Party Stories
Laura i Maciej "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Mat. prasowe
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej pisze o "stawaniu się lepszym". Za wszelką cenę zmienia się dla Laury? 

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest oczarowany Laurą, jednak ona zaczyna mieć wątpliwości... Uczestnik zrobi wszystko, żeby ją przy sobie zatrzymać? Zobaczcie, co napisał w sieci.

Laura i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas wesela oczarowali nie tylko swoich gości ale również widzów. Wszyscy nie mogli uwierzyć, jak bardzo tych dwoje do siebie pasuje. Maciej niesamowicie się otworzył, co w jego przypadku wcale nie było takie oczywiste, a Laura dzięki wsparciu programowego męża przestała się tak denerwować. Jednak podczas podróży poślubnej pomiędzy parą zaczęły się pierwsze nieporozumienia. Nawet eksperci nie byli pewni, czy Laura i Maciej pokonają bariery, nazywając ich relację "kolonijną". Maciej właśnie opublikował wpis na Instagramie, w którym napisał o "stawaniu się lepszym"... Co miał na myśli? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura sugeruje, że to koniec małżeństwa z Maćkiem?! "Dzieje się coś tragicznego"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wstydziła się pokazać Karolowi swoje mieszkanie? Wytłumaczyła, dlaczego oprowadzała go po ciemku!

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o stawaniu się lepszym

Czy Laurze i Maciejowi uda się przetrwać eksperymentalny miesiąc? Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał, że dzięki Laurze czuje się najszczęśliwszy na świecie. Jednak czy ona czuje podobnie? Ogromna religijność Macieja okazała się pierwszym problemem. Czy zbyt wczesne otwarcie się uczestników na wzajemne problemy okaże się dla nich zgubne? Oboje mają za sobą traumatyczne przeżycia, jednak czy podobieństwa nie będą dla nich przytłaczające? 

Podczas powrotu z podróży poślubnej Laurę zaczęło przytłaczać niezdecydowanie partnera. Początkowo Maciej zdecydował, że nie chce zatrzymać się na noc w mieszkaniu świeżo poślubionej żony. Jednak w zwiastunie kolejnego odcinka widzimy, że ponownie znajduje się pod jej drzwiami. Czy postanowił ponownie zmienić zdanie? 

Maciej jest rzadko aktywny na Instagramie. Teraz jednak zrobił wyjątek. Jednak nie nawiązał do relacji z Laurą a do swoich zawodowych poczynań. Maciej jest fizjoterapeutą i postanowił podzielić się swoimi emocjami ze szkolenia: 

Szkolenie czas zacząć, aby stawać się lepszym i skuteczniejszym w terapii 💪😁

Internauci trzymają za niego kciuki! Widać, że Maciej jest bardzo zaangażowany w zawodową sferę swojego życia. Czy podobnie jest z tą prywatną? Czy decyzja o udziale w programie i poznanie Laury zaskutkuje odnalezieniem relacji na całe życie? Tego im życzymy i z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". 

Zobacz także: Laura i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zamieszkali razem! Ich przygoda skończyła się po podróży poślubnej?!

Czy Maciej i Laura przetrwają eksperymentalny miesiąc? 

Maciej i Laura ze
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina wizytę Agnieszki. Internauci są zachwyceni jego podejściem
Ślub od pierwszego wejrzenia - Wojtek i Agnieszka są razem?

Wojtek ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wspomina pierwszą wizytę Agnieszki w jego mieszkaniu. Internauci są zachwyceni jego podejściem do relacji z małżonką. Umieścił w sieci zabawny wpis nawiązujący do sytuacji, która miała miejsce podczas pierwszych dni po podróży poślubnej. To właśnie ich naturalność i zwyczajne podejście do wzajemnych przyzwyczajeń sprawia, że widzowie tak ich uwielbiają.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam o Joannie "chciałaby bliskości fizycznej, ale nie jestem na to gotowy"! Co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku? Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina wizytę Agnieszki  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niemalże natychmiastowo przypadli sobie do gustu. Kiedy się poznali, przestali się krępować nawet kamer. Za namową gości na pierwszy namiętny pocałunek zdecydowali się już podczas wesela. Podróż poślubna też upłynęła im w doskonałych humorach, chociaż spotkało ich kilka nieplanowanych przygód. Pierwsze spięcia pojawiły się na lotnisku, podczas podróży do domu Wojtka. Jednak i one okazały się krótkotrwałe. Agnieszka podczas wizyty u świeżo poślubionego męża czuła się swobodnie. Pierwszego ranka postanowiła przygotować śniadanie. Jednak okazało się, że ich gusta smakowe są inne. Agnieszka lubi ściętą jajecznicę, a Wojtek nie. Postanowiła dopytać ukochanego, jak ma wyglądać jego danie, pokazując mu surowe jeszcze jajka, na co on żartobliwie odparł:  No przez słomkę jej nie chcę pić, więc możesz ją bardziej ściąć Uczestnicy nie mogli przestać się śmiać. Zabawna sytuacja zapadła w pamięć Wojtkowi, ponieważ postanowił nawiązać do niej w swoim najnowszym wpisie. Pozował nad patelnią ze słomką:  No to kto jaka jajecznicę lubi?...

Instagram
Newsy
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumowuje relację z Oliwią? "Wtedy nigdy nie osiągniemy idealnego związku"

Przed Łukaszem i Oliwią ostatnie dni eksperymentalnego miesiąca. Po jego upływie będą musieli podjąć decyzję czy chcą pozostać w małżeństwie i dalej planować swoją wspólną przyszłość. W ostatnim odcinku Oliwia poznała rodzinę oraz przyjaciół męża. Najbliżsi Łukasza przyjęli ją z otwartymi ramionami, ona sama również przyznała, że jest zaskoczona tym, z jaką sympatią została potraktowana. Kiedy Łukasz odwoził ukochaną na dworzec miał łzy w oczach. Internauci jednak nie do końca są przekonani, co do szczerości uczuć Oliwii. Jak zakończy się ta historia? Uczestnik dodał zaskakujący wpis, w którym odniósł się do swojej relacji z Oliwią. Co napisał?  Zobacz także:  Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył się Oliwii! Jak na to zareagowała? Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związku z Oliwią Do finału czwartego sezonu " Ślubu od pierwszego wejrzenia " coraz bliżej, a emocje sięgają zenitu. Widzowie starają się odgadnąć, jaką decyzję podejmą ich ulubieńcy. Czy Łukasz i Oliwia dadzą sobie szansę na wspólną przyszłość? Czy miesiąc spędzony razem dał im pewność, że chcą razem tworzyć rodzinę? Łukasz zamieścił wpis, w którym opisał swój związek z Oliwią.  W związku jest trochę jak na tym zdjęciu. Schodek po schodku do góry. Za sobą widoki, które mogą rozproszyć, można zerknąć ale trzeba uważać by się nie potknąć. Można zawrócić i cieszyć się tym co już widzimy, ale wtedy nigdy nie osiągniemy szczytu gdzie czeka nas nagroda w postaci "idealnego" związku. A tak serio to po prostu chciałem wrzucić to zdjęcie, a nie wiedziałem jaki podpis dać. 😁 Do swojego opisu dopasował zdjęcie z podróży poślubnej na Maltę. Jego słowa zaskoczyły...

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tymi zdjęciami Łukasz delikatnie sugeruje zakończenie programu?

Wielki finał " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że zniecierpliwienie widzów również sięga zenitu. Wielu z całego serca kibicuje Łukaszowi i Oliwii i mimo tego, że są najmłodszymi uczestnikami show, trzyma kciuki za ich małżeńską przyszłość.  W sieci jednak pojawiło się sporo hejtu dotyczącego Oliwii. Łukasz bez chwili zastanowienia stanął w obronie partnerki. Jednak czy ich związek przetrwał eksperymentalny miesiąc? Fani twierdzą, że tak i znajdują na to dowody. Czy są niepodważalne? Sami spójrzcie.  Zobacz także:  Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami i wspomniał o... żonie! Czy to kolejny znak, że jest z Agnieszką? Czy Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż są parą?  Jedną z podstawowych zasad, których muszą się trzymać uczestnicy, jest zachowanie tajemnicy na temat tego, jak potoczyło się ich życie po programie. Finał sezonu zapowiedziany jest dopiero na 22 maja, więc przed tą datą uczestnicy nie mogą oficjalnie wypowiadać się na temat swoich relacji. Internauci są jednak wyczuleni na szczegóły, a ich dostarczają im m. in. ostatnie zdjęcia Łukasza.  Łukasz i Oliwia zdobyli sporą popularność w sieci dzięki udziałowi w programie. Chętnie publikują nowe zdjęcia, a ich profile są pełne spekulacji. W pewnym momencie z powodu zbyt dużej krytyki postanowili zablokować swoje konta. Łukasza Instagram jednak znowu jest publiczny, a fani "przestudiowali" jego dwa ostatnie zdjęcia.  Na jednym z nich na pierwszym planie widać ramkę ze wspólnym zdjęciem pary. Pomimo tego, że internauci wiedzą, że zdjęcie pochodzi z czasów programu to uważają, że może to być niewinna podpowiedź ze strony Łukasza.  - I tym zdjęciem...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner