów.

I choć w rozmowie z „Party” przyznaje, że to „świeża sprawa”, dodaje, że ich decyzja jest nieodwołalna. Jak udało nam się dowiedzieć, Kuchtowie przygotowują pozew rozwodowy. Rozstanie pary wywołało także dyskusję, czy ślub w ciemno w programie telewizyjnym jest na pewno dobrym pomysłem. Wielu internautów uważa, że to relacja z góry skazana na porażkę. Czy na pewno?

– Udział w show nie gwarantuje sukcesu. Nie jest pewne, że ludzie będą żyli długo i szczęśliwie. Celem eksperymentu jest danie im szansy na zbudowanie trwałej relacji. Jaka ona będzie? Zależy już tylko od nich. Kiedy poznajesz partnera na wolnym rynku, też coś może pójść nie tak – mówi „Party” psycholożka Magdalena Chorzewska, pracująca z parami w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”. – Żyjemy w czasach, kiedy mimo szczerych chęci ludziom trudno stworzyć trwały związek. Oliwia i Łukasz, zgłaszając się do programu, naprawdę szukali swojej drugiej połówki i miłości. Znaleźli ją, na dwa lata. Nie wiemy, co się między nimi dokładnie wydarzyło. Terapia małżeńska działa, kiedy ludzie chcą być razem, gdy nie ma osoby trzeciej, nałogów – dodaje Chorzewska.

Dlaczego związek Oliwii i Łukasza się rozpadł?

– Nie chcę się do tego odnosić. Ustaliliśmy, że Oliwia wyda oświadczenie i  będzie to jedyny komentarz w tej sprawie – ucina Łukasz.

Przed nim i Oliwią teraz trudny czas. Jak zmieni się ich życie?

Życie od nowa

Kuchtowie nie żałują udziału w programie, jak zapewnia nasz informator.

– Odebrali ogromną lekcję życia, ale mają też wspaniałego synka. Starają się, żeby Łukasz jak najczęściej widywał się z Franiem – mówi ich znajomy.

Z tego powodu Oliwia nie zdecydowała się wyjechać do rodzinnego Gdańska i została w Katowicach, gdzie do tej pory mieszkała z mężem. Jakie mają plany na przyszłość? Podobno Ciesiółka myśli o otwarciu swojego salonu wizażu, na razie jednak całe jej życie kręci się wokół synka Franka. Nazywa go pieszczotliwie „Francesco”.

Oliwia i Łukasz ze
Instagram

 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pierwszej reakcji na swój widok
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza. Pierwsze słowa Oliwii były niepochlebne...
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza. Pierwsze słowa Oliwii były niepochlebne...

Oliwia i Łukasz to najmłodsi uczestnicy 4. edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Początkowo widzowie nie dawali szans tej relacji, jednak z odcinka na odcinek przekonywali się do uczestników. Oliwia i Łukasz byli również największym zaskoczeniem finałowego odcinka, bo nie dość, że ich miłość przetrwała to jeszcze okazało się, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka!  Mały Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki, a jego rodzice nie potrafili aż wyrazić swojego szczęścia. Niedługo po finałowym odcinku stali się również bardzo aktywni na Instagramie, a sympatia, którą zdobyli w programie przełożyła się na ogromną popularność. Zdjęcia zakochanych oraz małego Frania często cieszyły oczy widzów, a Oliwia z Łukaszem zaczęli działać również na platformie Youtube. Niestety to już koniec ich miłosnej historii. Tuż po świętach zakomunikowali, że podjęli decyzję o rozwodzie. Pamiętacie jeszcze jak zaczęła się ich miłość? Pierwsze chwile spędzali pod czujnym okiem kamer... Oliwia niezbyt pochlebnie wówczas oceniła swojego partnera! Zobaczcie nasze wideo.  Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! "Nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa." Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęli decyzję o rozstaniu pół roku po narodzinach swojego synka Franka.   

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
TV-Show
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o związku: "Myślałam, że eksperci się pomylili, jest jak wygrana na loterii!"
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o związku: "Myślałam, że eksperci się pomylili, jest jak wygrana na loterii!"

Poznali się… w dniu ślubu. Odważnie? I to jak! Ale dzięki programowi „Ślub od pierwszego wejrzenia” tworzą dziś szczęśliwą rodzinę. W ich ślady chcą iść inni single. Oboje szukaliśmy osoby, z którą można spędzić życie. Postanowiliśmy zaryzykować i powierzyć swój los ekspertom. Nie spodziewaliśmy się, że decyzja o udziale w programie, dla wielu kontrowersyjna, okaże się najlepszą w naszym życiu – mówią Oliwia Ciesiółka (25 l.) i Łukasz Kuchta (30 l.) – bohaterowie czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. W show TVN 7 bierze udział sześcioro singli, których psychologowie na podstawie m.in. testów psychologicznych i doświadczeń życiowych łączą w pary. Przyszli małżonkowie po raz pierwszy spotykają się… w urzędzie stanu cywilnego.  Oliwia i Łukasz wzięli ślub półtora roku temu. 26 maja na świecie pojawił się ich syn Franek. – Z nieznanych sobie uczestników eksperymentu staliśmy się kochającą rodziną. Zaczynamy z Łukaszem najpiękniejszy rozdział w naszym życiu. Już nie tylko jako mąż i żona, ale jako rodzice. Franio nadał naszej miłości nowy sens – mówi „Party” szczęśliwa Oliwia.  Śladem Kuchtów chce podążać coraz więcej młodych ludzi. Dowód? Do kolejnej, piątej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wpłynęło już 6 tys. zgłoszeń! A nabór nadal trwa. Zobacz także:   Zrobiliśmy test zgodności małżeńskiej Oliwii i Łukaszowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Jak im poszło? Ślub od pierwszego wejrzenia, czyli aukowa ruletka Edycja, w której wystąpili Kuchtowie, była niekwestionowanym hitem ramówki TVN 7. Każdy odcinek oglądało średnio 823 tys. osób. Poprzednie (stacja zadebiutowała z...

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka we wtorek 26 maja. To najpiękniejszy prezent, jaki Oliwia mogła dostać w Dniu Matki! Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta wzięli ślub w programie TVN7, ale czy od początku oczywiste było, że zostaną razem już na zawsze? Przeczytajcie, jak zaczęła się i jak później potoczyła historia ich miłości! Gdy Oliwia Ciesiółka zobaczyła pierwszy raz Łukasza Kuchtę - swojego przyszłego męża w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", pomyślała, że jest on typem podrywacza, co nie do końca się jej podobało. Łukasz natomiast od razu się ucieszył, stwierdził że Oliwia to piękna blondynka i coś z tego może wyjść. Rodzina, a nawet internauci od początku zgodnie stwierdzili, że para pasuje do siebie wizualnie. Zobacz także:  Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama! Tak Oliwia wyglądała w dniu ślubu z Łukaszem. Nic dziwnego, że Łukasz się zauroczył w niej od pierwszego wejrzenia! Chociaż Oliwia ma dopiero 24 lata, udało się jej przekonać ekspertów do tego, że jest już gotowa na małżeństwo. Kiedy para spotkała się w Urzędzie Stanu Cywilnego, większość fanów programu twierdziła, że ta dwójka została dobrana idealnie. Jednak szybko okazało się, że Oliwia to stanowcza i konkretna kobieta, a Łukasz należy raczej do grona cichych i spokojnych osób. Podczas podróży poślubnej pomiędzy uczestnikami dochodziło do małych spięć, ale mimo to oboje wydawali się być zadowoleni z zaproponowanego przez ekspertów partnera. Zobacz także:  Suknia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jak z bajki! Wiemy, gdzie i za ile można ją dostać Co ciekawe, prawdziwa relacja Łukasza i Oliwii zaczęła się rozwijać dopiero po...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner